Autor Tema: Passat karavan B7 DSG  (Pročitano 12466 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dag81

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 864
  • Age: 42
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +20/-8
  • Pol: Muškarac
Odg: Passat karavan B7 DSG
« Odgovor #20 poslato: Avgust 30, 2020, 10:40:56 posle podne »
Ne. Treba naci sta je problem sto pali ceste regeneracije. Do tad, dzabe svi aditivi i skupa goriva.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока


Van mreže Bugarin

  • VW Početnik
  • Poruke: 13
  • Lokacija: Pozarevac
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat b7 4motion
Odg: Passat karavan B7 DSG
« Odgovor #21 poslato: Septembar 04, 2020, 03:30:07 posle podne »
Ocigledno su problem kratke relacije, meni je palio 2-3 puta kad je pocela frka sa koronom pa su mi relacije bile max 10km u pravcu.
Ne ugreje se kako treba a i ne vozi se kako treba za tu snagu jer nisam imao gde. Posle toga vise nisam primetio da pali regeneraciju. Verovatno u toku voznje ali to i ne primetim.

Van mreže Titogradjanin

  • VW Početnik
  • Poruke: 44
  • Age: 32
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B7
Odg: Passat karavan B7 DSG
« Odgovor #22 poslato: Septembar 12, 2020, 01:00:57 posle podne »
Mali info. Sipao sam dizel ultimate na BP benzimskojpumpi jer su mi neki naši taksosti rekli da je odlicno i da ima neke aditive u njemu koji čiste motor i sve. Prešao sam po gradu 440km i do sada mi se nije upalila regeneracija. Pa se pitam je li moguce da je gorivo na Shellu bilo loše i to njihovo najj koje imaju.
Problem sa paljenjem se ponekad javi svaka 3 do 4 dana da vergla sek do dvije i poslije radi normalno ali za sada od regeneracije nema glasa. Danas ću ga malo izvesti na otvoreni put i da ga produvam :)
Pa kad podjem dolje kod nas vidjeću sa majstorima sto je problem sa paljenjem i verglanjem.

Sent from my MI 8 using Tapatalk