Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 208949 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #800 poslato: Oktobar 21, 2018, 09:39:41 pre podne »
Sad Krece BG 14 vs 928  thumbup

nase generacije su drugacije odrastale i vaspitavane ...nije bilo tehnologoije i kompijutera ... itd tako da ...

Život je jedan, u ovim godinama pare treba trošiti na lično zadovoljstvo a nikako ulaganjem u mrtvu prirodu...  :26

sad na Drkelu samo dobre gume ...pasos i malo preko grane  driving

Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #801 poslato: Novembar 11, 2018, 07:10:05 posle podne »
Brate Zoki samo da te obavestim da su na drkelu montirane zimske gume ... marka i model najmanje bitni jer je na felni mandušića drkele svaka guma ubojita   driving ...

Što se tiče ostale forumske bratije, misli čika travi i na vas. Jeste da se vozim sirotinjski i koristim optimu iz crne kantice, ali bože moj  bicedobro ...

Ovih dana završeno snimanje serijala avanture Drkele Džons  boodala ...

Reprezentativno samo za vas, što bi rekli nemontirani materijal epizode ...
...  mrkela, pazi metak ... hvala drkela lollol ...

 :84 :84 ... krkelu ko hebe, da nešto valja i vredi sad bi bila na drumu a ne na tavanu medj kobajama i slaninom ...

...
Ako ste se nekada pitali kako sve to izgleda oridjidji sa unutrašnje strane, drkela džons vam prezentuje  big_boss ...


...
Da ne bih ja cipelu umazo gomancetom, reših da neprijatelju pridjem sguza  big_boss ...

...
Nekada je tu bilo mitraljesko a sada je ptičije gnezdo. Neka tako i ostane ...

...

...

U nedostatku para za grekos, sirotinjski se krstarilo rutom 66 ali mi to nije teško palo jer
legenda kaže da se ne treba stideti onoga što jesi već se treba stideti onoga što nisi a praviš se da jesi ...

...
Jedan mi nudi zeca a drugi se smeje i viče BUŠI HAHAHAAA ...

...
Ulazim a onda se osećam ko alisa kada je otvorila vrata i prošla kroz njih.
 Dočekuju me Bata i Gaga a Neda mi iz ugla namiguje i zove me u šumicu na travicu. Što da ne ... i tata bi sine  :dunk ...

...
Ako ste se pitali gde je bus, tu je i on  thumbup ...
...

...

...

...
Čika traviju ništa nije teško kad je forumska bratija u pitanju.
Otvaram vrata i ulazim da vidim jel ima rupa od sačme na plafonu  :63 ...

...
Eh, kako bi ja ovo motao  wub ... a kako bi tek vezanih očiju terao u rikverc  bicedobro ...

...
I tako ... ima još brdo slika ali evo je krkela lupa sa tavana i viče da nije fer da se drkela qrči u njenoj temi  angry2 ...

Šta da vam kažem ... za dobru vožnju i avanturu nije presudan neki čipovani 4,2 ... ponekad je dovoljan i običan 1,1  driving ....
...

Do nekog sledećeg puta  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #802 poslato: Novembar 11, 2018, 09:13:32 posle podne »
Legenda ko i uvek na nivou zadatka

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #803 poslato: Novembar 12, 2018, 09:30:10 posle podne »
ko je napadao Bunkere  thumbup



izmedju Knica i Gruze cuvena ruta 66  ;)




Legendo  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #804 poslato: Decembar 25, 2018, 11:38:59 posle podne »
Prodje jos jedna godina u nizu ... mi smo za tu godinu iskusniji a ljubimci su nam za tu jednu godinu stariji.

Sto stariji to bolji  :65 ....

Dodje zima, poče i sneg da pada a onda i napada do kolena.
A onda sedenje u kući, nervoza ovo ono i maštanje o lepom vremenu.

Vreme sam kratio gledanjem slika sa putovanja i prisećajući se raznih dogodovština sa krkelom.

Sve su mi slike podjednako drage ali ako bih morao da izdvojim jednu najnaj iz 2018e, onda bi to bila upravo ova ...

Jedna mala turistička grupa ... a onda krkela VS turistička atrakcija ... svaki dalji komentar je suvišan ...
...

...
Protekli vikend beše prijatan i sunčan, krkelu sigurno mesec dana nisam startovao što zbog obaveza a što zbog lošeg vremena.
Napokon su se kockice poklopile a onda igranka  alealeee ....

Ljudi se krste, mraz taman popustio i sneg okopnio a ja nabio ruke u kofu sa vodom i briskam krkelu.
Jbg, pozeleo sam je se. Može ona da mi bude daleko od očiju ali mi je u srcu uvek.

Lagano briskanje mlakom vodom, čista je ona pa samo da brisnem prašinu od stajanja. A i da me želja mine.

...
Tehnički je ispravna i tu nema šta da se radi. Ima par sitnica koje moram da odradim u godini novoj a i to je vise estetika nego što je problem.

Par godina unazad me nerviraju ova creva, ne gubi antifriz ali ponekad zaslini a onda to izgleda ovako.
Onda se to vuče od vikenda do vikenda ali slaba vajda jer mi je uvek preče da odem na vožnju. I tako prodje godina jedna pa druga pa treća ...
...

...
Letos mi procureo dihtung poklopca ventila i to je zamenjeno ali je ostala ova masna fleka od ulja.
To da se ispolira a i malo posveti paznja uglancavanju koševa.

...
U planu je i farbanje drzača hladnjaka + još neke sitnice koje meni bodu oči.

...
U novoj godini je planirana i zamena malog hladnjaka/radijatora.
Sigurno me zeza već neke 3 godine ali samo kad upalim grejanje. Nekih 15ak minuta mi magle prozori i oseća se sladunjav miris u kabini ali čim motor postigne radnu temperaturu svi navedeni problemi se izgube.
Obzirom da zimi krkela stoji parkirana to mi i nije bio neki problem ali hoću i to da regulišem da ne magle prozori.
...
Oko skidanja radijator će mi trebati savet sa koje strane da mu pridjem ali otom potom.

picture url
...
I tako ... dodjosmo do kraja 2018e godine.

Svim pratiocima moje teme želim da im godina nova bude bolja nego stara  thumbup ... a meni nova neka bude kao stara  big_boss .

A da bi mi nova bila kao stara, moram i da je započnem na istom mestu kao ovu staru.

Navigacija je već turena na drkelu i samo se čeka zeleno svetlo za polazak. Krajnji cilj opatija pula trst  driving driving driving ... sve isto kao u krkelinom putopisu sa početka ove, 2018 godine jer dobitna kombinacija se ne menja.
unique earthy boy names
...
U godini novoj vam želim puno sreće zdravlja i veselja a i da vas vaš ljubimac što manje zajebava  :26 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #805 poslato: Decembar 26, 2018, 05:09:49 pre podne »
Znaci pundravac vec radi haha, hvala na lepim zeljama, i tebi sve naj, nego sta je sa mrkelom? Krkela na tavanu a drkela spremna za put a mrkele ni u prici sto bi se reklo

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže Pekar

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2021
  • Age: 47
  • Lokacija: zajecar
  • Karma: +26/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 7 R
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #806 poslato: Decembar 26, 2018, 12:34:25 posle podne »
i tebi drug da nova godina bude jos bolja od stare, sa duplo vise predjenih kilometara i duplo vise putopisa   :26 thumbup
drive

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #807 poslato: Decembar 26, 2018, 09:05:51 posle podne »
Hvala rodjaci  :26 ...

Biće i putopisa mada me malo i blam da pišem samo o tome.
Na proleće punim 5 banki i rešio sam da se častim  driving driving ... Uzimam jedan mini odmor za maxi vožnju a posle toga ovde pišem putopis.

Ima kod mene uvek materijala za to, skoro beše neka tmurna subota a ja se dosadjujem. Dža bu ovo ono i sedam kasno popodne u drkelu.

Ništa posebno, spucali nekih 400 km samo da bi se jedno drugom zakleli na večnu ljubav  :+ ...  ja + ona  lollol lollol lollol ...
...

...

...
Brate mikula tu je mrkela, pred kapijom. Ima ona svoj borbeni zadatak, odma skače za vrat onima koji se drznu da bace pogled u dvorište i remete mir krkeli i drkeli.
 
...
Sramota da je ovde hvalim, primat za to imaju ovi sa alfama i N47  ;) ... ali evo par fotki za tebe pa sam zaključi kako reaguju kolege kad je ugledaju u retrovizoru.
...

...

...
Ma ima avantura i sa mrkelom, isto ko i sa krkelom  lollol lollol lollol ...

...
I dok sam bunario po slidžama natrča i na ovu fotku. Nekad je krkela bila 713 ali je najveći doprinos na forumu dala pod kodnim imenom 928, crveni zmaj.
Pravili smo mi pauze i ranije ali nisam nikada o tome pisao. Jbg, kako bi je sačuvao kada bi je arčio non stop.
...

...
Druženje smo započeli kada je bila 758... E tad sam bio srećniji nego kad sam se ženio  clap clap clap ...

...
I tako, sve je to lepo ali mene brine jedna sitnica ... ako niste znali, o mk1inicama oduvek kruži jedna legenda ...

... a legenda kaže da su mk1inice tako kvalitetno napravljene da obično svaka nadživi svog vlasnika  boodala ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #808 poslato: Decembar 30, 2018, 10:08:53 pre podne »
Sto vise putujes -duze zivis  ;)

Sto vise spavas -manje zivis  ;)

nema razloga za brigu 928 Zmaju  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4811
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #809 poslato: Decembar 30, 2018, 02:30:47 posle podne »
Sale legendo. Sve najbolje u Novoj godini i puno, puno kilometara. Moje brojeve imas  :26
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže s/line

  • VW Klub Prijatelj
  • Sr. Member
  • ***
  • Poruke: 717
  • Lokacija: Grocka
  • Karma: +34/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #810 poslato: Decembar 30, 2018, 03:12:22 posle podne »
Jednoga dana u budućnosti napiši knjigu,pa da uzmeš i neke pare jer će se prodavati ko alva sigurno!
Čast mi je što te poznajem


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #811 poslato: Maj 12, 2019, 12:18:28 pre podne »
Zdravo živo rodjaci  :26 ...

Šta je bre ovo, zamrla tema o mk1. Satrulile forumske kečine pa niko ni da oplete koju pametnu o njima. E pa neće da može tako  big_boss ...

Dakle, kad je teško ... KRKELA   bicedobro ... 

Ajd ovako, pa da se polako uhvatim u koštac sa ovom plastičnom PVC konfekcijom i probam da osvetlam obraz nas kecmana.
Ne mož čovek da dodje do reči od njih.  Ko o čemu, ovi plastični samo o kvarovima  lollol lollol lollol ....

Prezimila krkela na tavanu, medj šunkom i kobajama. Danas navatam malo slobodnog vremena pa reših da joj posvetim koji trenutak kako bi napokon ugledala svetlost dana.

Prvo je bila zaprana jer su golubovi na tavanu cele zime kenjali po njoj a onda je bila cela prebrisana krpicom i mlakom vodicom.

...
Otero bi ja to u perionicu i puškiro za sve pare ali okle 100 dinara za žeton.
Da se ima kinta onda bi se i vozio neki plastikaner a ne krkela. A onda bi se obavezno i kačile slidže mokrog auta koji se sija ko pasje moodo. Ali samo dok se ne osuši  lollol ...
Posle opet truba ali tu je fotošopiranje  boodala ...

Čika travi je digitalno nepismen pa samo kači ove sirotinjske  :53 ...

...
Danas je to sve bio samo lagani peting. Danas je bilo samo lagano trljanje i maženje a povremeno i zavlačenje 2 prsta gde je situacija to dozvoljavala  wub ...

...
Beše zahebana ova oridjidji boja. Moraš biti nežan sa njom a voda mora biti isključivo mlaka. Nikako vruća ili ladna jer to šteti fabrikana sjaju  lollol ...

...
Inače, jutros je po dnevnoj zapovesti bio tehnički dan na motornim vozilima pa odma i jedna grupna slidža da me brat mikula ne bi pitao šta je sa mrkelom
td locations and hours
...
Kao što sam već ranije pisao, ove će sezone krkela biti off.
Rešio sam, a i zaslužila je da joj posvetim malo više nežnosti posle svih onih silnih skitarenja. Nema tu ništa spektakularno, svi servisi su odradjeni ali ima dosta sitnica koje drugi ne vide ali meni bodu oči. Tu će mi trebati mala pomoć u vidu smernica šta i kako ali otom potom. Kad dodje na red  majstor1 ...

Vremena imam do kraja godine tj dok traje lepo vreme ali za otvaranje sezone sledeće godine mora biti tip top.

Koliko se sećam, za otvaranje sezone naredne godine sam vam obećao putopis sa azurne obale.
E za to skitarenje je i sredjujem ... da se sirotinja malo bahati medj RR i drugim eRovima.

Dakle, pripreme su počele ...

https://www.youtube.com/watch?v=JRJ6g2r07uY

Nego, da mi batalimo prazne priče  lollol ... tu je zamensko vozilo, crveni zmaj No2  lollol ... čuvena drkela  lollol ...

Nije čika travi zaboravio ono što vi najviše volite. Krivinarenje po nekim dalekim vukojebinama čiji su vrhovi u oblacima  driving driving driving ...

...



Krkela mrkela ili drkela, totalno nebitno koji je u akciji jer avantura sa čika travijem za volanom je uvek zagarantovana. A putopis prvoklasan  bicedobro ...

...


Da operem sudove i prostrem veš pa da se bacim na  :30 ...

Opet me navatala travelmanka u švrljanju  batine pa moram malo da joj se šlihtam  :69 ...

A do tad kratite vreme sa ovim ... a stara garda neka se podseti kako je nekada sve bilo sladje  wub ...

https://www.youtube.com/watch?v=WQzqV-6-4do
...

  :84 :84 :84 ... Brate Miro, spremi se. Odavno ti obeća putopis ali nikako da ugrabim vremena. Ovaj put samo za tebe i ekipu  :26 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #812 poslato: Maj 12, 2019, 04:16:15 pre podne »
Oprao sudove, prostro veš. Jbg, mora se  boodala ... Pa da nastavim  :30 ...

A sve počelo iz zahebancije.

Bi jednog dana u kanalu, uskaču mi veverice u gepek pa tražim rupu dje je. Usput zamenim i ulje, jugo je to troši ga ko lud.

...
fallout pipboy icons
...
Obično ga teram u ovlašćeni, ima tu kod mene pored potoka ali taj dan mi bi merak da sve radim sam.
exitic names
...

...
Abartujem  ja drkelu kad čujem komšinicu kako me doziva sa prozora  wub ...

...
Cooliram ja nju jer znam da će biti svašta ako  joj odgovorim. Kad eto ti belaja, zove na pivo. A ja dobra duša, nisam imao srca da je odbijem  :71 ...
northwest bank atm locations
...
Ostalo vam je sve jasno, niste mali da vas učim.
vault tec vault boy
...
Sledećeg dana bulja žvaće gaće na poslu, nema idjenja kući jer će biti  batine ... Travelmanka skapirala da sam bio nevaljao  boodala ...

Utom proradi i pundravac  u doopetu a kad se sklope kockice rešenje je samo jedno   driving driving driving ...

U četvrtak nisam ni išao kući posle posla, odma sam mu ga dao po gassssu.

Niti sam znao gde ću niti na koju stranu. Setim se krkelinog kabrioletisanja po balatonu prošle godine a onda mi pade na um da nisam svratio do budimpešte iz opravdanih razloga.

Dakle, pravac budapeeest  driving ....

Jutarnju kaficu u petak prepodne sam planirao da popijem negde u vaci štrase. Niti sam je omirisao a kamoli popio. Ali sam zato popizdeo za sve pare.

Sat vremena mi je trebalo da samo udjem  u centar. Jutarnji špic me izhebo samo tako. A ja mlad zelen i naivan.

...
Kafu nisam ni omirisao ali sam zato uživao u raznim miomirisima i prirodnim lepotama velegrada  :20 ...

...
Volju za kafom sam odavno izgubio jer me gužva smorila samo tako. Sat vremena mi je trebalo da udjem u grad a isto toliko i da izadjem iz njega.

...
A kada ste u BP gde bi ste se izvezli na kafu nego u ...

...
Multimedija dobija novo odredište a drkela hvata novozadati kurs. Ubrzo se vuče ručna.

...
E ovde je bilo pravo uživanje u prirodnim lepotama ugarske.

Šetam i mislim na brata Zokija kako bi ovde bilo posla za obojcu. Jbg, sličan se sličnom raduje. Više volimo da plavušama masiramo tačku G nego da poliramo felne pa makar to bile i BBSke ...
closest 24 hour gas station
...

...
Šetnja prijala a kafa bila po mom ukusu. Jeste da je bila 2,1 u evrovima ali ko ga hebe. I mi, sirotinja, imamo dušu.

...
Kafica, sokić ovo ono ... to je sve bilo radi reda. Nije čika traviju do toga, mene zanima samo  driving driving driving ... Ali samo tamo gde može da se  :41 u oblake.

Gde ići, dža ili bu  :54 ...

...
Vadim kartu a onda razmišljanje. Kojom vožnjom položiti diplomski a onda 10ku zalepiti na gepek vrata.


Sa ovim putovanjem drkela ima 10 pregaženih zemalja za proteklih 13 meseci koliko se družimo skupa.

Dakle, trebalo nam je nešto čime bi dostigli taj jubilaran broj.

1, opcija ... da hvatam pravac ka pragu pa na drezden odpada jer mi je već vremenski kasno a ima puno km. Ubila me gužva u BP pa bi morao da vozim autobanom a to mi nije zadovoljstvo.

2, opcija ...  da hvatam pravac ka bratislavi i motam se tu negde mi nije zanimljiva jer sam pre par godina sve to odradio sa mrkelom  ...

...  :84 ...  Samo Samara Srbina Spasava  ;) ...

...
3, opcija ... da palim za beč a onda  worthersee mi je bila najprivlačnija ali sam od nje odustao samo iz jednog razloga. Nije fer prema mom bratu Djuri da jedna upuvana drkela posle kafe krene tamo  za gde se jedan rocco sprema mesecima  ;) ...

Taj putopis ostavljam bratu Djuri u amanet.

4, opcija ... se nametnula sama. I tog trenutka avantura počinje. Ali o tome u sutrašnjem broju drkelinog almanaha.

I tako rodjaci, kad vozite pravi auto onda možete da se terate gde vam srce poželi  clap ...

Do sutra  mahac ...

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #813 poslato: Maj 12, 2019, 08:50:17 pre podne »
Ako te ikad put nanese ka Zlatiborskom kraju ti se javi pa da nadjemo jos nekih krivina i zanimljivih puteljaka za drkelu :84
Ima ce i lepih pejzaza za ovekoveciti ;) Pa jednog dana kada budes pisao tu knjigu  :rolleyes: mozes i ove krivine i brezuljke da ubacis na stranice vasih zajednickih memoara"Mrkela i Drkela". alealeee

Pozdrav druze,uvek si  welcome1 kada budes u ovom mom kraju, i skidam ti kapu za uzivanje u zivotu na pravi nacin :46
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #814 poslato: Maj 12, 2019, 10:41:15 pre podne »

Citat
4, opcija ... se nametnula sama. I tog trenutka avantura počinje. Ali o tome u sutrašnjem broju drkelinog almanaha.

E to je ta Opcija ... te su mi uvek bile IN... thumbup

nikad neznas na koga moz naletis  :dunk

 :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4811
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #815 poslato: Maj 12, 2019, 10:34:39 posle podne »
To Sale brate samo udaraj
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #816 poslato: Maj 12, 2019, 10:38:35 posle podne »
Upravo tako Zoki.

Najlepše i najsladje stvari se uvek dogode spontano i bez ikakvog plana.

Rnjak druže, hvala ti od srca na tako iskrenom pozivu.
Čovek kad udje u neke godine totalno promeni pogled na svet. Sad mi je totalno nebitno šta vozim i gde putuijem. Fenseraj mi više nije bitan, bitno mi je da sam dočekao svojih 5 minuta kad mogu da se posvetim samom sebi i u tome uživam  :26 ...

Hvatam pravac uz dunav, vozim se deonicom slične našoj dunavskoj magistrali. Nešto kao pravac od kladova ka golubcu.

Prolazim kroz manja mesta ali kad ugledam nešto zanimljivo pored puta obavezno vučem ručnu. Krstareća brzina je 60/70 a glava samo radi levo desno ...
nearest bp service station
...

...
Dok sam razgledao okolinu sa zidića, spazim da je u blizini neko pristanište i šetalište. Preteram drkelu a onda laganini šetnjica i uživancija.

...
Inače, ovo je dunavska ruta kojom plove turistički kruzeri koji pristaju i u beogradu a onda nastavljaju dalje ka djerdapu.

...
Ima tu i lokalnih krstarenja a ovo je upravo trasa i kojom drkela glisira uz obalu dok joj dunav zapljuskuje doboše i diskove ...

...
ESZTERGOM ... Tu je bila planirana prva veća pauza ...

...
Cilj je bazilika koja je ujedno najveća crkva i najviša gradjevina u madjarskoj.

...
Već je bilo podne ali sam imao sreće sa parkingom. Buseva koliko nećeš. Vučem ručnu a onda obilazak.

...
Turista je sa svih strana sveta, ovaj put su japanci bili najbrojniji.

Beše tu klonja, šoranje 0,70e a oni stoje mirno i čekaju da dodju na red. Ja ko i svaki džukac sa balkana navatam neki žbun a onda otresem mačora gratis  batine ...

Ulaz u baziliku ...

...
Treba se popeti na gornji plato a do njega vodi lift. A red se otego u tri lepe ...

...
Čekaju red za klonju, čekaju red za lift, čekaju slobodno mesto u kafiću  boodala ....
Ovi, bre, navikli samo da stoje u redu i nešto čekaju  lollol ...

Nas balkance kojekakve životne muke naterale da se snalazimo u svakoj situaciji pa ja odma predje na plan B.

Osmotrim tu neki prolaz/tunel i pravac ka njemu.
nearest capital one atm
...
Izlazim na drugu stranu a on mi požele dobrodošlicu.

...
Tu beše neka staza a ja krenu dalje njom. Kasnije se ispostavilo da je to bio put kojim hode veliki ratnici bez straha i mana  bicedobro ...
forensic anthropology salary 2016
...
Ulazim u tvrdjavu, beše tu neki natpis ali sam zaboravio šta je pisalo. U svakom slučaju su bili neki istorijski podaci.

...
Izlazim na plato a onda VAUUU ...

Bazilika je sedište katoličke crkve u madjarskoj, visoka je 100 metara ... Njena grandioznost vas svakako neće ostaviti ravnodušnim.
Čika travi nije vernik ali poštuje svaku kulturu bilo da je ova ili ona.
shell gas nearby
...
exxon mobil gas station finder
...
Sa terase puca pogled na slovačku. Ovde je dunav prirodna granica izmedju madjarske i slovačke a spaja ih most.

...
Sa druge strane terase pogled puca na parking koji se u medjuvremenu napunio i dupke je pun.
Krkela se ponosno šepuri medj tim silnim gremlinima ali nema nikakve bojazni od njih. Mogu samo da joj pljunu pod auspuh  big_boss ...
centennial bank florida locations
...
Vreme je da se krene dalje ali pre toga da se zapljunem i u liftu sa početka priče.

...

...

...
Vozim dalje ...
Standardno pravim kružni obilazak grada ...

...
Multimedija izdaje novu komandu a čika travi svoju sirotinju potera u novu avanturu.

Prelazimo most i granicu koju smo malo pre gledali sa terase i iz madjarske ulazimo u slovačku  clap clap clap ...

...
Do sutra  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #817 poslato: Maj 13, 2019, 03:56:42 posle podne »
Bravo legendo, znaci sefica te opet pustila sa posla haha, cekamo dalje...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #818 poslato: Maj 13, 2019, 07:56:49 posle podne »
Svrati obavezno Grad iz Bajke  ;) Bojnice ... pa Nitra  formidable








 :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #819 poslato: Maj 13, 2019, 10:57:00 posle podne »
Zoki,hvala na predlogu ali vratio sam se kući. Putopise nikada nisam pisao live jer mogu negde da ostanem u kvaru a onda bi mi ovi mangupi boolju pomerili od zajebancije zbog  juga.
Ovako kažem da nije bilo frke pa plastikaneri mogu samo da mi zavide na drkeli  lollol ...

Inače imam jednu svesku u koju zapisujem predloge koje dobijem pa znaj i da je svaki tvoj utefterisan za neku sledeću vožnju  :26 ...

Mikula, upravo tako. Da nije moje mlade lepe i zgodne šefice onda ne bi bilo ni ovog putopisa.

Ona je moja dobra vila, a ujedno i moja najbolja drugarica, tako da nju jednu ne bi menjao ni za dva Mk7 GTI.a u fullu  big_boss ...

Kada mi je dala off tih par dana, odmah sam je pozvao da ide samnom kako bih joj se odužio.
Odgovorila je da bi rado išla ali je ne bi muž pustio. Kaže, nesme sama da se voza sa barabama  B) ...

I tako, pesma samo za moju najbolju drugaricu. A odmah da vam kažem da joj goga nije ni do kolena  thumbup ...

                                  https://www.youtube.com/watch?v=-v9XA7hyiHE ...  bleh ...
...
I tako jedan matori vuk krenu u susret  nekoj drugoj crvenkapici driving ...


Sa mosta skrećem desno i odma tražim parking.

...
Parking jei odma iza krivine pa nije bilo lutanja. Cena po započetom satu je standardno 1e.
next gas station near me
...
Šetalište je celom dužinom obale pa pogled puca pravo na baziliku sa madjarske strane.

...
Most je baš impozantan, onako starinski mi je odma privukao pažnju.
Bacim se na fotkanje sa svih strana ali to baš i nije bilo pametno. Ipak je to pogranična zona, pojavi se čuvar i uljudno me zamoli da se izgubim u vidu lastinog repa.

...

...
Malo protegnem noge i prošetam patike do centra. Ništa posebno, bez obzira na EU ovde se još uvek oseća miris nekih davno prohujalih vremena.

...
Vraćam se na parking i odma puštam klimu na max. Upekla zvezda za sve pare.
Spuštam ljubu u fotelju a koža se usijala samo tako. Bogoradam i proklinjem dan kad sam kupio takva sedišta a onda stavljam crne cvike na oči i krećem dalje.

...
Napokon počinju brda i krivine, ništa posebno u odnosu na ono gde idemo ali svakako veliki pomak u odnosu na panonsku ravnicu kojom smo vozili do tada.

...
U slovačkoj nema pumpi na svakom ćošku kao što smo mi navikli kod nas. Sasvim solidno sam se vozio dok misam naišao na prvu.
Goriva imam dovoljno ali me je bilo frka zbog vinjete. Inače vinjeta je ravno 10 evrova a ovo su bile najniže cene koje sam video tokom putovanja.

...

...
Ako ste mislili da tamo ima krševa kao kod nas, onda ste pogrešili. U razgovoru sa pojedincima sam čuo da su oni svoje krševe nekim zakonom makli sa ulica pa ako naidjete na neki stari model on je u očuvanom stanju. Ali je svaki, naravno, lošiji od drkele  bicedobro ...

...
Ovakve znakove pored puta sam vidjao često, bila je sparina ali je prozor spušten a leva koska izbačena napolje. Naravno, ižvrljana do ramena kako bi izgledao zajebano  boodala

...
ZVOLEN ... vreme je za pauzu  beer ...
Parkiram drkelu u gremlinsko gnezdo. Malo im udaram čežnju a glavno pitanje im je kako sam smeo sa drkelom da krenem na put  :54 ...
A što ne bi smeo da krenem na put. Pa i drkela ima 4 točka + nije plastično gomance ...

...
Šetnja centrom. Prijatna atmosfera, ljudi dobronamerni.  Tako je bilo tokom celog putovanja  :25 ...

...
Bila je tu neka zanimljiva manifestacija, mislim da su bili lovci i izvidjači u pitanju.

Meni se dopao štand sa šumskim životinjicama.
comerica bank business hours
...
Ovde mi se posebno dopale sove. Koliko sam skapirao u pitanju su najmanja i najveća.

...
Što sam dublje zalazio u teritoriju slovačke, to su spomenici i obeležja iz 2, sv. rata bila češća.

...
where is the nearest shell gas station
...
Malo se udaljim od centra a onda nabasam na ovo  wub ... Rodjaci, mojoj sreći nije bilo kraja. Ložim se na stare tehničke stvari samo tako.

Topovnjača oklopnjača  :63 ...
a gas station near me
...

...
Deluje moćno i dan danas. Mogu da mislim kakva je to ala bila u vreme gvozdene zavese.

...

...
bbva compass open saturday
...

...
Podne je odavno prošlo, svršavam sa šetnjom jer je vreme za pokret.

Vraćam se na parking kad ono  lollol lollol lollol ... Čuj, doživotno servisira. Pa jel to znači da će doživotno i da se kvari  majstor1 ...

...
Rodjaci, lepo kupite drkelu a onda se doživotno vozite bez ikakvih servisa kvarova i ulaganja  lollol ...

 :84 ... i smete sa njom da idete na bilo koju stranu sveta a ne samo do grekosa autobanom gde je SOS telefon na svakih 500 metara  :53 ...

 :84 :84 ... čisto da se zna. drkela u oridjidji fabrikana stanju bez ijednog kvara ikada  big_boss ...
...
Krećem dalje a ono neki radovi u gradu pa moram da se teram na autoban. To je za moj ukus bila najgora deonica kojom sam vozio tokom celog puta  :20 ...

...
Sva sreća kratko je trajalo. Prvi izlaz i desni migavac se odma daje. Opet se vozi meraklijski i za svoju dušu  driving ...

Jel se neko seća ove mašine  :54 ... Kakav je samo zvuk imala kada joj se da gas a onda oduzme. A menjač joj je uvek krčao.

Meni su bili zanimljivi ovi njeni krivi točkovi, kao klinac sam se uvek pitao zašto stoje tako.

...
Do sutra  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...