Autor Tema: Atestiranje ugradnje po novom pravilniku od 12.02.2013  (Pročitano 139440 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže scirocco 16vg60

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 380
  • Lokacija: Bajina Basta
  • Karma: +76/-27
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Scirocco 16v / Volvo V40
Odg: Atestiranje ugradnje po novom pravilniku od 12.02.2013
« Odgovor #460 poslato: Februar 13, 2015, 10:24:51 posle podne »
JA sam vam lepo gore napisao,treba da se digne kuka i motika

Van mreže vladairon

  • Pure German style
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2357
  • Age: 33
  • Lokacija: Velika Plana-Beograd
  • Karma: +53/-37
  • Pol: Muškarac
  • GERMAN CARS
  • Auto: Scirocco MK2 & Corrado 2.9 VR6
Odg: Atestiranje ugradnje po novom pravilniku od 12.02.2013
« Odgovor #461 poslato: Februar 14, 2015, 10:29:02 pre podne »
Eee da smo znali kad treba da se digne kuka i motika sada ne bi ziveli ovako kako zivimo i ne bi nas ovako zezali... Nema od toga nista Ilija brate moj, videces. I da uvedu atest za mirisljave jelkice i pepeljare mi bi opet cutali  boodala
Call me a relic,
Call me what you will,
Say I'm old fashion,
Say I'm over the hill,
Today's music ain't got the same soul,
I like that old time Rock and Roll!

Van mreže toka

  • VW Početnik
  • Poruke: 194
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Karma: +2/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 6
Odg: Atestiranje ugradnje po novom pravilniku od 12.02.2013
« Odgovor #462 poslato: Mart 19, 2015, 11:45:08 posle podne »
Evo i ja da se javim sa ponovne ugradnje boce,multiventila i creva!Naravno OTIMAČINA!Čekam reatest u sredu pa da pitam jel zezaju iz amss na atestu? Slabo mi se vide brojevi motora,sve zardjalo.pola se vidi pola slabo.nece valjda da me vrate zbog toga.

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Atestiranje ugradnje po novom pravilniku od 12.02.2013
« Odgovor #463 poslato: Mart 20, 2015, 09:11:28 posle podne »
ja sam gore nekoliko postova pre napisao da se to odavno primenjuje,to se smatra tehnickom neispravnoscu i oduzimaju se registarske tablice kao i za ne registrovano vozilo,kao i za neispravnost uredjaja za upravljanje i zaustavljanje, zakonom je propisano da vozilo mora imati uverenje o ispravnosti uredjaja na tecni naftni gas i kaznena odredba za to ukoliko neko upravlja vozilom bez tog uverenja,oduzimanjem registarskih tablica isti se sprecava da dalje upravlja tehnickim neispravnim vozilom,tacnije dalje cinjenje prekrsaja a tablice se vracaju kada se uradii atest uredjaja
  champ1

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: Atestiranje ugradnje po novom pravilniku od 12.02.2013
« Odgovor #464 poslato: Mart 20, 2015, 10:59:27 posle podne »
Jel smes da napises kolika vam je "norma za smenu"?
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6693
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, B7
Odg: Atestiranje ugradnje po novom pravilniku od 12.02.2013
« Odgovor #465 poslato: Mart 21, 2015, 02:05:42 pre podne »
ja sam gore nekoliko postova pre napisao da se to odavno primenjuje,to se smatra tehnickom neispravnoscu i oduzimaju se registarske tablice kao i za ne registrovano vozilo,kao i za neispravnost uredjaja za upravljanje i zaustavljanje, zakonom je propisano da vozilo mora imati uverenje o ispravnosti uredjaja na tecni naftni gas i kaznena odredba za to ukoliko neko upravlja vozilom bez tog uverenja,oduzimanjem registarskih tablica isti se sprecava da dalje upravlja tehnickim neispravnim vozilom,tacnije dalje cinjenje prekrsaja a tablice se vracaju kada se uradii atest uredjaja
po kojem clanu zakona se oduzimaju tablice?
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Atestiranje ugradnje po novom pravilniku od 12.02.2013
« Odgovor #466 poslato: Mart 21, 2015, 06:22:24 posle podne »
cl 292
« Poslednja izmena: Mart 21, 2015, 06:26:15 posle podne od strane Acca »
  champ1

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6693
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, B7
Odg: Atestiranje ugradnje po novom pravilniku od 12.02.2013
« Odgovor #467 poslato: Mart 23, 2015, 02:04:24 pre podne »
Iskljucivanje iz saobracaja je po cl 289 stavka 15)
Po cl292 ti si duzan da pratis vlasnika i njegovo neatestirano vozilo na vanredni tehnicki pregled. Ne znam da li ste to ikada radili?
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Алал вера!

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 455
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Поштуј друге да би други поштовали тебе.
  • Auto: Golf 2 GTI 1.8 8v '88
Odg: Atestiranje ugradnje po novom pravilniku od 12.02.2013
« Odgovor #468 poslato: Maj 26, 2015, 12:09:46 posle podne »
Ode caletov prijatelj na reatest na masinski sa ladom nivom sa fabrickim plinom. Normalno kazu mu da izmenja sve zivo ukljucujuci i bocu i da dodje za 15-20 dana. Covek odradi sve vozi ne registrovan auto u tom periodu i ode opet na reatest. Kazu mu da skine krovni nosac i one neke sipke sa prednjeg i zadnjeg branika. Obzirom da je covek kupio auto nov u salonu takav sa svim tim "dodacima" kaze im da je to fabricko stanje. Tu krene rasprava ne mozete vi nas da ucite nas posao valjda mi znamo sta je fabricki a sta nije i kako se radi ovaj posao. Covek iznerviran pocne da ih vredja i zahteva ili da mu vrate pare koje je dao za prepravku plina ili da ga puste da prodje reatest. Kaze im covek sta ti meni gledas krovne nosace i ostalu fabricku opremu ti gledaj u plin jel u redu kad si me vec naterao da ispravan plinski sistem menjam. I na kraju balade povuci potegni puste ga da prodje ali da pod obavezno uskoro skine krovni nosac i sipke sa prednjeg i zadnjeg branika...
Tako da gospodo spremajte pare da atestirate krovne nosace i ako su vam dosli fabricki uz auto!
« Poslednja izmena: Maj 26, 2015, 12:12:09 posle podne od strane Алал вера! »

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4811
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Atestiranje ugradnje po novom pravilniku od 12.02.2013
« Odgovor #469 poslato: Maj 26, 2015, 03:30:16 posle podne »
prijatelj u HR bacio fiat multiplu sa seriskim rezervoarom za plin koji je u podnici vozila. dolazile potvrde iz Torina o valjanosti boce ali to njima nije pilo vodu da ga sex dva mjeseca i na kraju je bacio i to pod presu. a bratu su skinuli tablice isto u HRi poslali ga na vandredni tehnicki. tek kad je ispred tehnickog skinuo bocu i bacio je na zadnji sic, platio kaznu dobio je tablice nazad.

po novom zakonu u BiH izade te skuplja registracija za 100-200 KM vise sa plinom uredno upisanim nego za isto vozilo sa benzinom. kako god okrenes na balkanu pljacka
« Poslednja izmena: Maj 26, 2015, 03:32:47 posle podne od strane PaulGT »
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže djokicsale

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2972
  • Age: 41
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +69/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3 1.9TD
Odg: Atestiranje ugradnje po novom pravilniku od 12.02.2013
« Odgovor #470 poslato: Maj 29, 2015, 09:34:05 pre podne »
Dajte ovde spisak svih poimence u „agenciji" za bezbednost saobracaja, i ministarstvu koji su odgovorni direktno i indirektno za ovakvo šiljenje qrca nad običnim narodom, da im svima njima ovde redom čestitam 8. mart zenskim clanovima porodice, i to 5 kolena unazad.
nada umire poslednja.
ja sam tvog golfa prodao a pare popio i potrosio na kurve