Autor Tema: Plastikaneri vs Old skula  (Pročitano 75253 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #40 poslato: Januar 21, 2020, 09:58:02 pre podne »
Sad svi po flajku zajecarca pokretacu teme jer smo imali zanimaciju dva dana.

Al mi nije jasno cime smo privukli adminovu paznju kad se ovako raspisao,  ja jos malo pa dobio kompleks nize vrednosti lollol...

Do sad je bio aktivan samo u temi zelje pozdravi i cestitke al mu je srce uprkos keramickim diskovima ipak zaigralo na pomen old skulova.

Prva ljubavc zaborava nema     coilleo2tj
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #41 poslato: Januar 21, 2020, 10:01:09 pre podne »
Pasat trojka ima vise od 1375kg? Taj tdi 90 konja ide kao mazga, pa je u medjuubrzanju ipak brzi od 1.6 benzinca koji ima 100 konja, u prevodu bi 1.8rp u cetvorci isto bio mazga. A i glupo je porediti izdrzljivost 1.8rp koji ima 90 konja i 1.8t koji ima najmanje 150. Ubedjen sam da ce 1.8t preci vise kilometara od KR-a (koji eto ima slicnu snagu), iako ga sputava ekologija.

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #42 poslato: Januar 21, 2020, 10:13:41 pre podne »
Citat
Al mi nije jasno cime smo privukli adminovu paznju kad se ovako raspisao,  ja jos malo pa dobio kompleks nize vrednosti lollol...

Travi jos uvek sam pod utiscima ovog Turbaća, kao sto sam rekao nesto najbolje i najbrze sto sam ikad vozio.. Neradi se tu samo o panameri.. nego o tih famoznih 680ks.. Turbo i hibrid zajedno... nisam verovao da tako tezak auto moze da se vozi sa takvom lakocom.. onaj launch control.. upravljivost, kocnice, turbo spoiler i sve ostalo u vezi tog auta ostavlja bez daha... i posle kad neko napise da auto-industrija ide silaznom putanjom.. morao sam da se nadovezem i iznesem svoje iskustvo.. jednostavno nebi bilo korektno prema tom Turbaću da sam precutao biggrin ili kad neko napise Porse je statusan simbol.. jeste ne kazem.. ali kod ovog auta to pada u drugi plan.. na prvom mestu su snaga i brutalne performanse ;)

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #43 poslato: Januar 21, 2020, 10:43:25 pre podne »
Bio je kod mene u kraju, kod posla, jedan plavkasto zeleni ili mozda sivi, isto sa bg tablama. Mislim da je na prednjem levom krilu pisalo hibrid.

Dodje baja sede u njega i ode u tisini.

Nas nekoliko se zgranulo, mi cekali da ga upali pa da cujemo zvuk  boodala ...

Nas zajednicki komentar je bio vidi ..... pipipiii....

Jbt takav auto a vozi na baterije.

Mada svi smo bili old men pa je zato i bio takav komentar.
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #44 poslato: Januar 21, 2020, 12:03:34 posle podne »
Old scul 1.8 rp-najboljem od nauboljih nalazite suparnika 1.8T KOJI u sustini i nije cist plastikaner vec mozda i poslednji vw motor koji je pouzdan i valja..A taj 1.8 atmo koji pominjete u g4 je 1.6Sr atmo motoristo poslednji od scoje vrste koji valha!I to su sve slobodno mogu reciOld scula engine!Njihov naslednik 2.0 tfsi je punokrvni plastikaner sa 10001 manom...koje vise necu ni komentarisati..A nadjebavanje i kurcenje sa SQ,Panamerom,s8 i to...pa kad nas uvazeni AV obezbedi realan prosek plate kao sto mlatara vec godinama ja kao TiG varioc vozicu G5 R32 kao sto sam jednom rekao i uzivacu vise nego u Panameri,al ce mi cvaja 1.8 Rp imati pocasno vikend mesto!E sad mozda sam ja i meni slicnima usvrsenom vremenu i to..al je nama lepse kao takvima! Mogao bih do ujutru da pisem al me smori vise ova plastikaner Nokia...
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #45 poslato: Januar 21, 2020, 01:51:46 posle podne »
Citat
A taj 1.8 atmo koji pominjete u g4 je 1.6Sr atmo motoristo poslednji od scoje vrste koji valha!


Pretpostavljam da si hteo da napises da je poslednji od svoje vrste koji valja ?!

Mene samo interesuje po cemu ti on valja ? to je takvo djubre od motora da je to strasno.. nikako nije isao.. trosio je boga mi fino.. nesto ispod 100.000km mu je bila uradjena generalna zakuco motor, pomesao vodu i ulje.. ja sam ga uzeo posle te generalne jer me izasao povoljno i u fazonu valjda necu ja imati problem posto mu je sve odradjeno ispocetka u ovlascenom servisu + sam dobio neku garanciju... drugar je imao istog takvog i njemu je zakucao motor nesto preko 100.000km... znaci auto je pakao.. stalno mu se nesto kvarilo.. protokomer crkavao ma uzass.. zao mi je sto sam ga sredjivao i sto sam toliko ulagao u njega iskreno..  a i u njemu zasta god se uhvatis bilo je od plastike.. obzirom da je auto stariji vise od 20 god.. jel spada u old skul il plastikanera  biggrin

http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=10420.0

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #46 poslato: Januar 21, 2020, 02:10:07 posle podne »
Poznajem dosta majstora i pricao sam sa skoro svima,i svi su jednoglasni da taj 1.6 sr je poslednji od vw motora koji valja.Drugar ga ima u bubi sa 178000 km i radi bez greske.E sad gledo sam i ja na carini jetu1.8 Rp motor zakuco na 92 000,i to ne mora da znaci da je Rp smece,vec ko ga kako vozi i odrzava :).
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #47 poslato: Januar 21, 2020, 02:40:11 posle podne »
Moguce da nismo imali srece ni drugar ni ja pa da su nam se zalomili neki losi primerci.. ja pricam iskljucivo na osnovu licnog iskustva... ali nevezano za sve to.. auto je mnogo trosio tipa 10l i preko a isao je nista posebno...
razmisljao sam cak i o ugradnji plina.. ali je imao valjda plasticnu usisnu granu ako se dobro secam pa bi u tom slucaju morao neki poseban sekvent koji je u to vreme bio boga oca.. pa je bila neka alternativa od skode oktavije 8v da se uzme metalna usisna pasuje navodno sve sraf na sraf ali sam brzo odustao od te karabudzevine  :)

tek kad sam se dohvatio dizelcina progledao sam  biggrin prvo b5.5 1.9tdi  96kw 130ks 6 brzina pa posle taj 2.0 BKD pa onda CR itd... problema bez!..  od benzinca sam pored ovog vozio trojku GTI 2.0 8v 115ks auto tj motor je neunistiv.. onom motoru ne mozes nista.. velika kubikaza za tu konjazu pa je valjda rasterecen uglavnom sa njim sam se slatko navozao.. aliiiii obzirom da je i to auto star skoro 30 god.. i moze se reci old skul tu sam imao srece sa motorom ali je limarija bila katastrofalna.. samo sam cekao da propadnem kroz patos.. prvo su krenule sajtne i pod pa posle peta vrata pa sve ostalo.. bukvalno metastaze.. prema tome jos jedan + za plastikanere.. tipa recimo ovaj a6 koji sada vozim kod koga je sve pocinkovano i od aluminiuma... 7 god star auto ni K od korozije... dok trojcica tih godina je uveliko procvetavala.. o opelima i da ne pricamo  biggrin

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #48 poslato: Januar 21, 2020, 02:57:54 posle podne »
Slazem se da je Sr malo veci potrosac goriva po recima vlasnika,oko 10 l nekog proseka. A taj 2.0 8 v iz g3 gti je cist old scul,prelazi boga i vuce za 10+.Ima sad i plastikanera sluze ok i to sve al brate nabavna cena i cena odrzavanja je previsoka za obicne smrtnike...Npr jedan moj bivsi prijatelj ima Mercedes e350 Amg diesel 4 matic,auto gazi sad oko 160 000 km,al sine potrosnja prosek 17 l,odrzavanje haos..al imo pre njega predhodnu generaciju,taj ajsne preko ivicniaka i mora slepom u servis,vise je proveo kod Jevtovica u Np u servisu nego sto se vozio...
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1770
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #49 poslato: Januar 21, 2020, 03:47:39 posle podne »
ali je imao valjda plasticnu usisnu granu ako se dobro secam pa bi u tom slucaju morao neki poseban sekvent koji je u to vreme bio boga oca...

ja lepo kažem da je krenulo naopako
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #50 poslato: Januar 21, 2020, 04:13:53 posle podne »
Sta je krenulo naopako ?! sto je plasticna grana pa ne moze da se skarabudzi obican plin nego mora sekvent ? generalno taj auto nije ni predvidjen za to.. ne verujem da su svabski konstruktori kad su ga pravili planirali da tamo neki Pera iz Srbije ugradjuje plin kod nekog Zike u garazi pa mu smeta plasticna usisna grana bonk

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #51 poslato: Januar 21, 2020, 04:35:29 posle podne »
Ima sad i plastikanera sluze ok i to sve al brate nabavna cena i cena odrzavanja je previsoka za obicne smrtnike...

Za nabavnu cenu se slazem a sto se tice odrzavanja i eventualnih kvarova do sada kvarova 0 a od odrzavanja samo redovni servisi koji kostaju 11-12.000din na 15.000km sto i nije neki problem realno.. ako gledamo cenu goriva to je jedan pun rezervoar... registracija trideset sedam osam hiljada din i to je sve... ne znam sta ce biti kad zvekne zamajac ili akumulator ali za sada je to to.. i ovaj i prethodni CC..

naravno ima i ovakvih slucajeva ja ne kazem:









Ali ovo je ipak VW forum i nebi sad pricao o ovim dereglijama  biggrin lollol

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #52 poslato: Januar 21, 2020, 04:54:54 posle podne »
Evo koliko smo se unazadili, mislim stvarno... Nabudzen old skula vs. plastikaner fabrika i neispravan sa 60-70kw na tocku manje  :)


Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #53 poslato: Januar 21, 2020, 05:13:29 posle podne »
Madisone a sta bi bilo da je umesto ove Honde(koja je u klipu vrv kao parodija na onaj tipe r sto je odvalio gti-a na nirburgu)neki old scula Evo 5 ili DeltaHf :).Ili jos bolje isto da je plastikaner(kovan-er) Reno tropy rs :)
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže Pekar

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2021
  • Age: 47
  • Lokacija: zajecar
  • Karma: +26/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 7 R
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #54 poslato: Januar 21, 2020, 06:36:22 posle podne »
zanimljiva trema da se mesaju babe i zabe lollol moram i ja da se ubacim ali samo svojim misljenjem i  nekim skromnim   iskustvom, prvo moram prokomentarisati za 1.8t motor iz cetvorke, kada se samo setim pre nekih 9 god,kada sam pisao da je to jako dobar motor ne zato sto sam ga ja vozio tada, vec iz nekog skromnog iskustva, a koliko se pljuvao taj motor tada, pa to turbo djubre, pa sranje itd. a sad ispade najbolji motor koji moze mnogo preci km. itd.
sto se tice old vs plastikaneri, moje licno misljenje je samo za golfove posto sam ih imao od  keca pa sve do sestice sada GTI svi sem keca su bili GTI, tako da bi i sada pre uzeo sedmicu  i osmicu GTI razlozi su mnogi pa nebih detaljnije ulazio u to, a keca GTI bi vole cisto da imam u garazi :)
neko spomenuo da su TSI motori losi, sad ne sto ga ja vozim ali gresis, jesu djubre ako nisu odrzavani po PS kao i za svaki drugi motor, kod njih je bio problem zatezac lanca u prve serije koji je zajebo na malim kilometrazama govorim o GTI motorima, a i normalno je da se i na motore sa lancem radi veliki servis jer nista nije vecno, nego nasi ljudi kad cuju da je na lanac to je odmah, to ne moze da crkne to se ne menja itd. pa kad pukne e onda nevalja, pa i na biciklu pukne lanac a koje opterecenje ima bicikla a koje motor od 200ks pa do preko 400ks, ako se odrzava kako bog zapoveda, nikakvih problema :26 a za jedno 10 godina u buducnosti kad vec budu imali istoriju kao 1.8t vide ce mo sta ce biti ;)
drive

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #55 poslato: Januar 21, 2020, 06:51:43 posle podne »
Svi pluju na YUGO a ja koliko vidim ovde premijum brendovi nose titulu najgori auto  :53 ...

I nije LADA smeće kao što neki kažu  big_boss ... Ja koliko se razumem u matematiku tamo lepo piše mercedes je smeće  coilleo2tj ...

A kad već spomenu YUGO onda da napomenem da je YUGO tata za c1, ajgo, smart. Nemam vremena sad da objašnjavam, otvoite novu temu pa da vam objasnim natenane.


Citat
ima Mercedes e350 Amg diesel 4 matic,auto gazi sad oko 160 000 km,al sine potrosnja prosek 17
Nenade, nemoj da ti bude žao takvih ljudi.
Ima na jednom drugom forumu neki bauštelac iz švice, vozi s600. Kaže taj auto mu služi samo za qrčenje kad ide svojima u rodno selo u posetu. Ne znam dal s klasa ima keramičke diskove ali mogu da ti pošaljem link od njegovog piskaranja pa da vidiš kakav je mentalni sklop jednog keramičara. Verovatno tako hrani svoju sujetu šorajući po sirotinji al nije ni svestan svoje nesvesti.

Idemo dalje ....

Ovde mnogi i dalje mešaju babe i žabe, kažu pre će se voze tim i tim nego s YUGO.

Alo rodjaci, prikočite malo ...

Čika travi jeste sirotinja i nema ker zašta da me ujede al nisam baš toliki slepac ko pojedini keramičari što voze kola od 100000e a nose 100 din u apoenima od po dinar dva i još im se trese ruka kad plačaju ceh bojeći se da slučajno ne daju petodinarku misleći da je 2  boodala ...

I tako se ja danas otvori, ne dva prsta nego  :65 a sve u cilju pojašnjenja nekih stvari ...

Ako autoindustrija radi kojekakve studije zarad pravljenja novih plastikanera onda i novinarstvo radi neke studije čim izdaju ovu vrstu materijala.

NIje sve u parama, ima nešto i u meraku. Do skoro sam čitao sve automagazine, više NE jer mi to dodje ko da čitam o spejs šatlovima ...

Ovo volim  wub ...
Ja kada kažem old skul mislim na ovako nešto. Na takve ikone 90ih misle i oni drugi koji misle isto kao i ja.

Na to isto misle i oni koji ne misle kao ja ali nevešto poturaju priče o JUGO, mk1 i slično ...

...
Rodjaci, neistomišljenici ... evo vam jedan klasičan primer old skulovske ikone 90ih  wub wub wub ... i mante se zamena teza  ;) ...
...
nearest bank of the west
...

...
mythical names male
...
post pictures
...
Bilo je tu još reprezentativnih primeraka svoje vrste iz 90ih al ja izabra ovog jel koliko vide imao ovde neko ko bi mogao da ga nahvali iz prve ruke.
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #56 poslato: Januar 21, 2020, 07:13:12 posle podne »
Travi-ma kakvi da mi ga bude zao..to je bila jedna jajara koja je tajE350 amg kupila naiskoriscavanju drugih ljudi.Zato sam ga i otero u qrac... e a sad o plastilanerima
Ovoga su puni forumi,fejsovi,tviteri i to..A ja kolko znam cvaja old scula i jugo sa zastopanim malim hladnjakom u prvih pet godina nisu imali problema!

E rodjaci kad sam ja u onom svrsenom vremenu drajvao juga 60,ova ulja sam samo sipao,i nisam brinuo dal ga pakuju braca bugari i Siptari,vec sam ga u old sculu malog n menjao na 7-8kkm i nikad nije falilo,i scula juger nikad u gepeku nije nosio rezervnu bocu..Al to su bila ona svrsena vremena kako rekose..jbg danas braca moraju vangu da pitaju dal je Castrol oem ili oem fals,jbg inbus je locikav ko zna obrnuce od zejtina..pa posle mora kreda na kredu da se radi savremena engina.. :)
« Poslednja izmena: Januar 21, 2020, 07:14:51 posle podne od strane Nenad Petakovic »
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #57 poslato: Januar 21, 2020, 07:20:24 posle podne »
A zato me znači ovi iz plastikanera gledaju tako ljubomorno dok sedim u jugu u kratkim rukavima.

U ladi ko u sauni, posle 2 minuta pakao. Al me u njoj hebe multimedija pa ako imaš nekog stručnjaka da je prikači na dijagnostiku i vidi u čemu je problem  majstor1 ...
...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #58 poslato: Januar 21, 2020, 07:25:07 posle podne »
Fico, nije ovo honda nego Mitsubishi Lancer i nije nikakva parodija, kola su njihova i likovi se loze na japance, posto su iz Australije. Skroz su realni i to se vidi u njihovim komentarima.

Kad si vec spomenuo Evo, udji na njihov kanal i pogledaj ovog istog golfa protiv Evo 9, navodno poslednji "analogni" Evo.
Napredovala je tehnologija toliko da Type R lagano kontrolise 300+ konja sa prednjom vucom, sto je bilo nezamislivo.

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Plastikaneri vs Old skula
« Odgovor #59 poslato: Januar 21, 2020, 07:38:17 posle podne »
Druze Medisone nije Fico (baguje ti multimedija) :),ja sam "svrseni" :) Nemoze moja loga 3 old scula da uvati onaj kanal,izbaci ti da vidimo analognog vs golf R.Znam ja kako tipe r i rs tropy kontrolisu 300 ks(rs iz 1.6 kovanice),al su cim 7 ak gti kontrolise svojih bese 272 ks ako ne gresim,pa ga odrase na Nirburgu :)
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀