Autor Tema: Lupo 1.4 16V mesa benzin i ulje  (Pročitano 3823 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4818
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Lupo 1.4 16V mesa benzin i ulje
« Odgovor #20 poslato: Januar 24, 2020, 08:47:41 posle podne »
Nakon maximalno 30 sekundi pritisak popusti zato i pali pumpu na otvaranje vrata prvi put
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže canibal86

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 540
  • Age: 37
  • Lokacija: Sid
  • Karma: +8/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV 1.6 16vTNG
Odg: Lupo 1.4 16V mesa benzin i ulje
« Odgovor #21 poslato: Januar 24, 2020, 08:57:56 posle podne »
Tacno popusti ali ne padne na nulu nego popusti na 2 bara i tu drzi.

Van mreže danthe88

  • VW Početnik
  • Poruke: 10
  • Lokacija: Prijepolje
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Lupo 1.4 16V
Odg: Lupo 1.4 16V mesa benzin i ulje
« Odgovor #22 poslato: Januar 24, 2020, 11:22:41 posle podne »
ne bih da se mesam u neki ocigledno sukob od ranije,niti me zanima o cemu se radi,ali on je makar pokusao da pomogne,a ti nisi...  :9

A da odes kod majstora, a ne kod komsije Jove u dvoriste ne bi naljevao benzin u karter.

Canibal kako da ostavi diznu u bocu i da vidi pusta li? Ako ne baca pumpa gorivo nema sta ni da kapa.

Motoru sa direktnim ubrizgavanjem koji je ispravan kad naljevaju dizne previse goriva onda brlja i ne radi kako treba. Ako motor radi kako treba a naljeva gorivo u ulje treba traziti problem u klipovima, karikama i glavi motora. Moze zbog zacepljenog oduska da pravi sranje.

Da imam boljeg majstora od ovog kod kog vozim auto,verovatno ne bih trazio pomoc na forumu,ali covek jednostavno nema ideja,jer auto radi normalno (osim sto se cuju hidropodizaci,ali tako je od pocetka, "samo" sto se pojavljuje taj benzin  lost006
u svakom slucaju,hvala na odgovorima,pokusacu jos jednom sa majstorom da vidim sta moze biti,ako ne resim u narednih par dana,ide Lupo na otpad definitivno,kostao me je vec previse vremena i zivaca :(