Autor Tema: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)  (Pročitano 220272 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MikkiN

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 420
  • Age: 28
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Petrolheads ⛽️
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #540 poslato: April 25, 2017, 06:14:05 posle podne »
Preterao ga...

Pokusao da napravi GTI, ali nije...
Golf 2 Moda - 1.8b GT 1990 (2017 - 2024)
Golf 5 United - 1.4b MPI 2008 (2021 -  )
Soon - Golf 6 Team - 1.4b TSI 2010
...

Van mreže headingmachine

  • VW Početnik
  • Poruke: 183
  • Karma: +5/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #541 poslato: April 25, 2017, 06:33:28 posle podne »
Dobro ovaj mk2 bas i nije klasican  :)

Ali je i dalje golf 2.
Ja mislim da ljudi koji ovo rade "za svoju dusu" treba u samom startu da budu svesni toga da pare ulozene u to nece izvuci nazad kada rese da prodaju auto.

Van mreže Figo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 761
  • Age: 28
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Karma: +22/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk4 gti USA
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #542 poslato: April 25, 2017, 07:17:41 posle podne »
Nisam ni mislio da nije klasican zato sto je covek ulozio pare u njega nego zato sto je to fire&ice serija  :)

Van mreže headingmachine

  • VW Početnik
  • Poruke: 183
  • Karma: +5/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #543 poslato: April 25, 2017, 07:38:56 posle podne »
Ne, ne. Taj deo sto sam napisao o ulaganju je generalno moje misljenje, nema veze sa tvojim postom. :)
Sve u svemu, te pare ne vredi.

Van mreže MateiNho

  • Не чини другима што не желиш себи.
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3011
  • Lokacija: Belgrado
  • Karma: +66/-66
  • Pol: Muškarac
  • Auto: HEMAM
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #544 poslato: April 25, 2017, 08:11:45 posle podne »
Dobro ovaj mk2 bas i nije klasican  :)

Zezam se ja malo, ali sad ozbiljno, cene mk2 ne padaju vec godinama (uglavnom) i bas cesto naleti neki primerak sa nekom jacom cenom.

A za 3k eura, posto je stariji auto u pitanju, treba vec da je neka ozbiljnija prica, moje misljenje samo. :)
tamnaa stakla, sve za tebe beejbe

Van mreže Figo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 761
  • Age: 28
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Karma: +22/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk4 gti USA

Van mreže MateiNho

  • Не чини другима што не желиш себи.
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3011
  • Lokacija: Belgrado
  • Karma: +66/-66
  • Pol: Muškarac
  • Auto: HEMAM
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #546 poslato: April 25, 2017, 09:55:29 posle podne »
Ahahah brate, pogresnoj osobi si nasao da drzis predavanja  biggrin biggrin

Salim se..

Da, ali to je Rallye? Znas ti sto je rallye :48.
Velika vw legenda u automobilskoj istoriji.

Problem je sto to kod nas niko nije znao, dok jedan Beogradjanin nije uzeo rallye i platio ga cca 12k e,
Onda se proculo i vecina ljudi (tek tada) saznala da rallye nesto vredi. Bilo pre nekoliko godina.

A pre ovoga je stajao jedan Rallye na oglasima za 1000 eura ili nesto malo preko, i bas niko ga nije hteo!?
Do duse nije bio kompletan, ali rallye. heeeeeej !

Jedno je poznavalac u Srbiji, a nesto sasvim drugo, klasican prodavac kome nije stalo i nije upucen niti zeli da bude.

Sto se tice onog F&I, auto ne vredi 3k eura ni ovde ni tamo u Njemackoj. Ali srecno mu sa prodajom naravno.
« Poslednja izmena: April 25, 2017, 09:57:44 posle podne od strane MateiNho »
tamnaa stakla, sve za tebe beejbe

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #547 poslato: April 25, 2017, 09:57:36 posle podne »
Dobro ovaj mk2 bas i nije klasican  :)

Zezam se ja malo, ali sad ozbiljno, cene mk2 ne padaju vec godinama (uglavnom) i bas cesto naleti neki primerak sa nekom jacom cenom.

A za 3k eura, posto je stariji auto u pitanju, treba vec da je neka ozbiljnija prica, moje misljenje samo. :)

Za 3000 ima svasta




Van mreže MateiNho

  • Не чини другима што не желиш себи.
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3011
  • Lokacija: Belgrado
  • Karma: +66/-66
  • Pol: Muškarac
  • Auto: HEMAM
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #548 poslato: April 25, 2017, 10:01:59 posle podne »
Ok, ja sam za to ko sta voli, da se razumemo da se meni auto svidja, lagano bih mu platio 3k e. I onako nameravam da potrosim brdo vise para na svoje zadovoljstvo, naravno u neki auto stariji od 1990.  biggrin

Ako neko voli onakav auto za 3k eura, samo neka izvoli. Ako neko voli ovog mk4 1.8t za 3k eura samo nek izvoli.

Svi smo razliciti, hvala Bogu. :)
tamnaa stakla, sve za tebe beejbe

Van mreže Figo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 761
  • Age: 28
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Karma: +22/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk4 gti USA
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #549 poslato: April 25, 2017, 10:16:00 posle podne »
Ne govorim ja koliko sta kosta ili da li ona dvojka vredi 3k ili koliko vec, govorim o tome da se ta simbolika tj retkost (rallye, f&i, razne edition varijante) uvek izdvajaju sa cenom u odnosu na 'obicne'... I te redje stvari ljubitelji, poznavaoci, fanatici ili ko vec placaju dobro jer verovatno ljubav prema parcetu lima jbg. Ne volim kad neko za takav neki auto koji nije isti kao 99% istoimenih kola kaze 'Ma sta xxxxx eura kad je to auto star 5,10,15...n godina' biggrin
Ne mislim na tebe naravno nego sigurno si se susreo sa takvim komentarom, a sto se tice rallye svestam sam ikone nego sam samo to uzeo kao paravan za ovo sto sam malopre napisao jer ipak 40000e za golfa dvojku eeej insane in the brain  :53

Van mreže Figo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 761
  • Age: 28
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Karma: +22/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk4 gti USA
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #550 poslato: April 25, 2017, 10:16:59 posle podne »
Dobro ovaj mk2 bas i nije klasican  :)

Zezam se ja malo, ali sad ozbiljno, cene mk2 ne padaju vec godinama (uglavnom) i bas cesto naleti neki primerak sa nekom jacom cenom.

A za 3k eura, posto je stariji auto u pitanju, treba vec da je neka ozbiljnija prica, moje misljenje samo. :)

Za 3000 ima svasta





 Gde je ovo da dam ponudu za farove?  biggrin biggrin

Van mreže MateiNho

  • Не чини другима што не желиш себи.
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3011
  • Lokacija: Belgrado
  • Karma: +66/-66
  • Pol: Muškarac
  • Auto: HEMAM
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #551 poslato: April 25, 2017, 10:22:33 posle podne »
Ne govorim ja koliko sta kosta ili da li ona dvojka vredi 3k ili koliko vec, govorim o tome da se ta simbolika tj retkost (rallye, f&i, razne edition varijante) uvek izdvajaju sa cenom u odnosu na 'obicne'... I te redje stvari ljubitelji, poznavaoci, fanatici ili ko vec placaju dobro jer verovatno ljubav prema parcetu lima jbg. Ne volim kad neko za takav neki auto koji nije isti kao 99% istoimenih kola kaze 'Ma sta xxxxx eura kad je to auto star 5,10,15...n godina' biggrin
Ne mislim na tebe naravno nego sigurno si se susreo sa takvim komentarom, a sto se tice rallye svestam sam ikone nego sam samo to uzeo kao paravan za ovo sto sam malopre napisao jer ipak 40000e za golfa dvojku eeej insane in the brain  :53

Ne volim ni ja al sta ces. Srbija  biggrin ne znaju niti zele da znaju, nema se sta pricati sa takvim ljudima i gotovo.

Jest ludo za nas 40k e za taj auto, ali Nemac ima platu 2000-3000 ojra minimum pretpostavljam, a Srbin 300-500 ojra.

Da smo Nemci u Njemackoj.. Pa sto je to 40k ojra, lagano biggrin
tamnaa stakla, sve za tebe beejbe

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #552 poslato: April 25, 2017, 10:59:55 posle podne »
Brate, vredi fire and ice 3000e, ali da je mint, a ne umoran kao onaj. Mislim da su mu zazori uzas, tapaciri se raspadaju i srafljeni su pomocu stapa i kanapa, kao i lajsne... A uzivo boga pitaj sta jos...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #553 poslato: April 26, 2017, 05:45:38 posle podne »
Brate, vredi fire and ice 3000e, ali da je mint, a ne umoran kao onaj. Mislim da su mu zazori uzas, tapaciri se raspadaju i srafljeni su pomocu stapa i kanapa, kao i lajsne... A uzivo boga pitaj sta jos...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

i sta bi sa tvojom narudbom iz Wolfsburg-a? mora da si i njima manu nasao pa vratio na doradu
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #554 poslato: April 26, 2017, 09:34:18 posle podne »
Golf vredi max 2000e. Za 3000e nema sanse. A dvojka iz Wolfsburga je bila Ok, ali dzaba kad ne moze euro 2 da se uveze. Evo sta sam nasao, za 10000e. Ne restauriran, prva farba, 35000km.


Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
« Poslednja izmena: April 26, 2017, 09:54:17 posle podne od strane iwcham1979 »
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #555 poslato: April 26, 2017, 11:12:46 posle podne »
Omakla ti se jedna nula



« Poslednja izmena: April 26, 2017, 11:15:07 posle podne od strane Desmo »

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #556 poslato: April 27, 2017, 08:22:40 pre podne »
hehe :)

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #557 poslato: April 27, 2017, 04:48:53 posle podne »
u ovoj dvojci je mrtvi 1.9 td na koji je nakalemljen intercooler od 1.6 td intercolera. tako da mu je bozija farba i stanje kod kolekcijonara ne vrijedi puno
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže MikkiN

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 420
  • Age: 28
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Petrolheads ⛽️
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #558 poslato: April 27, 2017, 05:03:21 posle podne »
Voleo bi da provozam GTD...
Golf 2 Moda - 1.8b GT 1990 (2017 - 2024)
Golf 5 United - 1.4b MPI 2008 (2021 -  )
Soon - Golf 6 Team - 1.4b TSI 2010
...

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Zanimljivi auto oglasi (postavljanje zanimljivog oglasa bez slike biće obrisan)
« Odgovor #559 poslato: April 27, 2017, 05:59:41 posle podne »
Ova dvica je bila gtd ic 1,6,pa je krepo taj motor i ubacen 1,9 td iz nekog seata...Poliran je a mozda i uspricavan nekolko puta...Ima vrednost al sigurno ne 10 kila...
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀