Autor Tema: Problem sa led straznja svjetla  (Pročitano 802 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže kvrcko

  • VW Početnik
  • Poruke: 6
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 6 GTD
Problem sa led straznja svjetla
« poslato: Jul 22, 2014, 09:24:08 posle podne »
Pozdrav ! Nisam uspio naci temu o ovakvom problemu pa da ja zapocnem imam led straznja svjetla jucer sam isao da operem auto i veceras primjetim da u jednom stop-svjetlu da je usla voda skinuo sam ga i pokusao da istresem ali sad su se kapljice razlile po svuda uzeo sam da susim sa fem za kosu ali kako susim ostaju mrlje od kapi zna li neko kako bi rijesio taj problem i dali da susim i dalje ili ima neka druga metoda ako se neko susre sa ovakvim problem nek mi javi kako je to rijesio, da napomenem stop-svjetlo se nemoze rastaviti i nema nekih vecih otvora na sebi to su led stopovi od VW Golf 6 GTD ! Hvala

Zrnojed

  • Gost
Odg: Problem sa led straznja svjetla
« Odgovor #1 poslato: Jul 23, 2014, 12:17:54 pre podne »
Tankom burgijom probusis rupu u donjem dijelu,na samom dnu stopa,da voda izlazi,i ne diraj nista vise.

Sent from Nokia 3310


Van mreže kvrcko

  • VW Početnik
  • Poruke: 6
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 6 GTD
Odg: Problem sa led straznja svjetla
« Odgovor #2 poslato: Jul 23, 2014, 12:38:20 pre podne »
tako sam nesto i uradio ali sa malo debljom iglom voda iscurila ali izgleda kako se susi ostaju one mrlje u vidu kapi, ne moze ni sa kakve strane da se nesto zavuce pa da se obrise, ne znam dali bi se to moglo odraditi gdje na garazi mozda bi to nasi majstori uspjeli odvojiti ovo staklo ocistiti pa ponovno zalijepiti  !  :(

Zrnojed

  • Gost
Odg: Problem sa led straznja svjetla
« Odgovor #3 poslato: Jul 23, 2014, 10:37:15 pre podne »
Ne moze staklo da se odvoji uspjesno,jer je zatopljena plastika na plastiku. Malo zažmuri na mrlje ;)

Sent from Nokia 3310


Van mreže kvrcko

  • VW Početnik
  • Poruke: 6
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 6 GTD
Odg: Problem sa led straznja svjetla
« Odgovor #4 poslato: Jul 23, 2014, 11:08:21 posle podne »
ostalo puno mrlja nisam mogao a da nekako ne ocistim danas sam probusio stop svjetlo sa strane i ocistio sa onim nekim stapicima kao sto se koriste za bris, rupu prvo probio sa debljom iglom pa onda sa borerom 4mm i uspio sam ocistiti, sa strane gdje sam busio bila je samo plastika i na njoj u unutrasnjosti zalijepljen sjajni reflektujuci papir sad sam uradio neki cep plasticni i na njeg stavio na vrh opet sjajni papir i zatvorio gotovo da se i ne poznaje nista, nasao sam i gdje usla voda malo se lem odvojio ne znam dali da to sad lijepim nekim lijepilom ili da kupim neki silikon crni ili providni pa da ih za svaki slucaj oblijepim po sastavima da ne bi propustio i onaj drugi.  majstor1