Autor Tema: Saobracajni prekrsaj  (Pročitano 1164 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže AlexandarPK

  • VW Početnik
  • Poruke: 29
  • Age: 28
  • Lokacija: Prokuplje
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 1.6 16v
Saobracajni prekrsaj
« poslato: Novembar 24, 2017, 08:16:38 pre podne »
Pozdrav.Sinoc me je zaustavila policija radi kontrole i rekli su mi da sam isao brze od dozvoljene brzine.Medjutim policajac mi nista nije rekao da li sam kaznjen ili ne.Nije sacinjen nikakav zapisnik,uredno sam pokazao papire i duvao nisam imao alkohola,ali su mi rekli da jurcam,a imam probnu dozvolu.Pitao me na kog se vodi auto reko sam na oca i pitao me za adresu vratio mi je dokumenta i rekao da vozim i da usporim jer sa probnom moram da vozim manje od dozvoljene brzine.I sad ne znam da li sam kaznjen ili ne,nisam primetio da je policajac bilo sta pisao i sve se zavrsilo bas brzo.Eto ako neko moze da mi da odgovor na pitanje

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Saobracajni prekrsaj
« Odgovor #1 poslato: Novembar 24, 2017, 08:38:32 pre podne »
Ako nije pravio zapisnik onda te je samo upozorio, dobro si prosao. Glavno pitanje je sto jurcas sa probnom dozvolom   tj sto se zajebavas kad mozes samo tako da najebes zbog toga i ode dozvola pa ces onda na biciklu jurcati

Van mreže Fica

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3454
  • Age: 37
  • Lokacija: Vozdovac
  • Karma: +82/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk2 atmo dresina
Odg: Saobracajni prekrsaj
« Odgovor #2 poslato: Novembar 24, 2017, 10:07:16 pre podne »
Mene samo zanima kako je to policajac ustanovio kojim brzinom se on kretao. Ako nije imao radar.

To ti je kao kad ja vozim moju majku ako drugom brzinom razvucem do kraja idem npr 70 na sat odmah sikce jer urla motor. a kad na istoj toj destinaciji idem 5 70 onda je ok.

Pusti ti te pandure samo da bi nesto kenjali. tako su i mene i mog kuma smarali kao vozis pod dugim svetlima a duga nigde upaljena kad smo upalili duga ono obasjalo celu ulicu.

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Saobracajni prekrsaj
« Odgovor #3 poslato: Novembar 24, 2017, 01:24:56 posle podne »
lollol lollol
joj rodjeni rasplaka me... ja sam mislio da je samo moj zena tako luda, al eto ima jos nekoga.. znaci mogu da vozim 200 ako sam se "dosunjao" dotle, al ako vozim 50 u drugoj odmah dobijem salvu divnih epiteta..
ako je vozio fazon 60 tamo gde je ogranicenje 30 se vidi iz aviona da je sjebao, mada vece dzukele nisam nigde video.. mene svaki put od kad imam slo table zaustavljalju kad krenem u unutrasnjost, ma na sve nacine bi se omastili , al znam i ja za jadac lollol
lollol

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Saobracajni prekrsaj
« Odgovor #4 poslato: Novembar 25, 2017, 10:23:21 pre podne »
Cini mi se da po zakonu sa probnom dozvolom moras da vozis ispod ogranicenja 5%, nesto mi je tako ostalo u secanju.

Guarana, ovo sto je napisao Fica nije toliko smesno, znas ti koliko puta sam se ja vadio na to da mi se auto dernja. Naravno, to uvek kad me zaustave bez radara, ja kazem bio u nizoj brzini, ima sporCki lonac :53

Van mreže Makoo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 710
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +7/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III 1.4
Odg: Saobracajni prekrsaj
« Odgovor #5 poslato: Novembar 25, 2017, 02:18:03 posle podne »
Sa probnom 10% ispod ograničenja.

Sent from my HTC Desire 630 dual sim using Tapatalk

Golf III 1.4 / Audi A4 1.8T S-Line Restyling