Autor Tema: Golf 4 -3 vrata ne radi po nekad centralno zakljucavanje  (Pročitano 496 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Mile5

  • VW Početnik
  • Poruke: 20
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 4 1.9TDI / ASZ
Golf 4 -3 vrata ne radi po nekad centralno zakljucavanje
« poslato: Februar 22, 2024, 01:09:46 posle podne »
Pozdrav,

Imam pitanje u vezi problematike sa centranim otkljucavanjem preko daljinskog Golf 4 / 3 vrata.
Od zimus pocela su prvo suvozaceva vrata nekad da se zakljucaju nekad ne, pa onda kliknem 2 put zakljucavanje i uhvati.
Da napomenem daljinski radi normalno, baterija nova. I na prvi klik zakljucaju se vozaceva vrata.
Takodje na tim vratima ne radi mikro prekidac nemam detekciju dal su otvorena ili ne.
Nakon 1-2 meseci otisla su i vozaceva vrata stojim pored njih zakljucam cujem elektromotor da pokusava da zakljuca ali vidim da auto nije zakljucan nije se spustio onaj pipak :D.
I evo sad i na toplijem vremenu nekad radi normalno nekad ne.

Za divno cudo suvozaceva vrata se sad uvek zakljucaju i otkljucaju samo mikro prekidac ne detektuje.

Da li mozete da mi preporucite od kog dela da pocnem da li je neko to resio prskanjem wd u bravi i gde tacno. Ili cu morati da rasturim vrata i skinem bravu i ocistim.
Znam da je to potrebno ako zelim da menjam mikro prekidac ali nesto dok ne otopli cisto da se zakljucava normalno.


Da napomenem kada nece vozaceva vrata preko daljinskog da se otkljucaju, na kljuc mi se uvek otkljucaju mozda ova informacija znaci nekom kako bi me bolje usmerio na sta da obratim paznju.

Hvala unapred na predlozima
Pozdrav