Autor Tema: Golf 5 , 1.9 tdi 77/105 ks  (Pročitano 1576 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Galle

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5
Golf 5 , 1.9 tdi 77/105 ks
« poslato: Septembar 16, 2019, 12:11:36 posle podne »
Pozdrav svim forumasima.

  Nov sam na forumu pa da se predstavim . Galle iz Smedereva , od pre dva meseca vlasnik Golfa 5 , 1.9 tdi , 2007 god BLS motor. Odmah da Kazem da sam zadovoljan autom kako izgledom , tako i komforom , voznim karakteristikama…. Sa autom sam presao oko 3000 km I nisam imao nikakvih problema  do pre neki dan . Auto se jednostavno ugasio posle duze ,  lagane voznje na blagoj uzbrdici , u koloni. Pre toga , na autoputu presao 200km bez problema Nije bio bez goriva , signalna lampa nije svetlela niti bilo koja druga . Zaverglao sam nekoliko puta (3-4puta) duze ali nije hteo da upali. Upalio je tek kada sam papucicu gasa pritisnuo do poda ( kao kada benzinac presisa) I zaverglao , upalio je vrlo brzo. To mi se desilo jos jednom i sada nemam mira , ne mogu da krenem bilo gde a da budem siguran u auto. Auto sam vozio na dijagnostiku , posle prvog gasenja , I covek je uradio dijagnostiku sa tabletom i ne znam kojim programom. Pronasao je gresku na ventilu turbine  (booster overload - ako se dobro secam sta je rekao ). Posle drugog gasenja ( takodje posle duze , lagane voznje na uzbrdici ) auto sam odvezao kod drugog elektricara koji vazi za boljeg u gradu , ali on nije pronasao nikakvu gresku. Rekao je da vozim , pa kad se ugasi  da dodjem , jer je verovatno prvi majstor obrisao gresku. Auto odlicno ide , dobro vuce sve je u granicama normale. Nisam strucnjak ali vidim da ovde ima iskusnih i vozaca i majstora pa bi svaki savet dobro dosao , sta dalje da radim.

       Pozdrav