Autor Tema: Passat cc skripanje plastika  (Pročitano 14090 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže taxi_bg

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Lokacija: bg
  • Karma: +17/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #40 poslato: Jul 24, 2020, 03:30:53 posle podne »
Kakvi crni problemi, samo nam uporedi automobile..
Svako dobro, ako bude potrebno još nešto oko edukacije javi se da pomognem.

Van mreže taxi_bg

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Lokacija: bg
  • Karma: +17/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #41 poslato: Jul 24, 2020, 03:51:50 posle podne »

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 948
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #42 poslato: Jul 27, 2020, 07:13:40 posle podne »
Zbog ovakvih rasprava se ovaj forum raspao. Pre ako ne udjes 3 dana saceka te brdo dobrih tema. Sada jedva jedna stranica gde se uglavnom nelo raspravlja. Ko je u pravu, a ko ne. Ljudi forum sluzi za zajimaciju i pomoc ne nadmetanje.
Passat b6 je sranje auto u odnosu na prethodne vw modele i lraj price. Skripi plastila i riknajvaju motori. I to je kraj.
Passat b5.5 je posle i 700hiljada km sa plastikom odlican. Ajde da zajebemo svadju nego da pomažemo u nevolji. Eto ja sad imam problem i ostavicu to u svojoj temi. Pozdrav svima

Van mreže taxi_bg

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Lokacija: bg
  • Karma: +17/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #43 poslato: Jul 27, 2020, 09:18:39 posle podne »
Sad ce na nož da te dočekaju novi vlasnici b6, taman su mislili da je to vrhunac auto industrije..

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #44 poslato: Jul 27, 2020, 11:25:22 posle podne »
Zbog ovakvih rasprava se ovaj forum raspao. Pre ako ne udjes 3 dana saceka te brdo dobrih tema. Sada jedva jedna stranica gde se uglavnom nelo raspravlja. Ko je u pravu, a ko ne. Ljudi forum sluzi za zajimaciju i pomoc ne nadmetanje.
Passat b6 je sranje auto u odnosu na prethodne vw modele i lraj price. Skripi plastila i riknajvaju motori. I to je kraj.
Passat b5.5 je posle i 700hiljada km sa plastikom odlican. Ajde da zajebemo svadju nego da pomažemo u nevolji. Eto ja sad imam problem i ostavicu to u svojoj temi. Pozdrav svima

+ 1  congratulations



« Poslednja izmena: Jul 27, 2020, 11:27:21 posle podne od strane lolazoca »
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže SANTINO

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 208
  • Lokacija: Banja Luka
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Passat b5.5
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #45 poslato: Jul 30, 2020, 04:09:39 posle podne »
Zbog ovakvih rasprava se ovaj forum raspao. Pre ako ne udjes 3 dana saceka te brdo dobrih tema. Sada jedva jedna stranica gde se uglavnom nelo raspravlja. Ko je u pravu, a ko ne. Ljudi forum sluzi za zajimaciju i pomoc ne nadmetanje.
Passat b6 je sranje auto u odnosu na prethodne vw modele i lraj price. Skripi plastila i riknajvaju motori. I to je kraj.
Passat b5.5 je posle i 700hiljada km sa plastikom odlican. Ajde da zajebemo svadju nego da pomažemo u nevolji. Eto ja sad imam problem i ostavicu to u svojoj temi. Pozdrav svima

Vala bas. I ja gledam hoce li mi neko pomoci a ljudi se raspravljaju. I slazem se s tobom da je pasat sranje. Precijenjen auto. Jedina prednost mu je dostupnost dijelova nista vise. Ja sam se u ovog cc razocarao :D. Auto kosta boga oca a kog god vidis na ulici ima po sebi korozije, skripe plastike. Za te mane ne bi smio imati tako visoku cijenu. Iako sam ljubitelj vw i generalno svaba nije mi problem priznati da je neki model cisto smece :D

Van mreže taxi_bg

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Lokacija: bg
  • Karma: +17/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #46 poslato: Jul 30, 2020, 04:24:16 posle podne »
Passat najbolji radni auto, samo treba izabrati dobar primerak. Hvata me panika pri pomisli da će mi sledeći auto biti superb.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #47 poslato: Jul 30, 2020, 11:55:01 posle podne »
santino ... oglas ... i cao ...  :84

uvek ima kombinacija
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže SANTINO

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 208
  • Lokacija: Banja Luka
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Passat b5.5
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #48 poslato: Jul 31, 2020, 09:54:02 pre podne »
santino ... oglas ... i cao ...  :84

uvek ima kombinacija

Ne isplati se jbg uradio mu veliki servis, nov set kvacila jos uzeo 2 seta feluga sa gumama kakav prodavati  :D

Van mreže AcoVW

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1696
  • Age: 36
  • Lokacija: Čačak
  • Karma: +61/-15
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Tiguan, Golf 6, Golf 2
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #49 poslato: Jul 31, 2020, 11:48:48 pre podne »
Onda nemoj kukati

Van mreže taxi_bg

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Lokacija: bg
  • Karma: +17/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #50 poslato: Jul 31, 2020, 12:55:38 posle podne »
Vala bas.

Van mreže mur3633

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2441
  • Age: 57
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +51/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #51 poslato: Jul 31, 2020, 01:24:00 posle podne »


Vala bas. I ja gledam hoce li mi neko pomoci a ljudi se raspravljaju. I slazem se s tobom da je pasat sranje. Precijenjen auto. Jedina prednost mu je dostupnost dijelova nista vise. Ja sam se u ovog cc razocarao :D. Auto kosta boga oca a kog god vidis na ulici ima po sebi korozije, skripe plastike. Za te mane ne bi smio imati tako visoku cijenu. Iako sam ljubitelj vw i generalno svaba nije mi problem priznati da je neki model cisto smece :D

Sad si ga i ti vala pretjerao. Ako si ti uzeo kanturinu koja je možda udarana, pa sastavljana iz 10 auta, ne znači da je svaki loš.
Najbolje ti je da se vratiš Mondeu, vidim ima finih za male pare, a i patiš za njima i njihovim "kvalitetom"

Ne kažem da je Passat Bog i batina, ali nije loš toliko koliko pričate. B6 možda i jeste promašaj VWa, ali se još uvijek može iskopati solidan primjerak, samo treba izdvojiti malo veću svotu novca.

Imam Golfa 4, ništa ne škripuće unutra, a 2000.g.. Sharan iz 2003. pa zadnje što je škriputalo jesu zakačke pojaseva koji se lako riješe.
TDI POWER

Van mreže SANTINO

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 208
  • Lokacija: Banja Luka
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Passat b5.5
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #52 poslato: Jul 31, 2020, 02:18:25 posle podne »
Ne kukam nego sam otvorio temu i iznio problem. Ako je pisanje mane nekog auta kukanje onda ne bi trebao ni postojati forum. A kome smeta sto sam objektivan i sto sam napisao da je vw podbacio sa kvalitetom ne mora se naci uvrijedjen nego treba da prihvati realnost. Ako ovde neko nema pravo na svoje misljenje ne treba onda forum ni da postoji. Aj zdrao!

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 948
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #53 poslato: Avgust 01, 2020, 12:12:34 posle podne »
Ja sam iskopao dobar primerak b6. Sad ce 204000km, proverena km na vise mesta. Pazite auto ko auto je limuzina, odlicno ide, lezi na putu, udoban, komforan, ali da ima falinke koje su neshvatljive za svabu i vw, to moram priznati kao vlasnik istog. Mada realno mi gledamo na kilometrazu 200000km kao da auto nije vozen. To je vec pregazeno i u normalnom svetu vec za presu.

Van mreže SANTINO

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 208
  • Lokacija: Banja Luka
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Passat b5.5
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #54 poslato: Avgust 01, 2020, 12:16:33 posle podne »
Ja sam iskopao dobar primerak b6. Sad ce 204000km, proverena km na vise mesta. Pazite auto ko auto je limuzina, odlicno ide, lezi na putu, udoban, komforan, ali da ima falinke koje su neshvatljive za svabu i vw, to moram priznati kao vlasnik istog. Mada realno mi gledamo na kilometrazu 200000km kao da auto nije vozen. To je vec pregazeno i u normalnom svetu vec za presu.
Pa i ja sam nasao ocuvan promjerak od drugog vlasnika sa 180 000km. Ali generalno ima podbacaj u nekim stvarima. Gledam po internetu dosta ih se zali na to skripanje plastika u enterijeru. Limarija kod cc je katastrofa. Sve i jedan koji sam do sad vidio ima hrdje na sebi. Kod mene je isto nagrizlo sve 4 vrata ali tek malo pa vec moram sredjivati dok nije uzelo maha. Sto se ostalog tice auto je izuzetno upravljiv, malo trosi i dobro poteze i nije skup za odrzavanje. Ali to sto sam naveo kao mane su kod svih pasata b7 i cc ali ne mozes ti to prosjecnom balkancu reci odma te na linc bacaju ako napises da vw ima neku manu :D

Van mreže SANTINO

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 208
  • Lokacija: Banja Luka
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Passat b5.5
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #55 poslato: Avgust 01, 2020, 12:17:53 posle podne »
i da jos dodam nekidan sa kolegom isli gledati auto i ugledam na placu novi cc mislim da je bio 2015 godina i zagledam se po vratima probila ga korozija udjem unutra prepipam plastike a one pucketaju li pucketaju :D. A auto je kostao oko 14 000€.

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 948
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #56 poslato: Avgust 01, 2020, 12:22:19 posle podne »
Sto se tice korozije moj je tu odlican. Imas u mojoj temi slikao sam cak i podvozje i vesanje sve ko novo. Valjda bio u nekoj suvoj klimi. A sto se tice limarije vw je inace losiji od konkurencije. Nemojte me mrzeti zbog ovog. I golf 4 je propadao na mestima fde drugi nisu. Vrata gepeka, sajtne, krila cak i haube i vrata na a stubu. Imali su neke falinke odredjene serije. Ja moram da  radim sajtne na golfu, prednji coskovi su totalno otisli u k iako sam vodio racuna i voskirao i svasta radio. Ne vidjam ostale vrsnjake da su toliko propadali

Van mreže taxi_bg

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Lokacija: bg
  • Karma: +17/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #57 poslato: Avgust 01, 2020, 01:17:21 posle podne »
Meni nijedan passat nije imao problema sa limarijom uglavnom su bili iz Nemačke i Holandije.

Van mreže SANTINO

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 208
  • Lokacija: Banja Luka
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Passat b5.5
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #58 poslato: Avgust 01, 2020, 01:54:10 posle podne »
Ja sam  nekidan na autoplacu ponovo pisem novijeg cc 2015 god vidio napala ga hrdja, od mog kolege kolega je cc 2015 god vec radio limariju bio propao skroz, i gdje god vidim cc na parkingu pridjem pogledam i sve i jedan ima hrdje. Limar mi je rekao da su bas dosta pasata cc radiki i da svi imaju problem sa limarijom. I to covjek kaze da se bukvalno ne moze iskorijeniti nego se mozes srediti ali poslije 3-5 godina opet izbija sigurno

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 948
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: Passat cc skripanje plastika
« Odgovor #59 poslato: Avgust 01, 2020, 03:35:39 posle podne »
https://youtu.be/X8hY50baxkU
Vidjao sam i ja nacete b6