Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: Letnje gume - Vaša iskustva, preporuke, saveti...
« Poslednja poruka od strane mur3633 poslato danas u 11:23:31 pre podne »
Barum dobra, ali se troši nenormalno.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

2
Razne Teme / Odg: Autodata 3.40 + dodatci za VagCom
« Poslednja poruka od strane Jetta Ivan poslato danas u 10:19:35 pre podne »
Hvala puno Brate sve pohvale...
3
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: Letnje gume - Vaša iskustva, preporuke, saveti...
« Poslednja poruka od strane Madison poslato danas u 09:36:40 pre podne »
Sto ne razmislis o Barum Bravuris? Malo je skuplja od te lasse, ali ima bas dobre ocene, ja sam se bio razmisljao za nju, ali na kraju sam ipak narucio Toyo jer mi nije bilo hitno.
4
OFF Topic / Odg: No comment :)
« Poslednja poruka od strane iwcham1979 poslato danas u 08:09:05 pre podne »
A propo F1, bilo 80tih i teze i opasnije... Motaj po Monte Karlu levom a desna na menjacu... Fizikalija zesca... Ovi sada imaju svoju tezinu, brzine su vece, ali je i sigurnost druga dimenzija... Ja imam vise respekta za staru gardu.. Na kraju, tamo niko nije vozio sa 17god...

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

5
VW tehnički kutak / Odg: BLIC Pitanja
« Poslednja poruka od strane zola99 poslato danas u 12:05:18 pre podne »
Ima u rezervoaru
I plus ispod auta
6
Golf 1 / Jetta / Odg: VW Golf 1 Kabriolet 1.8 8v '91 Karmann
« Poslednja poruka od strane Tomislav Goronja poslato juče u 11:19:53 posle podne »
Sređivanje nije stalo,trenutno se nabavljaju sitnice i detalji:
Poslednje nabavljeno su tapaciri i lajsne.

Još jedan interesantan detalj, ispod eko kože je ostao fabrički tapacir.

Zadnji tapaciri su u super stanju dok su prednji pomalo istrulili, zato su nabavljeni ovi novi koji će biti presvučeni u dezen sedišta.

Sedišta koja idu u auto, prednja se prepravljaju tj nosači a sa zadnje klupe se samo prebacuje materijal na klubu iz kabrioleta. Pošto ne odgovara od trojke zadnja klupa.

Ostaje mi da nađem ovakav materijal sa sedišta iz trojke i da ga ostavim za tapacire, kako bi uradio i njih u isti dezen i da izgleda kao da je komplet. Neću presvlačiti ceo tapacir već samo deo a drugi deo će biti u štofu kao i na sedištu crne boje.
Ako neko ima ovakav materijal neka javi, samo ovakav dezen me zanima

Sledeće fotografije neka budu sa farbanja.. Samo to je sada najskuplja stvar.... :65
7
Automobili / Odg: Golf 5 1.9 tdi
« Poslednja poruka od strane RUS poslato juče u 10:42:14 posle podne »
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=54432.0

Lazare procitaj malo ova pravila i postavi oglas u skladu sa njima. Pozdrav administacija kluba.

8
Automobili / Golf 5 1.9 tdi
« Poslednja poruka od strane Lazar F poslato juče u 10:00:19 posle podne »
Prodajem golf 5 1.9 tdi 105 ks 2004, cetvora vrata. Auto u odlicnom stanju uradjen mali servis, registrovan do 6.2019. Moze zamena za vw ili audi.
CENA:4200€
Telefon:0607202722
Uzice.
10
VW tehnički kutak / Odg: BLIC Pitanja
« Poslednja poruka od strane nikolav poslato juče u 08:43:04 posle podne »
Jel zna neko, da li Golf 2 gti digifant ima pumpu goriva u rezervoaru ili samo spolja
Stranice: [1] 2 3 ... 10