Autor Tema: muzika za golf IV  (Pročitano 8260 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže gvozden

  • VW Početnik
  • Poruke: 31
  • Age: 46
  • Lokacija: smederevo
  • Karma: +0/-0
    • http://
muzika za golf IV
« poslato: April 28, 2006, 11:44:18 posle podne »
da li moze neko da mi kaze da li u golf IV moze da se nabudzi originalna muzika iz golfa V? da li ima negde da se kupi? koliko je pametno raditi ovaj posao? hvala

Van mreže Don Stefanello

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 36
  • Lokacija: KONJARNIK REPUBLIKA
  • Karma: +0/-1
    • http://www.jebem-te-u-bulju.ko.ja
muzika za golf IV
« Odgovor #1 poslato: April 29, 2006, 05:15:48 pre podne »
Sto ti se toliko svidja ta muzika iz 5-ice, zar nije bolje da sklopis neko do jaja ozvucenje i da ti urlaju kola? A za to dali je opasno nebih znao da ti kazem jer to nikada nisam pokusavao...

pozdraVW
FUCK WITH THE BEST DIE LIKE REST!!! by Don Stefanello

Samo ja znam kakva se zver krije u bubi... Cik pridji ako smes... Kad zarezi turbina...

Van mreže silverrider

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Age: 44
  • Lokacija: Belgrade
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
    • http://www.vw-club.rs
muzika za golf IV
« Odgovor #2 poslato: April 29, 2006, 11:14:15 pre podne »
Vidi, imas takodje fabricku muziku za Golfa IV koja se ugradjuje u fabrici i izgleda isto tako lepo. Verovatno mislis na muziku, koja je slivena sa sah tablom, komandama na volanu, eventualno vecim displejem... Ta muzika moze u IV bez problema, samo papreno kosta...
NE BRZE OD ZIVOTA!!!

pele-79

  • Gost
muzika za golf IV
« Odgovor #3 poslato: Maj 09, 2006, 11:08:26 posle podne »
Citat: silverrider
Vidi, imas takodje fabricku muziku za Golfa IV koja se ugradjuje u fabrici i izgleda isto tako lepo. Verovatno mislis na muziku, koja je slivena sa sah tablom, komandama na volanu, eventualno vecim displejem... Ta muzika moze u IV bez problema, samo papreno kosta...
ima problem sto oblik nije skroz isti od g4 i g5,u g4 moze 2din ali je problem sto je na g5 ima malo zaobljene ivice,ali to je bacanje para,uzme covjek neki pioneer ili alpine i ima bolji hu za duplo manje pare i to jaci model

Van mreže NuLLCoDe

  • VW Početnik
  • Poruke: 137
  • Lokacija: ApAtIn
  • Karma: +0/-2
    • ApaFun Forum
muzika za golf IV
« Odgovor #4 poslato: Maj 09, 2006, 11:32:26 posle podne »
Kad smo vec kod Golfa IV... odakle je najbolje da vucem napajanje za pojacalo? Jel ima neko iskustva sa tim?
Bolje je izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

Van mreže Kosta

  • Konstantin
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4509
  • Lokacija: Valjevo , Srbija
  • Karma: +64/-11
  • Pol: Muškarac
    • vw-club.rs
  • Auto: GOLF Mk6 2.0 TDI
muzika za golf IV
« Odgovor #5 poslato: Maj 10, 2006, 10:37:07 pre podne »
Bez obzira koji je auto u pitanju,mislim da je najbolje napajanje vuci direktno sa akumulatora, samo bi pre pojacala trebalo staviti osigurac.

Van mreže silverrider

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Age: 44
  • Lokacija: Belgrade
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
    • http://www.vw-club.rs
muzika za golf IV
« Odgovor #6 poslato: Maj 10, 2006, 10:44:09 pre podne »
Apsolutno sa akumulatora, mada ako mislis na ono tvoje pojacalo postoje i druge varijante.
NE BRZE OD ZIVOTA!!!

Van mreže NuLLCoDe

  • VW Početnik
  • Poruke: 137
  • Lokacija: ApAtIn
  • Karma: +0/-2
    • ApaFun Forum
muzika za golf IV
« Odgovor #7 poslato: Maj 10, 2006, 02:02:31 posle podne »
OK, u subotu cu razvalaciti instalacije do gepeka za napajanje pojacala ali me zanima jos jedna stvar. Jel ima negde neka rupa ili sl kuda provuci kabl od 20mm2 iz haube u kabinu? Gledao sam, al nisam nasao neku odgovarajucu putanju za kabl.
Bolje je izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

Van mreže silverrider

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Age: 44
  • Lokacija: Belgrade
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
    • http://www.vw-club.rs
muzika za golf IV
« Odgovor #8 poslato: Maj 10, 2006, 03:02:50 posle podne »
Cemu ta debljina?  
Kod mene je kabl 10mm
NE BRZE OD ZIVOTA!!!

Van mreže NuLLCoDe

  • VW Početnik
  • Poruke: 137
  • Lokacija: ApAtIn
  • Karma: +0/-2
    • ApaFun Forum
muzika za golf IV
« Odgovor #9 poslato: Maj 10, 2006, 05:54:20 posle podne »
Ako se dobro secam to sam citao na fandjo forumu. Nisam jos kupio kabl tako da nije jos kasno, mogu da uzmem i 10mm. Inace pojacalo nije neke snega, Kenwood 2 x 60W RMS ali na njega spajam zvucnik u bridgeu tako da ce da mi gura samo woofer.
Bolje je izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

pele-79

  • Gost
muzika za golf IV
« Odgovor #10 poslato: Maj 10, 2006, 10:55:44 posle podne »
Citat: NuLLCoDe
Ako se dobro secam to sam citao na fandjo forumu. Nisam jos kupio kabl tako da nije jos kasno, mogu da uzmem i 10mm. Inace pojacalo nije neke snega, Kenwood 2 x 60W RMS ali na njega spajam zvucnik u bridgeu tako da ce da mi gura samo woofer.
za to pojacalo dovoljno je 10 kvadrata

Van mreže silverrider

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Age: 44
  • Lokacija: Belgrade
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
    • http://www.vw-club.rs
muzika za golf IV
« Odgovor #11 poslato: Maj 11, 2006, 09:55:07 pre podne »
Da ne skrecemo sa glavne teme, cekam Vas u topicu pojacalo by Nullcode.
NE BRZE OD ZIVOTA!!!

Van mreže sandokan

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1569
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +23/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 1
muzika za golf IV
« Odgovor #12 poslato: Novembar 23, 2006, 06:53:08 posle podne »
ako hoces odlican sistem za golf IV mogu da ti ponudim compo sistem Qs 3.28 ,2 niska,2 srednja i 2 visoka na origanom soundboardu za cetvorku za 130 eura

u pitanju je marka Canton  

zoki

  • Gost
muzika za golf IV
« Odgovor #13 poslato: Novembar 26, 2006, 07:34:33 posle podne »
imam golf4 (specijal)zanima me zasto nema izvucena instalaciaj za zadnje zvucnike ima zamo ostavljena mesta za dva visokotonca i za dva zvucnika gde bi mogo to da odradim  a da mi ne uniste auto,i koliko bi to kostala razvlacenje instalacije i kupovina tih zvucnika ali nekih boljih.i jel iam neka dobra prodavnica sa alu felnama hocu da mu zveknem neke turbo da ga upristojim. aleksandar.janic@madnet.co.yu
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2006, 07:38:07 posle podne od strane zoki »

Van mreže sandokan

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1569
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +23/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 1
muzika za golf IV
« Odgovor #14 poslato: Novembar 26, 2006, 07:57:19 posle podne »
pa sve extra ti i extra kosta,ako hoces,mozes da stavis dvo sistemske zvucnike a mozes i ovo sto ja nudim,znaci imas original tablu umesto te fabricke koja ti je u autu i nista ne razmisljas,za bolju cenu nema seme Segi da nadjes trosistemce sa tablom(samo ona ti kosta nekih 80-tak eura!!.ako hoces neke druge kompo,moraces da izdvojis oko 100 evrica.Naravno uz ovaj sistem moras da imas neko pojacalce od 2x100w rms a moze i jace.Znas ono:koliko para,toliko i muzike       znaci sve ti je napravljeno na tabli sa mrezicom da se ne vide ,skretnice su ispod.Woofer ti nece trebati   mislim da ti je dovoljan kabl od 10 kvadrata

p.s ovo ti je link od zvucnika

 http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...74410&rd=1&rd=1
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2006, 08:10:40 posle podne od strane sandokan »

Van mreže silverrider

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Age: 44
  • Lokacija: Belgrade
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
    • http://www.vw-club.rs
muzika za golf IV
« Odgovor #15 poslato: Novembar 27, 2006, 11:19:10 pre podne »
Citat: zoki
imam golf4 (specijal)zanima me zasto nema izvucena instalaciaj za zadnje zvucnike ima zamo ostavljena mesta za dva visokotonca i za dva zvucnika gde bi mogo to da odradim  a da mi ne uniste auto,i koliko bi to kostala razvlacenje instalacije i kupovina tih zvucnika ali nekih boljih.i jel iam neka dobra prodavnica sa alu felnama hocu da mu zveknem neke turbo da ga upristojim. aleksandar.janic@madnet.co.yu

Sto se tice felni, njih mozes kupiti na dosta mesta, od Auto sporta i Gang lAnd-a gde su cene poprilicno visoke, do Danka Alu Rokija gde mozes nabaviti polovne felne u pristojnom stanju za ok cene, to sada zavisi od tebe.
Kompletan audio sistem u kolima pocinje od HU (head unit) ili ti glavnog uredjaja CD-a, MP3 playera ili DVD-a. To po pravilu treba da bude kvalitetan uredjaj qako zelis vrhunski zvuk u svom ljubimcu. Naravno, nijedan zvucni sistem ne bi bio ono pravo da se ne koriste ampovi ili ti auto pojacala. Za neki osrednji sistem bio bi ti potreban 4 kanalni amp snage od 4x100, 150 ili 200w. Zvucnici se uglavnom gledaju prema svojoj osetljivosti i snazi. Tu stvarno imas jako veliki izbor a sve naravno zavisi od budzeta sa kojim raspolazes. Ako bi rekao barem okvirno sa koliko para raspolazes, mogli bi da ti damo predlog sta i gde bi mogao da nabavis.

Pozdrav
NE BRZE OD ZIVOTA!!!

zoki

  • Gost
muzika za golf IV
« Odgovor #16 poslato: Novembar 27, 2006, 04:22:12 posle podne »
Citat: silverrider
Sto se tice felni, njih mozes kupiti na dosta mesta, od Auto sporta i Gang lAnd-a gde su cene poprilicno visoke, do Danka Alu Rokija gde mozes nabaviti polovne felne u pristojnom stanju za ok cene, to sada zavisi od tebe.
Kompletan audio sistem u kolima pocinje od HU (head unit) ili ti glavnog uredjaja CD-a, MP3 playera ili DVD-a. To po pravilu treba da bude kvalitetan uredjaj qako zelis vrhunski zvuk u svom ljubimcu. Naravno, nijedan zvucni sistem ne bi bio ono pravo da se ne koriste ampovi ili ti auto pojacala. Za neki osrednji sistem bio bi ti potreban 4 kanalni amp snage od 4x100, 150 ili 200w. Zvucnici se uglavnom gledaju prema svojoj osetljivosti i snazi. Tu stvarno imas jako veliki izbor a sve naravno zavisi od budzeta sa kojim raspolazes. Ako bi rekao barem okvirno sa koliko para raspolazes, mogli bi da ti damo predlog sta i gde bi mogao da nabavis.

Pozdrav
aa

pazi ne zelim ja sad da napravim diskoteku u kolima nego klasika znaci kakve napred imam fabricke takve bi hteo da stavim i nazad ,posto planiram i ovako da uzmem u martu v  necu sad da ulazem neke pare velike u njega.a za felne bi dao jedno 500evrica sve preko petsto je pretarano po meni.znaci koje bi mi zvucnike preporucijo i koje visokotonce da stavim nazad u vrata posto imaju ostavljena mesta za njih.a za felne ako imas neke ponude posalji mi na e-mail  aleksandar.janic@madnet.co.yu

                                 pozdrav

zoki

  • Gost
muzika za golf IV
« Odgovor #17 poslato: Novembar 28, 2006, 07:59:26 posle podne »
koliko kosta zatamljivanje stakala i da li neko moze da uradi atest za to zbog murije.cuo sam da radi to neka firma u beogradu ali ne znam gde joj je sediste

Van mreže Lara_BG

  • VW Početnik
  • Poruke: 193
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-1
    • http://
muzika za golf IV
« Odgovor #18 poslato: Novembar 29, 2006, 10:37:53 pre podne »
osim shto ovde ima vec uzash off topic-a
ovako:
zatamljivanje stakala ako hoces da ti se odradi stvarno profi koshta za tvoj auto oko 100e (mozda malo vishe), ali to je ozbiljnija varijanta... najvkvalitetnije folije i tako...
imash josh i dark glas gde bi bilo malo manje od 100 iok bi proshao, ili glass servis, gde ces za 100e dobiti kompletno unishten auto!!! i izrezbarene folije, jer njihovi radnici nisu obucheni da to rade.
krajnja varijanta ukoliko ti kvalitet nije najbitniji, je da odesh dabuvljak kupish folije za 500 din, i neko ti ih nakachi, to nije tezak posao, samo taj neko ko bi ti stavljao treba da zna shta ide kojim redom. dost ljudi sadastakla zatamljuje sama jer ne vredi dati 100e za neshto shto glupi pandur iz interventne iskida za sekund!
mada ja sam ipak platila i dobila vrh folije... pa i da mi skinu opet cu da platim
ahto se atesta tiche do 30 posto (shto je smeshno malo) odesh u ljermantovu i prijavish i daju daju ti atest (zadnja stakla, i linija na shoferci su dozvoljeni), falsh ateste zaboravi... u stvari ako ti je auto vidno sredjen za takmichenje nece da te cimaju, jer su iskulirali u zadnje vreme u principu, ja se ne bih ni cimala oko atesta... stavi folije, sedi i vozi pa shta ti bog da... pozz
2 FAST 2 REAL

zoki

  • Gost
muzika za golf IV
« Odgovor #19 poslato: Novembar 29, 2006, 03:08:20 posle podne »
pazi za jedno zensko znas dosta koresnih informacija.znaci da idem prvo u ljermontovu da uzmem atest pa na zatamljivanje  ili trebam prvo da ga zatamnim pa pa atest ili je to nebitno nebitna je procedura.naj kvalitetnije znaci radi taj dark glasss.pazi ja hocu do 30% necu ja sad neki totalni mrak nisam ja neki krimos exxexee.kako se zove ulica od tog dark glassa?