Autor Tema: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)  (Pročitano 220254 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104

Van mreže nikolav

  • VW Početnik
  • Poruke: 56
  • Age: 27
  • Lokacija: Banatski Sokolac
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf MK 2 GTI PB

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže zola99

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1144
  • Age: 25
  • Lokacija: Ivanjica
  • Karma: +39/-25
  • Pol: Muškarac
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #704 poslato: Februar 16, 2018, 12:25:45 pre podne »
Bio 850e na fb
Prodat za pola sata. Plus lik dao digifiz uz auto


Sent from my iPhone using Tapatalk
:+ djete drago tebi se jeftinije bilo drogirat ka vecina iz tvoje generacije

Van mreže shomiGTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 216
  • Age: 28
  • Lokacija: Mladenovac
  • Karma: +5/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 GTI 1.8 turbo

Van mreže NENAD98

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1190
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +17/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf MK3 GTI
Nema leka ni apoteka ko GTI kad se cuje iz daleka

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #707 poslato: Februar 16, 2018, 10:18:42 posle podne »
 biggrin ovaj kupljen gde i moj Sharan Villingen-Schwenningen ... Auto  :28

 inace ovaj deo Nemacke u blizini CH i Fra je malo jaci sa cenama u odnosu na Sever Nemacke ...


Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #708 poslato: Februar 25, 2018, 02:09:45 pre podne »
JEDINSTVEN . SAMO JEDAN U SRBIJI DRUGI NEPOSTOJI.OVAKAV NEPOSTOJI U STAROJ JUGOSLAVIJI A NE U SRBIJI. AUTOMOBIL ZA KUĆU , NIJE ZA PREPRODAVCE . ZA PAMETNE KUPCE AUTOMOBIL ISKLJUĆIVO PRODAJE PRAVA KILOMETRAŽA , FUL OPREMA I MOĆNE PERFORMANSE. Kupljen nov u Veranu. Bukvalno da kazemo tek razradjen automobil. Pismena potvrda o tačnoj predjenoj kilometraži 84422 km. Zadnja serija 2008. g model za 2009. godinu. Servisna knjižica Verano - Beograd. Svi servisi radjeni u Veranu - Beograd do sada. Dva ključa skakavca. Oba nova.Jedan ključ skakavac jos ne raspakovan sa kod šiframa sto se može videti na slici. Prva farba na Pežou. Enterijer fascinantan kao ne korišćen, mirise na novo. Sve orginalno. Nikada udaran ili kačen. Najjača FUL oprema koja postoji u Pežou isključivo za namenska vozila visoke biznis klase. Registrovan do 8.1.2019. g. Registrovan normalno bez invalida, sličnih situacija ili ti privilegija. Kupcu Pežoa prenos je obavezan i on iznosi 100 eura ako se tablice ne menjaju. Automatski šestostepeni triptonik menjač nove generacije. Automobil bez dinara ulaganja. Sasvim korektan potrošač. Da skratimo, jedinstveno i veoma retko vozilo u ovom novcu, ovakvog kvaliteta, opreme i performansi. Jednostavno automobil se "nečuje" u vožnji kada se vozi normalno i uživa. Ide ozbiljno ekstremno, kada je to potrebno; Naročito u sport modu i pritiskom na dodatno dugme kada mu se kompletno ogibljenje spušta u pripremi ekstremne voznje poput brzeg ulaska u krivine ili maksimalnog prijanjanja na putu. Sigurno samo jedan i jedini u Srbiji ovog godišta, stanja i kilometraže. Pežo 607 serija takozvanog Presretaca . Ozbiljno ekstremno brz automobil, fascinantnih performansi, stanja i dizajna. O udobnosti ne treba ni trošiti reči. Što se tiče zamene da se razumemo krševi me ne zanimaju, nudim redak automobil, ide kao da ima 300 ks, udoban je kao Mercedes S klase. Nije za vozace početnike zato sto je dosta lakši od Audija ili BMW-a. Može se u brzini i performansama porediti i sa Audijem 4.2 jer ga vozim i razlike nema. Što se tiče opreme suvišno je komentarisati. Ponude zamene možete slati putem SMS, VIBERA Ili naravno direktno pozivom a sve u odnosu ponude, cene, stanja, porekla, kilometraže, održavanja vozila koja se nude u prodaji u ,naglašavam, ekstremnim cenama, koje samo čovek slep pored očiju može da kupI . KADA MI SE OBRAĆATE I NUDITE PRIČE MORATE DA SHVATITE DA JA NUDIM TEK RAZRAĐEN AUTO VISKOE KLASE. BIĆU PRISTOJAN, SAMO TOLIKO PRISTOJAN I NEĆU POPUT PREPRODAVACA REĆI AUTOMOBIL JE NOV, JER NISAM PRODAVAC AUTOMOBILA. NE ZANIMAJU ME PRIČE O 97% AUTOMOBILA KOJI NA KILOMETAR SATU IMAJU PREĐENIH 220000 KILOMETARA A PREŠLI SU 500000 KILOMETARA PA NAGORE. AUTOMOBILI KOJI SE MOGU NAZVATI EVROPSKIM OTPADOM ILI TI SMEĆEM. JA NUDIM TEHNIČKI NOV, LUKSUZAN I EKSTREMNO BRZ AUTOMOBIL, UKAPIRAJTE TO BRAĆO, LEGENDE TRGOVINE I POZNAVANJA AUTOMOBILA. SMS. VIBER. POZIV..................................... MOLIO BI LJUDE KOJI ME ZOVU U VEZI GLEDANJA AUTOMOBILA DA SE NAJAVE DAN RANIJE JER RADIM. JEDNOSTAVNO NISAM U MOGUCNOSTI DA AUTOMOBIL POKAZEM SAT ZA SAT. ŠETAČI ME NE ZANIMAJU. SAMO I ISKLJUCIVO KONKRETNI KUPCI JER SE RADI O AUTOMOBILU SA PREĐENIH TAČNIH 84000 KILOMETARA A NE O AUTOMOBILIMA 2004. GODIŠTA PRVE REGISTRACIJE 2005. GODIŠTA KOJI SE NUDE ZA 7000 EURA, 8000 EURA, 9000 EURA, 10000 EURA I JOS MNOGO, MNOGO VISE NOVCA SA KILOMETRAZOM NA SATU 178000 A PREŠLI SU 480000, NAPRIMER, PA NAGORE. RAZUMEMO SE ZATO KAZEM KO ZELI DA PUCA NOVAC ZA MOTORE NEKA KUPUJE OVE STO IMAJU NA SATU PREĐENIH KVAZI 178000 KM. JA SAM TO DAVNO ZABORAVIO I NEKADA DEBELO PLAĆAO GOSPODO. KUPITE LJUTU MAŠINU 2004. GODIŠTA ILI TI 2005. GODIŠTA. SVI SU PREŠLI KOLIKO I PIŠE 178000 KM. KAD TU LJUTU MAŠINU STAVITE NA KANAL STAVITE RUDARSKI ŠLEM NA GLAVU ČISTO IZ OZBILJNIH HIGIJENSKIH RAZLOGA. RAZUMEMO SE .................. SAMO SE SKONCENTRIŠITE I PONUDA KOJA MI ODGOVARA BIĆE PRIHVAĆENA. NOVCA IMAM I PREVIŠE ALI SE SAMO SKONCENTRIŠITE I POŠALJITE PONUDU . SMS. VIBER .

Van mreže GtiSena

  • VW Početnik
  • Poruke: 143
  • Age: 27
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +6/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #709 poslato: Februar 25, 2018, 05:37:29 pre podne »



Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #711 poslato: Mart 03, 2018, 04:31:52 posle podne »
Odlican cabrio :25
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #712 poslato: Mart 03, 2018, 08:03:03 posle podne »
..... Da skratimo, .....

ovo mi je najaci detalj iz cijelog opisa oglasa  lollol

Van mreže bojmil0306

  • VW Početnik
  • Poruke: 194
  • Age: 46
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +9/-8
  • Pol: Muškarac
« Poslednja izmena: Mart 04, 2018, 11:05:35 posle podne od strane bojmil0306 »

Van mreže NENAD98

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1190
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +17/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf MK3 GTI
Nema leka ni apoteka ko GTI kad se cuje iz daleka

Van mreže Tomislav Goronja

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1073
  • Age: 24
  • Karma: +20/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1 Cabriolet, Passat B5.5
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #715 poslato: Mart 07, 2018, 07:51:44 posle podne »
Meni se enterijer ove dvojke baš sviđa. Interesante boje.. Ali spolja, nikako  blink

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #716 poslato: Mart 07, 2018, 11:00:31 posle podne »
Kakvih je sve pokusaja bilo, ovaj i nije toliko los. Jbg, prosla moda.

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #717 poslato: Mart 08, 2018, 11:17:14 pre podne »
Druge felne, normalni retrovizori u boji kola i lajsnu crvenu ofarbati u boju kola i eto. Enterijer je dobar

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže Gavraa

  • Moderator
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 2232
  • Age: 24
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Karma: +53/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Polo G40 - Audi TT 8N
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #718 poslato: Mart 08, 2018, 01:11:40 posle podne »
Sad je dobar,ne bi' nista rekli da ste ga videli kakav je bio kad je prvi put sredjen,ono je bilo ruzno propast..
Sad fino izgleda.  ;)

Van mreže Speedey

  • Transporter
  • VW Majstor
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1592
  • Lokacija: Derventa RS
  • Karma: +67/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat 3C Bluemotion
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #719 poslato: Mart 10, 2018, 03:42:52 posle podne »
Sa vana Fast and furious 1, iznutra eurokrem  lollol lollol
Ali iskreno i meni se iznutra svidja samo bih te satice sa stuba makeo. I police ispod table ofarbao u boju table.
Jetta 1 1982 1.6 D☒
Golf 2 1986 1.6 D ☑
Polo 9N 2002 1.9 SDI☒
Polo 9N 2004 1.9 SDI ☒
Passat B6 2007 1.9 TDI ☑
Golf Plus 2008 1.9 TDI ☑