Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 208971 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #820 poslato: Maj 14, 2019, 03:56:01 posle podne »
Citat
Zoki,hvala na predlogu ali vratio sam se kući. Putopise nikada nisam pisao live jer mogu negde da ostanem u kvaru a onda bi mi ovi mangupi boolju pomerili od zajebancije zbog  juga.
Ovako kažem da nije bilo frke pa plastikaneri mogu samo da mi zavide na drkeli  lollol ...

Inače imam jednu svesku u koju zapisujem predloge koje dobijem pa znaj i da je svaki tvoj utefterisan za neku sledeću vožnju

 thumbup thumbup thumbup

a sto se tice pesme ... pitam se koliko puta joj ispala  :dunk dok su snimali sopt ...  lollol

a Crvenkapa ...al si je ubo ...  tapsac ...

i ja sam na jednu naleteo ...  ;)




 :26 Kralju ...Drkela je opravdala poverenje , ulazi za 1. tim ... pratim ...
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #821 poslato: Maj 14, 2019, 07:21:57 posle podne »
Stvarno Sale nisi moderan. Sveske su davno isfurale sad se sve biljezi na pametne telefone ili tablete  lollol
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #822 poslato: Maj 14, 2019, 10:10:09 posle podne »
U pravu si.

Ajd što nisam moderan nego nisam ni normalan  lollol ... Umesto da kačim slike alu felni i neke turbo mašine ja kačim slike yuga i još se hvalim da vozim njega  lollol lollol lollol ...

Sumrak je na vidiku, ja tamo idem a oni se odatle vraćaju. Osećaj me ne vara, oni su mi uvek siguran znak da sam na pravom putu  driving ...

...
Vreme je da drkela baci sidro i negde zanoći. Samo to neće biti motel predejane, nije to drkelin nivo.
Visokoturažne mašine obično zanoće na početku rute 66 kako bi narednog dana bile spremne da je odvozaju  driving ...

...
BREZNO ... Ulazim u grad a kolona stoji. Clio i njegov popišanko mi privlače pažnju a onda se bacam u razmišljanje.
Do sada drkela fercera bez greške, nadam se da će tako ostati  do povratka kući jer je to jedini uslov da i ona dobije svog popišanka na gepek vratima.

...
Drkela nema servo nema klimu nema ovo nema ono. Jednom rečju opasno umara vozača tokom vožnje a rezultat svega toga je da ste konstantno gladni.

Vreme je za klopu, dosta je bilo bajatih sendviča.
 
...
Klopa OK, nisam nešto posebno zahtevan po tom pitanju. Nešto mi se i prispavalo posle klope pa nisam više raspoložen za  driving ...

Vidim da imaju i prenoćište u ponudi i vrlo brzo se dogovorimo oko toga. Cena 20 evrova noć za mene i drkelu.

Odem po drkelu i uteram je u dvorište a onda počnem da vadim stvari i nosim u sobu.

Odjedared čujem neki glas iza mene, reko neko priča sa nekim. Da skratim priču ...

Sigurno smo proveli nekih pola sata u razgovoru, malo mi je neprijatno da pričam o tome jer ovi plastični PVC konfekcijaši mogu da dobiju kompleks i postanu ljubomorni na drkelu  lollol ...

Pa zar jedna truljava drkela koja nema ništa od one gej opreme kojom se hvale ovi novokompovani plastikaneri da bude popularnija od njih  lollol ...
Rodjaci, ako vam auto nema dušu džabe vam sve alu felne ovoga sveta  big_boss ...

Bez komentara ...
...  :84 ... samo obratite pažnju na osmeh, on će vam sve bolje objasniti nego da ja palamoodim  bicedobro ...
exxon mobil station finder
...
Ovo pored je njegov auto a ja nisam imao volju ni da ga pogledam. Ali je zato on želeo da zna sve o drkeli + je ljubazno pitao da li sme da sedne u nju.

Imate pozdrav od mog drugara slovaka, rekao sam mu gde će biti okačena njegova slika.

...
Da li je drkela, crveni zmaj No2 dostojan naslednik krkele, crvenog zmaja No1.
Moj drugar italijan, uporedite njihove osmehe pa zaključak donesite sami  ;) ...

...

...
Raspremim stvari u sobi a onda se istuširam i krenem u lov  :dunk i obilazak grada. Pešaka, naravno. Drkela je ostala da odmara i bude spremna za sutrašnje planinarenje.

Centar ... Svi gradovi su na istu foru, socijalizam komunizam ravnopravnost ...

...
Moj novi brat, obojca smo ratnici bez mana ...

...
Jezik sličan, sporazumevanje i konverzacija nisu problem ...

Čisto, uredno ... nema džukela koje kenjaju po ulici a nema ni pacijenata koji po ceo dan drže mobilni u ruci a slušalice u ušima ...

...
Temperatura je prijatna za večernji lov i ribolov  :79 ...
closest bp
...
Danas me drugar pita šta se tamo vozi. Iskreno, nemam pojma. Globalizacija je učinila svoje, sve je slično i ništa posebno ne upada u oči.
Evo jedna slidža za njega, rekoh mu da gleda šta je na fotkama i to je to ...

...
Sirotinjski šoping. Bile slane semenke pa da kupim nešto za cirkanje.

Sedim ja tako na zidiću i drinkam solo. Onda spazim nju sa druge strane izloga a sve ostalo je istorija. I to čokoladna  ;) ...

...
  Odgledajte pa da finiširam za večeras ...

                                           https://www.youtube.com/watch?v=FyjcG7PNDhI&list=RDFyjcG7PNDhI&start_radio=1

Sedimo  tako ja i čokoladna na klupici a ja je pričam bajke. Znate već kako to ide. Dolazi klinac i prosipa neke fore čika traviju.

Našo mene, pa rodjaci moji dok je džej šibicario sa kuglicom čika travi je vrteo mače ispod tri lavora  bicedobro ...

Otkačim ga na foru, meni je čokoladna cilj  a ne on.

Tačno je da sam se ukočio ali na nekom drugom mestu. A šta mislite, koje ljubio da prodje  lollol ...

Bila je fer, ipak je pristala da pozira za vas ...

...
I jedna specijalno za brata Zokija ... pa nek kaže jel imam dobar kriterijum pri odabiru ...
Iskren da budem, za bolje i nisam  wub ...

...
Do sutra  mahac ...
« Poslednja izmena: Maj 14, 2019, 10:20:06 posle podne od strane travelman »
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #823 poslato: Maj 15, 2019, 03:13:10 posle podne »
putovanja i prezentaciju nemogu da komentarisem ... ;)

ali moram da pitam ...ova iz pozirana ili ova sto voli da se cacka  ;) za mene ili obe-tri ...

ispadose Oci  :71



Travi samo rokaj ...od viska glava ne boli ...  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #824 poslato: Maj 15, 2019, 07:52:50 posle podne »
 :67 Ti druze napravis kilometara za jedan vikend sto felgasi i plastikaneri ne naprave za godinu  :46
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #825 poslato: Maj 15, 2019, 09:45:37 posle podne »
Mrkela,svaka cast thumbup Znaci bilo je https://www.youtube.com/watch?v=fUKLk--qHbo  :41

Pratim i dalje :84
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #826 poslato: Maj 15, 2019, 11:28:22 posle podne »
Znaš kako Paule,

nama koji vozimo juga je deviza ima se može se  :65  ... a felgašima i plastikanerima je filozofija skroz drugačija nema se pokaži se    :62 ...

Zoki, mislio sam na obe tri ... za tebe.
Ovde jedino ti imaš oko sokolovo za apstraktnu umetnost pa mi je zato i bitno tvoje mišljenje.
Zato sam se i trudio da ovu što se češka uslikam iz što boljeg ugla i tebi je što vernije prikažem  lollol ...

...
Budim se oko 7, iako sam cele noći fizikalisao navio sam sat da me budi tako rano, Avantura zove ...

Protežem se i ustajem a čokoladna mi mazno šapuće na uvo ko vozi yugo hebe dugo   coilleo2tj ...  :53 ...

Pravac terasa, da vidim drkelu. Poželeo sam je se  wub ...

...
Navučem neke ponjave na sebe i očas posla sam kod nje  wub ...
Moja terasa u sredini, sam na spratu  clap ...

...
Ključ u bravu i već smo na vrelom, pardon, vlažnom asfaltu. Ali no frks, danas je samo  driving u planu pa sve jedno kako je vreme.
Na felnama oridjidji T-400 dot 0107  lollol ... na brisačima metlice neke kineske ... tLi komada 100 dinaLa ... jbg, nema se za mišelinove metlice  :62 ...
where is the closest gas station to my current location
...
Izlazim iz grada a put polako počinje da vijuga  :79 ...

...

...
Tamo idemo ...
citibank open near me
...
Odande smo došli ...

...
I napokon posle 700+ km od beograda dočekuje nas ono zbog čega smo drkela i ja pošli u ovu avanturu ...
Usponi i padovi od 12%  clap clap clap ...

...
A kako su drkelini diskovi od 99 mm podneli taj izazov  :54 ... pa rodjaci nije ovo mk 4 da krivi diskove samo tako  lollol ...
Ako imate dovoljan broj mm u gaćama onda je sasvim ne bitno koliko mm imate u diskovima  ;) ...

...
Drkela je laganeze lomila krivinu za krivinom jer na felni mandušića drkele svaka je guma ubojita  big_boss ...

...
anthropologist average salary
...
Drkela uspešno prelazi 1, nivo a onda nam pogled puca u daljinu. To nam je zvezda vodilja  clap ...

...
Nastavljamo dalje, vreme je za odmor beer ...
Znate kako rodjaci, yugo je to. Pregrejali se doboši,  usijali se diskovi, smrdi lamela ... Jugo je to, isti onaj kojeg prozivate i po kojem šorate u nekim vašim postovima o kvalitetu delova i priučenosti majstora koji ih servisiraju  ;) ...

...
Pronadji uljeza  lollol ... ovde se vukla ručna. Inače subotom je ceo dan parking fri, kao i nedeljom.
pip boy thumbs up
...
POPRAD ...  grad koji je poznat po tome što se nalazi u blizini najpoznatijih zimskih turističkih centara u slovačkoj.
Drkela se zapljunula i u njemu  beer ...

...
Krećemo dalje i penjemo se višlje  :41 ... Dočekuju nas tamni oblaci ali no frks,  sprinterice T-400  znaju znanje  boodala ...

...
Konačno započinjemo 2, nivo  clap ...
Plastikanerima frka kad treba da odvozaju taru i debelo brdo a drkela se qrči po tatrama i kojekakvim visokim i niskim vukojebinama lollol ...
...
E sad malo ozbiljnosti, svaki čika travijev post je edukativan pa da se podsetimo osnovne škole i geografije  bicedobro ...

copy/paste ..
 KARPATI ...Карпати, су планине у средњој Европи. Румуни Карпате још називају и Трансилванијски Алпи. Пружају се на дужини од 1.500 km, као велики лук од Братиславе преко територије Чешке, Словачке, Пољске, Украјине и Румуније до источне Србије. Највиши врх Герлаховка 2655 m, налази се на Високим Татрима у Словачкој.

I šta reče ovo čika google, da je najviši vrh karpata na visokim tatrama. Pa jer to ovo ovde gde se nalazi jugo po kojem svi bibibiiip  lollol ... Eh moji rodjaci  :26 ...

...
Idemo dalje, drkela se oqrčila pa samo pegla krivinu za krivinom i juri u cunami  badmood .

...
Ovde se nalazi preko 50 ski liftova koji se penju na visine od preko 2000 metara.

...
...  :84 ... Čisto da se zna, tokom pentranja do žičare haldex na čika travijevoj allroad drkeli je fercerao bez greške. Nije bilo vibracija u rasponu od 2200 do 2800 obrtaja  big_boss ...

...
Sirotinja nema čuvene niklovane lajsne na krovu pa da turi skije i tako se voza od kafića do kafića. Jbg, bitno je biti vidjen sa skupom opremom a to što ne znaš da voziš nema veze ...

...
Krivinarimo po vrhovima a nigde nikog. A i koj će nam penis, drkeli ne preti opasnost od izletanja klipa kroz haubu pa da jurimo pomoć lollol ...

...
Celokupna deonica kojom smo se vozili spada u čuvenu slovačku rutu 66. Slika ima bezbroj ali je na njima uglavnom priroda koja je ovde fenomenalna.

Stani ovde stani onde, uživancija za sve pare.
where is the nearest petrol station to my location
...

...
Brat Miro kada ovo bude čitao neka zna da su ove fotke nastale specijalno za njega.
A onda neka odgovori da li bi mu više prijala kafa na slovenskoj plaži gde bi ga videla cela budva ili bi radije popio ovde na ruti 66 dok kišica rominja a potok žubori i niko ga ne vidi  :26 ...

...

...
Nastavljamo dalje i odma iza krivine prelazimo potok a onda ulazimo u ...

...
Sad mala pauza do sutra ili prekosutra, moram da smislim nove finte za felgaše i plastikanere  lollol ... Pa nije jugo tikva bez korena, ima i njega ko da brani dok ga pojedinci prozivaju. Sva sreća da me mrzi da lupam o tastaturu inače bi odgovorio i onima što prozivaju ladu  lollol ...

Živeli rodjaci   :26 ... Sve je ovo dobronamerna šala. mora se nekako ubije vreme dok skupljam pare za novu drkela džons avanturu  beer ...
 
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #827 poslato: Maj 15, 2019, 11:50:23 posle podne »
Karanje je nauka al dok tetka djana ne uzme stvar u svoje ruke ništa od te rabote.

Rnjak druže, šteta što su obrisane slike u mojoj temi  Bilo je tu svakakvih avantura ali sa cabriom jer je ovo njegova tema. Bilo je svega i svačega ali je post image kriv za to.

E sad,

K rkela je cabrio

M rkela je lada samara a

D rkela je jugo.

Volim stara kola a još više volim da putujem sa njima pa zavisi kako kojem dodje red za avanturu tako ga i zovem u putopisu.

Svaka čast za  duuuleeee saaavić  lollol ...





...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #828 poslato: Maj 16, 2019, 10:08:55 pre podne »
Izvini sto nisam jos pohvatao imena  :14 ,nece se vise ponoviti  lollol

Pratim i dalje  :26
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #829 poslato: Maj 16, 2019, 02:55:31 posle podne »
Al sam se smejao ko lud za haldex i vibracije izmedju 2200-2800. A cika Travi ne fali ti inspiracije, samo tako nastavi

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #830 poslato: Maj 16, 2019, 03:05:12 posle podne »
Drkela je svetsko auto...Jos ako je ona dugacka grana rezi ko ovi svetski auspusi od 1000e.. :).Nego,sto se ona cokoladna drzi prstom,jel da voda ne unidje? :) :26
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #831 poslato: Maj 16, 2019, 07:47:17 posle podne »
Ko o cemu Petakovic o auspuhu  lollol Kada se prede na elekticna kola on ce sa radija zvuk pustati

ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #832 poslato: Maj 16, 2019, 07:58:49 posle podne »
 jos malo i Drkela kao MIG ... nebu pod oblake i prelazi na nivo preko 4.000 metara ...  driving

samo rokaj i  :26 ...obavezno osvezenje ....

Paznja !!! krenule na ciscenje terena ... ako naletis 3 u 1 ,,,stari putnice ..bori se do kraja ...  :57



Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Kanadjanka

  • VW KLUB Member
  • Full Member
  • *****
  • Poruke: 480
  • Age: 57
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +17/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mkI Gti
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #833 poslato: Maj 17, 2019, 10:18:30 posle podne »
Generacijo pratim i dalje. :26

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #834 poslato: Maj 19, 2019, 04:05:52 posle podne »
Hvala generacijo, nema prave akcije bez nas matorih  :26 ...

Dosta je bilo odmaranja, MIG startuje motore a onda rula po pisti i poleće dalje  driving ...

Ali prvo da odgovorim Nenadu ...

Citat
Nego,sto se ona cokoladna drzi prstom,jel da voda ne unidje?
Nenade, nije se ona držala prstom zbog vode, Od vode se ne umire pa nije opasno i ako joj unidje. Nešto drugo je bilo u pitanju  coilleo2tj ...

Leži ona na ledjima i duboko uzdiše i stenje kao da je nešto boli.

Ja je upita gde je boli pa da ljubim i da je prodje a ona stavi prstić i kaza TU TU ....

Šta da vam kažem rodjaci, ne znam kako je kod vas ali je u mom selu oral IN  :25 ...
gas near me now
...
U nastavku putovanja vozimo poljskom stranom visokih tatri, priroda i put su i dalje fenomenalni pa kiša ne može da umanji doživljaj.
Krivina na krivinu pa je uglavnom dupla puna.

...
ZAKOPANE ... Zimska kraljica a u jedno i nezvanična zimska prestonica poljske. Kao kopaonik kod nas.
Ovaj put sam poljsku samo zagrebao zbog malo slobodnog vremena ali svakako je zemlja u kojoj se ima gde voziti i šta videti.

...
Zakopane su poznate i po čuvenim drvenim kućama svakakvih stilova a ovaj put mi je to bilo u planu videti.
Kiša me je malo omela u tome pa nemam fensi fotki ali biće prilike drugi put.

...
Kako sam stigao do centra i parkirao se, tako je kiša stala. Ima boga, sve po zasluzi ...

U centru dominira veliki park a sve je sredjeno pod konac  thumbup ...

...
Drvena gradnja dominira u svakoj sferi. Dečija igraonica.

...
Centar grada, sve je puno turista koji zuje glavom bez obzira.

...

...
Konjska balega svugde isto smrdi. I ovde i u beču a i na ilidži.
Ako neki još uvek žive u ubedjenju da u EU govna mirišu, neka napokon shvate da žive u neznanju ...
lincoln repeater location
...
Drveni restoran ali topla čokolada čista 10ka. U jugu je loše grejanje, kao i sve ostalo, pa da se malo ugrejem  ;) ...

...
Suvenirnica ... ima svega i svačega a meni se najviše dopale ove majce sa obeležjima nekih prohujalih vremena.
Ono što je meni bilo zanimljivo je to da ovde imate magnete u obliku peglice, poloneza, F125 i svih drugih kola koja su se vozila kod njih.
Isto to sam video i u slovačkoj sa motivima starih škoda.

Zašto kod nas nema magneta u obliku Z101, fiće, juga ... Pa nema zato što se mi stidimo svega domaćeg a ponosimo se sa svime onim što nije naših ruku delo.

A trebali bi najviše da se stidimo sami sebe jer nema gorih od nas.


...
Ubi ja tu sasvim solidno vreme, kako sam krenuo ka kolima tako poče kiša.
Prvo slaba a onda i pljusak.

Trajalke samo gaze ko po suvom.

Vozimo se podnožjem visokih tatri  driving ....

...
fallout 3 recommended mods
...
Napuštamo poljsku i ponovo ulazimo u slovačku. Na redu je da odvozamo i niske tatre  bicedobro ...

...
Mnogi su skupili 20e i otišli u bratislavu na jednodnevni izlet a onda se vratili i pričali kako je ona VAUUU ... Nije ni beograd VAUUU ...

Kažu da je država jaka onoliko koliko je razvijena najsiromašnija opština u zemlji.

...

...
Izbegavam mesta i civilizaciju, gledam kartu a onda se držim lokalnih puteva. Tu je avantura zagarantovana  clap ...
bank near me open now
...

...
NISKE TATRE ... Viki kaže da je to planinski venac koji se proteže kroz centralnu i istočnu slovačku.
A ja vam kažem da te planinske putiće treba  driving ...

Drkela hvata pravac ka njima ...
earthy names for pets
...
Ovuda je drkela špartala ...

...

...
Svima nama kojima benzin struji venama kiša nije problem. Nama sunce uvek sija  driving ...

...
Kako kiša stane, tako se vuče ručna a onda se uz neki slatkiš uživa u pogledu na planine koje smo malo pre pregazili.
Inače, tokom celog putovanja drkela mi je bila najsladji slatkiš  lollol ...
where to get gas near me
...
Malo se i driftalo po snegu i serpentinama, druga treća ovo ono obrtaljka u crveno blokada tamo vamo i ostale ribolovačke priče  bicedobro ...

...
Odvoza drkela visoke i niske tatre u cugu, neko to planira godinu dana a mi to odlučili za tri minuta kok se pila kafa  ;) ...

Dan se odužio pa imamo vremena i za turističke atrakcije  wub ...

...
Ovde smo se ukopali, da se malo aklimatizujemo i priviknemo na nižu nadmorsku visinu posle onolikog silnog planinarenja  driving ...

...
Sada će čika travi da malo napravi pauzu dok zamuti zapršku za kupus a onda nastavak pa da istamburam još jedan deo i nadoknadim što nisam pisao par dana.

Uživajte u njoj  wub , mislim, pauzi, perverznjaci jedni ...

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #835 poslato: Maj 19, 2019, 07:31:36 posle podne »
KUĆA NAOPAČKE ... Šta god vam čika travi bude rekao znajte da vam neću dočarati ni približno od onoga što tamo možete doživeti.

Ali, da bi ste sebi priuštili takav doživljaj prvo morate keširati 5e za ufur. Meni je to pola moje bauštelske dnevnice pa ako uprava ima imalo razumevanja za jugo sirotinju onda bi mogla i da refundira tu crkavicu  :65 ....

Ima ovde još zanimljivosti pa bacite oko na ovo kartonče  :71 ...
woodforest atm
...
Jedna mala slatka plava mi dade tiket u vidu neke brošure za uspomenu a onda me pusti kroz ova vrata.

...
Ja ko malo dete, odma trk u crtani film.

...
Ulazim u kuću a onda  :9 ...

...
Kuća je napravljena pod nekim čudnim uglom a sve sobe imaju efekat antigravitacije. Meni je se posle nepuna 3 minuta sve vrtelo u glavi i jedva sam stajao na nogama ali sam svu žrtvu podneo zarad dobrog putopisa. Pa da zamolim upravu za onu refundaciju ako je ikako moguće ....

Dečija soba ...

...

...
Klonja ... Gledajući ove slike jedan drugar me pitao ko ovde može da šora  lollol ...
Odgovor je jasan.  Svi ovi što voze plastikanere se hvale kako imaju dokolenka. Meni je mnogo manji jer vozim juga, meni je samo do pupka  :53 ... Zaključak izvedite sami  lollol ...

...
Dnevna soba ...
chase open near me
...
Kujna ... kada bi stavio nešto u usta i pojeo, odma bih i povraćao  :20 ... Bilo je i takvih slučajeva, mozak nije navikao na ovakvu situaciju pa je mučnina obavezan deo posete.
irish saint boy names
...
nearest shell gasoline station
...
Duž cele staze za obilazak kuće se nalaze rukodržači, noge idu na jednu stranu a vi na drugu pa je držanje obavezno da bi održali ravnotežu..
the nearest barclays bank
...
Ja sam je obišao iz neka 3 ulaženja/izlaženja. U jednom potezu to nema šanse  :31.

Spolja isti efekat  ...

...
...  :84 ... srpskim drumovima jedna marka samouvereno vlada, to je ruska LADA   big_boss ...

...
bbva atm near me
...
Gubim tlo pod nogama, moram negde da spustim doope  :31 ...
Prilazi mi stjuardesa i kao pilota MIGa 55 me zove u njene odaje.
Prvo je ona meni pokazala čime raspolaže ...

...
nearest compass bank to my location
...
Udjosmo u njen kabinet a onda zatvorišmo vrata ...

...
Upoznavanje sa tehnikom mada to meni nije problem, prekidača i tastera ko u mojoj drkeli  lollol ...

...
Obavismo te formalnosti a onda predjosmo u fotelje.
Za posluženje kikiriki, orasi sa medom i slično, ipak je čika travi stariji čovek  :69 ...

...
Ostalo nije za javnost.

Nego šta mislite, gde pilot hefta sestradesu  :dunk ...
gas stations that sell diesel near me
...
Dobar glas se daleko čuje, dobih poziv i od druge domaćice.
Samo sad neću da komentarišem. Posle će kažete da se hvalim i izmišljam ko ovi TDI sektaši kad pričaju o potrošnji  lollol ...
chase bank branch locations near me
...
guaranty bank near me
...
Ruska tehnika je sila, bajo moj  big_boss ...

...

...
Dodje vreme da se krene dalje, oblaci se polako razilaze pa da vidimo šta ima dalje niz magistralu.
PA PA  kućice naopačke ...
find exxon gas station
...
I tako krenusmo magistralom u susret novim krivinama i planinama  driving ... Nije autoban drkelin nivo, njega prepuštamo plastikanerima kad krenu u grekos na more.

...
Sutra nastavak i raport šta nas je dočekalo iza sledeće krivine a do tada  mahac ...


...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #836 poslato: Maj 20, 2019, 09:20:40 posle podne »
Jezdimo tako drkela i ja tatrama kad odjedared TATRALANDIA sa desne strane puta. Odma desni migavac a onda se vuče ručna.
nearest keybank atm
...

...
Ajd da bacim pogled unutra,  nema druge nego na vrhove prstiju a onda zevam levo desno ...

...

...
Sva sreća pa me Zoki na vreme upozorio na njih  thumbup ...

                                               
Citat
Paznja !!! krenule na ciscenje terena ... ako naletis 3 u 1 ,,,stari putnice ..bori se do kraja ... 

Čistačice, 3 u 1 ... ili možda bolje zvuči 1 u 3  ;) ... ja poslušao Zokija pa se borio do jaajja  big_boss ...

...
Krene tu spika a ja baronišem kao imam brata Zokija pa ako može neka drugarica i za njega ...
Može, naravno ... crna smedja ili ridja ...

...
I samo za brata Zokija, on je slab na ove što poziraju  thumbup ...

...
Rodjaci moji jedva sam pobegao odatle,  omatorilo se za takve akcije a i drkela me čeka.

Parking je ogroman, ovde je leti sigurno frka naći slobodno mesto.

...
Vozimo se dalje, finišira se za taj dan  driving ...

...
Polako napuštamo niske tatre pa koristim svaku priliku za driftanje po snežnim serpentinama.
4x4 je keva, prednja vuče zadnja gura a čuka pumpa samo tako  bicedobro ...

...

...
Zanimljiv pogled, ovde je zimus izgleda bilo dosta snega čim se još uvek zadržao pored puta.
U daljini se vidi put koji se serpentiniše preko brda  clap ...
www pnc bank com locations
...
Tamo iza se krivinarilo  driving ...

...
Ovo danas je bila kružna tura od nekih 400 km pa se vraćamo u smeštaj od predhodne noći.

I taman kad sam mislio da je za taj bilo dosta akcije, ugledam nju ... stoperku.
Nisam imao srca da je pustim da se mrzne i kisne na onoj vetrometini ...

...
Ulazimo u sobu i to je to, čika travi je poslužio sa šoljom toplog čaja da se ugreje.
A onda gasimo svetlo i u krevetac na spavanjac  :79 ...

...
Sledećeg jutra ista pesma kao i predhodnog dana, navijam sat u 7 kako bi što pre krenuo u akciju.

Ustajem i pravac ka terasi, da bacim oko na drkelu i priupitam je kako je spavala, jer se odmorila za novu avanturu.

Ali avaj, stoperka stala na vrata. Kaže još jednom za rastanak  :69 ...

...
Sve što se mora nije teško a onda pravac na balkon da vidim nju, moju vernu ljubu  wub ...
Kad ono žuraja na parkingu, pročulo se da drkela gostuje u gradu pa se gremlini okupili oko nje.

...
Ubacim stvari u gepek a onda se otvara kapija i razmišlja na koju stranu.

...
find a gas station close by
...
Sledi povratak kući ali kuda i kojim putem nazad  :54 ... Pravim krug po gradu koji nam je bio dom protekla 2 dana. I bio je pravi domaćin, hvala mu na tome  congratulations ...

...
Gde god i na bilo koju stranu da podjete dočekaće vas prelepa priroda a onda je teško odlučiti se koji kurs uhvatiti.
hsbc bank around me
...
Drkela nije kao ovi plastikaneri koji istim putem idu i vraćaju se iz grekosa sa mora.
Drkeli nije obavezno kao što je plastikanerima u obavezi da SOS telefon bude na svakih 500 metara. Zato se plastikaneri i voze autobanom a drkela od njega beži ko djavo od krsta.

Na raspolaganju imamo još 2 puna dana, sasvim dovoljno za još neku avanturu.

MURANSKA PLANINA ... što da ne, čika travi je odavno shvatio da su mnogo prijatnije društvo tigrovi, lavovi i ostale divlje životinje nego ljudi ...
compass atm near me
...
Do sutra  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #837 poslato: Maj 20, 2019, 09:59:07 posle podne »
Bome dobar tempo, ali se drzite junacki ti i Drkela, cekamo nastavak

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #838 poslato: Maj 20, 2019, 10:22:33 posle podne »
Znaci cika Travi,na toboganima je bilo: https://www.youtube.com/watch?v=IkSCvvxIpuM   lollol

a u stancicu: https://www.youtube.com/watch?v=iSX8-Obqcy0  :dunk

Sreca sto vas je posluzilo vreme pa je imalo vremena i za nocne aktivnosti  :73

Pratim i dalje,da vidimo sta si ostavio za kraj  celebrate
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #839 poslato: Maj 22, 2019, 11:16:53 posle podne »
Drkela se dobro držala, ja još bolje ... ko pravi zmaj ...

Rnjak druže bilo je svega i svačega na bazenu ... https://www.youtube.com/watch?v=9sMN3DGavt8 ...  lollol ...

Zagazimo drkela i ja u planinu i šumu a onda bacim oko na kartu. Glavni put je za devojčice a nama jakim i aktivnim momcima treba malo avanture  driving ...
Vidim neki sporedan putić na karti a onda uhvatim orijentir i udri muški, što bi rekli da jaajja  driving ...

Desni migavac i to je to  thumbup ...

...
Planinski put leprša kroz šumicu kao što leprša list na vetru  boodala ...
td bank atm locations
...
Spazim neko mestašce u dolini i ajd da vidimo šta se tamo zbiva ... Drkela baca sidro a ja laganeze šetam gilje i osmatram okolinu  :66 ...

...
Planinsko mestašce, planinska pruga ... merak za oči i uši, samo ptice cvrkuću.

...
Beše tu i neki šinobus, ja odma kod majstora da ga pitam kolko troši i kolko mu je V max na pravcu u 6oj brzini ...

...
A mesto se zove ...
where's the nearest gas station
...
Sednem na one klupe kojih ima ispred svake stanice, prija mi atmosfera pa uživam u njoj. Pomislim na moj posao koji me čeka za dva dana i odma me spopade neka muka.
Radije bi ostao u ovoj zabiti nego se vratio u ono moje selo. Aj što je selo nego je i najveće na balkanu.

Utom me trgnu pisak sirene, one sa lokomotive.

Pristiže kompozicija, putnici izlaze u tišini. Nema cike i graje kao kod nas uz obavezno spominjanje familije kad neko nekog nagazi.

...
Nije bilo vremena za akciju, samo sam je pomogao oko kofera  wub ...

...
Krećemo dalje, polako se spuštamo sa planine i pozdravljamo sa krivinama  mahac ...
fallout 1 companions
...
Neobavezno se vozikamo i švrljamo okolinom ...

...

...
Sve je pitomo i čisto ali se u vazduhu oseća da to nije ona EU kakvom je zamišljaju široke narodne mase kod nas.

...
Mestašce nije fensi ali je zato u trendu što se tiče ravnopravnosti i pederastije.
Vidjao sam bilborde slične ovom na nekoliko mesta tokom putovanja ali je ovaj baš bio nekako napadan.

...
navigate to the nearest bp gas station
...
Da se razumemo, čika travi ima široke poglede na svet ali moje namere nikako nisu zadnje  big_boss ... Samo prednje  :dunk ...

A za sve one koji se kunu da dobrog sexa nema dok ne udare jaajja u jaajja jedan hitić ... peva mile kitić ... https://www.youtube.com/watch?v=PCOJRclUI84 ...

...  :84 ... da se jave svi koji su odgledali do kraja pa da se prebrojimo koliko nas ima koji bi glasali za ulazak u EU B) ...

Što se tiče nekog ozbiljnijeg planinarenja i krivinarenja ovde bi bilo ende a ova zadnja deonica je izgledala ovako.

...
Drkela ovde hvata kurs 4,4,2, do beograda ali pre toga se treba opskrbiti za nastavak puta. Avanturisanje još nije gotovo  big_boss ...

Inače drkela je čistokrvna benzinjara, kakav, bre, metan etan i ostale plinčuge. To je za sirotinju ali onu veću od mene.

Život je isuviše kratak da bi ga čika travi trošio na kola koja malo troše i na ružne kokare  big_boss ...

...  :84 ... ovo je bila najveća cena tokom celog vozikanja ...

...
how many exxon mobil gas stations are there
...
Ravnica ... jeste da put nije po mojoj volji ali zato hvatam lokalne puteve pa razbijam monotoniju.

...
Gadjam krajnji istok ugarske a prva veća pauza je u MISKOLC. A do tamo 55 km ravnice. Bolje i to nego autobanom, zar ne  ;) ...

...
Tu ga opletem muški, nisam spuštao ispod 70  boodala pa vrlo brzo ulazimo u nju  ...  ugarsku ...
find a gas station close by
...
Sa druge strane nas isto dočekuje tepsija ... sve ravno u 3 lijepe njihove.
Rumunija je keva za vožnju al mi se onda smejete i kažete da ne znam da odem nigde drugde nego samo u nju.

...
I napokon čika travi ulazi u njega, u miška  lollol ...

MISKOLC ... prijatan gradić, pravim krug drkelom a onda šetnja.
Kiša pada, ma šta pada. Lije  badmood ... Sva sreća poneo sam neku kabanicu pa sam je koristio za ovakve situacije.

Kratka šetnja centrom ... Svi gradovi na istu foru a ovde koristim priliku da uslikam tramvaj. Ja prvo mislio da je bus  boodala ...

...

...
ŠKODA trambelaj ... Za one koji nisu znali škoda pored tramvaja proizvodi i vozove.

...

...
Kiša pljušti pa nema svrhe lunjati, imao sam nekih 10 ojrova koje sam poneo kao crni fond ako se drkela pokvari pa reših da ih potrošim na šoping.

 :84 ... hebeš auto koji ne može da se opravi za 500 dinara  big_boss ...

Grickalice, slatkiš, magnet ovo ono i da nešto bacim u kljun ali ispodešavalo se tu svašta  :dunk ...

Jbg rodjaci, ima se može se milfare na yuga lože se  :dunk ...
https://www.youtube.com/watch?v=hp7BB58UxS0&list=RDhp7BB58UxS0&start_radio=1
...
Do sutra  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...