Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 208896 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #860 poslato: Jun 09, 2019, 02:34:18 posle podne »
Ma nek si ti rupu i oko rupe sredio a za grejanje ima vremena...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #861 poslato: Jun 09, 2019, 11:15:01 posle podne »
Ima vremena za grejanje ali dok ja to sve sklopim i vratim u normalu ima sve rupe da zarastu  lollol ...

A da li ću umeti, to je ono što me plaši  :73 ...

Laganica nekih 150 km oko bgd.a,  neplanski skroz. Taman sam napunio baterije za novu radnu nedelju.

Navatam fensi apartman sa pogledom na pučinu a onda udarim kuntanje nekih sat vremena. Sasvim dovoljno da se relaksiram i odmorim od jučerašnje kabrio igranke.

...
Zavalim se u fotelju a onda sve 4 u vis  wub ...
find a shell station near you
...
Vratim se kući ko nov a pundravac u dupetu radi samo tako.
...  :84 ... ne onaj putujući nego onaj radni pundravac  big_boss ...

Presvučem se u radno odelo a onda  majstor1 majstor1 majstor1 ...

Prvo izvadim turbo iz usisne grane a onda se posao otvara natenane ...
where is the closest shell gas station
...
Ima ovde stručnjaka na forumu, pratim ja njihova izlaganja redovno.

Uzimam turbo u ruku a onda gledam jel osovina ima radijalni ili aksijalni luft  ;) ... Nema gi, kod mene sve po PS normativu  clap ...

...
Proverim i elektro instalaciju, kod mene sve mora da fercera odma po izdavanju komande a ne da se šutira nogom u kasetu i lupa rukom odozgo.
cute baby girl names yahoo answers
...
Proverim klapne, sve kako treba rodjaci. Pa nije ovo B6 rodjaci pa da na jednoj strani duva toplo a na drugoj strani hladno  lollol ... 
Na krkeli posle 30+ godina nisu produvale ni karike a kamoli klapne  big_boss ...

...
Korak po korak i dodje do njega. Nema greške, pravi majstor ga rastura  bicedobro ...

...
A onda ga čika travi uzima u ruke i laganim pokretom vadi iz rupe ...

...
Nisam uspeo da na hladnjaku nadjem trag curenja ali tačno se vidi kako je ostao trag na prelivnoj rupici ...

...
Rasturim ga celog na sastavne činioce a onda pranje i poliranje. I to isključivo brendiranom pastom, nikako onom pijačarkom pa da mi se podsmevate  :65 ...

...
DRKELA, univerzalno borbeno vozilo  lollol ...
Rodila ga majka za svakakve avanture, puno daje a ništa ne traži. Merak ga je je imati i voziti  lollol ...

Ovaj put je glumio komoru za sušenje  :83 ...
which game is better fallout 3 or fallout new vegas
...
Turbo je završio u kesi da ne bi padala prašina po njemu a čas iz elektromehanike kad ga budem rasturao i servisirao.
Ako neko ima neki predlog i savet kako da ga čipujem i povećam mu snagu za par wati, neka se javne. Sad imam 3 brzine a rado bi ubacio i četvrtu ...

...
Kakvi su planovi za dalje  :54 ...

Majstor mi je na odmoru do kraja meseca pa čekam da se vrati kako bi mi nabavio novi radijator. On mi sve kupuje od delova jer onda ne razmišljam o kvalitetu istih i mirno putujem gde god da podjem.

Do tada se bacam na rešavanje drugih sitnica. Sledeći arbajt je pranje i poliranje motornog prostora.

Ako bog da lepo vreme sledećeg vikenda, pokazaću vam neke male tajne velikih majstora  ;) ...  Do tada  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13653
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #862 poslato: Jun 10, 2019, 10:25:38 pre podne »
I meni crkao.
Ovo mu je trenutna zamena. biggrin





Danas stize nov a posto mi je auto juce trebao ovako sam prespojio creva.

Inace, isti je deo za golfa 1, passata b2 i audi 80 b2.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #863 poslato: Jun 11, 2019, 06:48:51 posle podne »
Čitao sam o tvom problemu sa hladnjakom i poučen tvojim iskustvom da ti je novi hladnjak smrdeo po ugradnji, nisam ni pokušavao da ja sam kupim novi već čekam majstora da se vrati sa odmora pa da mi on kupi.

Meni su pri kraju i ona dva mala creva što se kače na njega i slavinu pa ću ih potražiti ovih dana po radnjama.

Nekada davno smo na službenoj floridi tako direktno povezali creva i znam da je se kolega napatio sa šoferkom, bila je zima i stalno je maglilo i ledilo a on morao da je vozi.

Za vikend ću i ja moje sokoćalo tako da prespojim, bar da ga pomeram po dvorištu dok ga  majstor1 majstor1 majstor1 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13653
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #864 poslato: Jun 11, 2019, 11:40:45 posle podne »
Meni se jedno crevo nadulo od ulja sto se slivalo sa poklopca ventila.
Njega sam zamenio i tu sam miran ali mi se cini da ventil ne zatvara kako treba i da pusta i kad je zatvoren.
Drugi polovan sam namestio ali ne znam kakav je dok ne stavim hladnjak.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #865 poslato: Jun 16, 2019, 09:30:23 posle podne »
Ako pod ventilom smatraš čep od posude za antifriz, onda znaj  da i kod mene stalno balavi i pomalo curka na njemu.
Planiram da ga zamenim u kompletu sa radijatorom ...

Tokom protekle nedelje sam svratio u dve radnje da pitam za ona 2 mala gumena creva što se kače na radijator a usput sam pitao i za radijator. Onako informativno ...
Gumenih creva nema nigde a na jednom mestu je bio radijator, turski ...

Juče je po rasporedu bio dan za igranku  majstor1 ...

Čim je svanulo odma se obuklo radno odelo i trk u garage kod krkele  clap ...

Nadjem neko baštensko crevo i odfikarim nekih pola metra ... a onda kopiram Ivanov fazon i napravim bajpas kako bih krkelu pustio u pogon.

Kresne na čvrgu a onda pravac na stazu da joj malo protegnem točkove.

...  :84 ... onako rasturenu, u projekt modu  lollol ... samo ubacio moje sedište i spustio krov a onda  driving ...  :+ ...

...
Odem u jedan vw butik kad nema ni tamo creva. Ma ko ga hebe, meni je spuštanje krova bilo cilj a creva će nadjemo do zime.

U povratku svratim na pumpu da se tankujem, ima se može se  :65 ...

Tankuje ga majstor i zagleda krkelu sa svih strana a ponajviše unutra. Pravim se moša i samo čekam kad će da pita nešto. Tako i bi ...

... jel farban, jel radjena limarija na njemu ...

... jeste, upravo ga teram od majstora ... radio mu patos i sajtne a onda ofarbao sve to ...


Gleda me on i čudi se, ja ozbiljan pa ne zna dal se zezam ili ne. A onda reče ...

...  e jes ga opravio, nigde se ne vidi gde je sečeno i vareno  lollol lollol lollol ...

Šta da vam pričam rodjaci, krkela je to. Ona vam je i tako rasturena dobra kao dobra milfara u toplesu  ;) ... Džabe nekome i silikoni i šminka i kvarcovanje kad prirodna lepota nema dostojnu konkurenciju.

Ako nekada budem imao volju da idem na worthersee, ićiću upravo u ovakvom izdanju. Unutra će sve sem mog sedišta biti povadjeno  ;) ... Samo go lim  wub ...

Pa će onda bidne go lim VS bbs ...

Vratim se kući a onda se bacim na arbajt  majstor1 ...

Setim se da u rezervi imam slavinu i komplet garnituru creva radijatora za samaru, izvadim sve to i uporedim a onda bingooooo  clap ... ista ko jaje jajetu ...

...  :84 .... inače, samara je nastala kao pandan G Mk2 ... bio je to ruski odgovor na guzonju i njihov 1, auto koji se zvao ladom a nije imao nikakve veze sa njom.
Nije to sad tema pa neću da palamudim  bicedobro ...

...
Keramička slavina rodjaci , i to za jednu običnu ladurinu ... made in ruskaja vodkaja.
A ne ko ovi današnji što ugradjuju plastične pumpe za vodu ... made in PRC u boolju  lollol ... https://www.youtube.com/watch?v=DXjDmeR2rGY

...
Odmah izvadim ono baštensko crevo i od jednog velikog S creva napravim U  bicedobro ... sad mož teramo krkelu i na kraj sveta ...
...  :84 ... juče je po rasporedu bilo samo pranje motornog prostora a 1. sledeći slobodan dam menjam sva creva i posvećujem se samom motoru i ostalim pratećim sitnicama tipa poliranje bobine i slično ...

...
Oslobodim sve ćoškove kako bi što lakše puškirao ...

...
A onda počinje igranka ...
Prvo sam mislio da prefarbam ceo motorni prostor ali nema potrebe. To je odlika onih truljavih a krkeli je dovoljno samo prebrisati prašinu.
nearest chase atm near me
...
Pranje ispiranje ...
shell gas station near me hours
...
A onda to izgleda ovako ...
nbt near me
...
Trljam trljam sve se puši ...

...
Nabila se glavudža i pod haubu ...

...
A zapiralo se čak i odje  ;) ...
forensic anthropology jobs in south africa
...
U jednom trenu se ukenjam u gaće, reko sad mi auto pun vode. Truljavi mi koševi pa voda kroz njih prolazi ko kroz sito  lollol ...

Nego, jel će prodje ovo tehnički, sve suvo  :53 ...
diesel gas stations close by
...
Izigra se ja ko malo dete sa onom vodurinom, sva sreća bilo toplo pa mi bio dvostruki merak. Aj da vidimo kako je sve to ispalo.

Nekako ovako ... Ove fleke su vosak, nije prljavo  big_boss ...
find nearest bp station
...
Čika travijev projekat, fotkamo sve ono što drugi neće ... ili ne smeju  ;) ...

...
Generalno, to bi izgledalo ovako ...

...
I on se kupao, oridjidji baner ... alal mu kure, punih 10 godina ima a šljaka ko zmaj  thumbup ...

...
Izpuškirala se i sva prateća oprema ...

...
Kada se završilo sa vodenim aktivnostima, prešlo se na sklapanje unutrašnjosti. Od gepeka ka napred.
Jbg,  čika travi obično počne straga  ;) ...

...
Polako privodim kraju planirane aktivnosti za taj dan kad mi stigoše klinci u posetu.

Dedina princeza odma hvata lastiš u ruke dok dedin kuronja vrši vizitu i kontrolu izvršenih radova.
Zna on dobro da to deda čuva za njega ali mu nikako nije jasno kako tatin auto ima krov a krkela ga nema. Kad poraste, kazaće mu se samo  wub ...

...
Čim su otišli nastavljam sa radovima ali vrlo kratko. Elan mi je splasnuo pa samo još montiram zadnji tepih i to je to ... ende za ovaj vikend.

...
Što više lickam krkelu, sve mi se više mota po glavi da je opet konzerviram i dignem na tavan narednih 10ak godina. Jedno desetljeće je po kupovini već provela tako pa joj to ne bi bilo strano.

Što sam stariji imam sve veći trip da će me neko navući sguza a onda bi sav moj trud bio uzaludan jer živim za dan kada ću unučićima dati ključeve u ruke a onda se svi troje u koloni provozati sa krkelom mrkelom i drkelom ...

Razmišljam o nekom novom projektu, nešto tipa neka stara škoda 100+ ... voleo bih i onog starog reponju ili kupejku ali to se teško da naći ... Mada  :65 :65 :65 ...


Nedelja ... tudej  ;) ...

Htedo ja i danas da se igram sa krkelom al kaže keva neki praznik pa nema radjenja.

Ranom zorom je upekla zvezda a onda se barka kači na drkelu ...

...
Glisiralo se ceo dan ...

...
Malo se i pecali aligatori ... na mušicu i crva  bicedobro ...
how close is the nearest gas station
...
A kad sunce udari u lobanju, hladilo se kuglom sladoleda.
moira brown ghoul
...

...
Ali samo sa jednom kuglom ... jer sirotinja koja vozi juga nema za dve kugle sladoleda.
Mada, čika travi i nije za bolje ;) ... Mene sretnim čine obične sitnice ...

...
Sve u svemu, ceo dan se ladila mooda  clap ...

...
I tako prodje još jedan vikend, napunile se baterije za novu radnu nedelju. A za to mi je bio dovoljan jedan 1,1 ...
A oni što misle da je za pravu avanturu potreban 4,2 neka se kabrioletišu dok drkelu ispraćaju pogledom a sami sebi govore bolje jugo u ruci nego gti kod majstora u garaži
navigate to the nearest gas station
...

...
...  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13653
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #866 poslato: Jun 16, 2019, 10:53:33 posle podne »
Na ovaj ventil sam mislio.


Ja sam uzeo hladnjak. Neki poljski.
Ovako ne smrdi. Videcu kad ga nakacim i kad se ugreje.
Uz njega sam dobio i onaj sundjer sto se lepi na sam hladnjak kako ne bi duvao sa strane.
« Poslednja izmena: Jun 16, 2019, 10:55:33 posle podne od strane Ivan »

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #867 poslato: Jun 16, 2019, 10:55:30 posle podne »
 :26 tako je generacijo !!!
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #868 poslato: Jun 16, 2019, 11:18:30 posle podne »
Generacijo, ovi današnji klinci misle da je za sigurnu i kvalitetnu vožnju potreban automobil što zvučnijeg imena a istina je skroz drugačija.

Za sigurnu i kvalitetnu vožnju je najbitniji majstor koji ga servisira i održava a da li je ispod haube 8 ili 16 valve je najmanje bitno  big_boss ...

Ja se divim ljudima koji traže majstora za veliki servis a jedini kriterijum je da im on bude u prečniku od 2 km od mesta stanovanja  boodala ...

Ja do mog majstora i nazad imam nešto malo manje od 100 km ali mi nije teško da malo pa malo trknem na neku intervenciju kod njega  ;) ...
fisto fallout 3
...
Ivane, ja to zovem slavina ... zato sam te pogrešno razumeo. Kad mi majstor nabavi radijator javljam utisak i koji je model u pitanju.
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Fica

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3454
  • Age: 37
  • Lokacija: Vozdovac
  • Karma: +82/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk2 atmo dresina
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #869 poslato: Jun 17, 2019, 12:26:44 pre podne »
Kod mene je sve to radilo ekstra na jedinici. Ali moram da pogledam da li mi je uopste ostalo nesto od toga posto sam se ratosiljao dosta delova. Javljam sutra ako je preteklo nesto pa ti poklanjam.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #870 poslato: Jun 23, 2019, 10:54:39 posle podne »
Kod krkele ništa novo, celu proteklu nedelju sam tražio da kupim klješta za skidanje šelni kako bih nastavio arbajt na kabriu ali mrka kapa. Nema ih po prodavnicama auto delova a nema ih ni u par radnji koje prodaju alat.

Juče trknem do bubanj potoka, od cele pijace vidim ih na samo dve tezge a cena im ista, 2500 dinara. Nisam ni imao predstavu koliko mogu da koštaju ali meni to bi puno u tom trenu. Ja mislio to 200 300 dinara  bicedobro ...
Potrošim pare na neke druge gluposti a onda se vratim kući na blejanje ...

Jutros ustanem i nemam šta da radim, šta džabe da se motam oko krkele kad mi je sad po rasporedu zamena creva za vodu a ja nemam klješta za skidanje šelni  boodala ...

Sve u svemu, ovaj vikend krkelu nisam ni pogledao  batine ...

Motam se po stanu a travelmanka već pizdi, tražim kafu pa sok pa onda nešto slatko ... u jednom trenu je popizdela i lepo me zamolila da se spakujem i negde odem na vožnju kako bi ona mogla da usisa i sredi stan. Ja dobrica, odma je poslušao  alealeee ...

...  :84 ...  još mi dala i 200 dinara za kafu  :65 ...

Gde da idem, nemam pojma rodjaci. Nisam ni planirao niti sam imao predstavu gde.

Ajd reko bar do donjeg milanovca, da se malo vozim uz dunav po vrućini a i km se uklapa u budžet ... 200 km do tamo i 200 nazad, hebo auto koji nije u stanju da to pregura za popodne.

I tako ja krenem  driving ...

Pravim u glavi raspored šta gde i kako ... a onda se setim da bi mogao da obidjem sva kupališta do tamo. Ide sezona kupanja, mnogi bi u grekos ali nemaju mooda da se upute tamo četvorotočkašem. A i oni koji se tamo upute posle plaču na forumu kako će da se vrate  lollol ... Ej rodjaci, jel i vas frka kad negde podjete a put nema zaustavnu traku sa strane  lollol lollol lollol ...

Bar 100 puta sam na obilaznici oko požarevca prošao pored table gde se skreće za kostolac ali mi nikad nije palo na pamet da tamo krenem. Slepo crevo, nema gde dalje ali ovaj put me pundravac ubedio da dam levi migavac. I nisam pogrešio.

Stižem na gradsko kupalište i vučem ručnu ...

...
Zaboravi kako se zove kupalište ali je tu i nautički klub ...

...
Sve čisto i sredjeno pod konac. Za svaku preporuku  :25 ...
m&t near me
...
Sve isto ko u grekosu ... a i šlepka će manje da vas košta nego odande ...

...
Ja ko i svaki ljakse sa balkana odma uvalio dupe kad je gratis. Nokte nisam sekao dva meseca pa me bio blam da skinem čarape, imam kandže ko orao  boodala ...

...
Odkuntam tu nekih 15ak minuta, prijala mi atmosfera i žubor talasa ... budim se i odma pravac plažni caffe ... vruć nes bez pene  beer ....
...  :84 ... 140 dinara, da znate koliko da tražite od žene ili devojke. A neki i od dečka, jbg niko nije savršen ...

...
Kupalište je za svaku preporuku ali je vreme da drkela krene dalje.
KOSTOLAC ... gradsko naselje koje se nalazi u sastavu grada požarevca. Meni se dopao na prvi pogled a i njegova istorija je mnogo ozbiljnija. Ali o tome malo kasnije.

Lokomotiva, zaštitni znak grada. Malo poziranje sa drkelom, za uspomenu i dugo sećanje ...
vault22
...
Parkiranje odma pored znaka, drkela je sirotinjski auto i nema mmediju pa da čika travi zna na koju stranu da mota ...

...
Pravi razlog da se ovde parkiram je sasvim druge prirode, morao sam da vam uslikam jednu pravu princezu  wub ...
any gas station near me
...
E ovo su prave felne rodjaci, BBSke i ostale kopije može svako da ima ali ove  :69 ...

...
Beše tu i konkurencija ...

...
what qualifications do i need to be a forensic anthropologist
...
Mala šetnja glavnom džadom ...

...
Obidjem i lokomotivu mada je to sve u jadnom stanju.

...

...

...
Jel se sećate krkeline posete muzeju lokomotiva u rumuniji i kako je tamo bilo sve sredjeno za primer ...

...

...
E i ovde kod nas je sve za primer ali negativan. Sami ćemo sebe udaviti u sopstvenim fekalijama.
Umesto da čuvamo svoju istoriju mi kenjamo po njoj.

I onda se meni ljudi smeju što idem stalno u rumuniju, kažu, tamo su cigani. Istina je skroz drugačija, nema većih garagana od nas ...

...
Ostavljamo kostolac iza nas i teramo se dalje kroz šumu u 3 lepe ...
bp gas station store hours
...
Pušagija jedna crvena, pitao čika travi. Info iz prve ruke.

...
Hvatamo pravac za VIMINACIJUM, to nam je sledeće odredište ...

...
Posle kratkog gasiranja preko livada, stižemo na odredište ...

...

...
Kratko informisanje da bih znao gde smo stigli ...
find nearest bp garage
...

...
A onda se vuče ručna. Drkela ide u separe gde su parkirana istorijska vozila  big_boss ...

...

...
Sad mali čas iz istorije, edukativne prirode  bicedobro ...
...  :84 ... copy/paste
Виминацијум (лат. Viminacium[1][2]) је археолошко налазиште у близини Старог Костолца, 12 km од Пожаревца. Римски војни логор и град настао је у I и трајао до почетка VII века. Био је један од најзначајнијих легијских логора на Дунаву, а извесно време и главни град римске провинције Горње Мезије, која је обухватала највећи део Србије, северну Македонију и део северозападне Бугарске.
...
Nastavak sutra jer je vredan pažnje i malo detaljnijeg opisa. U svakom slučaju biće zanimljivo  :+ ...

...
Sad čika travi ode na spavanje. Umorilo se danas, ceo dan se sirotinjski motalo jer nemam servo  boodala ...

Danas se napunile baterije za novu radnu nedelju pa ako bog da da se zaradi za leba mleko i klješta za skidanje šelni  :65 ...

A onda sledeći vikend krkela po rasporedu  majstor1 majstor1 majstor1 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1770
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
« Poslednja izmena: Jun 23, 2019, 11:16:09 posle podne od strane raca1 »
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #872 poslato: Jun 24, 2019, 08:22:30 pre podne »
Travi,ja sam ove selne skidao sa manjim francuskim kljucem,jeste malo nezgrapno,al posluzi.Ili manje papagajke u nedostatku oem alata. :45
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #873 poslato: Jun 24, 2019, 01:53:54 posle podne »
Moze i smrt klestima gde ima mesta

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #874 poslato: Jun 24, 2019, 05:02:10 posle podne »
gde si nasao ovog nesto mi poznat ...  pop1


Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #875 poslato: Jun 24, 2019, 08:24:29 posle podne »
Zoki, ima toga tamo sasvim dovoljno ... mogla bi dobra kinta da se obrne ukoliko reše da ih transportuju u domovinu  :65 ...

Raco hvala za preporuku, naručujem ovih dana   :26 ...

Ja sam te šelne do sada skidao sa malim papagajkama kao što je Nenad preporučio i to je sve ok dok može da se pridje šelni. Gornje crevo na hladnjaku je pristupačno i tu se šelna  skida laganeze ali problem su one oko slavine ili one druge manje pristupačne.

Vraćao sam ih nazad po Desmoovoj tehnici, nategnem ih smrt klještima i hop ...

Ali neću više tako da se patim, smučilo mi se proteklih 15ak godina kad menjam antifriz. Sad hoću da budem profi, zato ih kupujem  :65 ...

Sad nastavak putopisa :30 ....
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #876 poslato: Jun 24, 2019, 10:13:17 posle podne »
Krećem prema šatri, ovo je centralna i ovako izgleda spolja.

Ono što me je iznenadilo je to da je poseta celom kompleksu besplatna.  Očekivao sam neku cifru za ufur ali jok. Ulaz gratis. Prvo što sam pomislio je to koliko bi koštala ulaznica za ovako nešto da se kojim slučajem nalazi u nekoj drugoj zemlji.


...
Prvo što ugledate je ovaj prizor. Carske grobnice neke carske porodice.

...
comerica atm
...
Silazim dole, da se upoznam sa legionarima ...

...
U ovim grobnicama su pronadjeni razni nakiti, freske i ostala blaga iz tog vremena ...
petrol station near me now
...
is forensic anthropology a good career
...

...
Ko ima slab želudac ne bi trebao da silazi dole već da ostane na galeriji.

...

...
closest gas station around me
...
Nastavljam obilazak kompleksa, na prvi pogled izgleda malo ali u svakom slučaju je zanimljivo i ima se šta videti.
td bank branch hours near me
...

...
Puteljak se odužio a noge klecaju. Prevoz na vidiku. No frks, zna čika travi sve da vozi.

...

...
Brzine ide u Ha  bicedobro ...

...
Edukativnorekreativni kamp ... danas se u svim novinama i na TVu reklamira neki FEST koji počinje upravo ovde za koji dan ...

Čika travi specijalno za vas izveštava sa lica mesta ...

...

...

...
bbva bank open today
...
Beše tu i avantura park ali nisam imao snage za njega, ubilo me sunce samo tako.

A i nema veće avanture od one kada se putuje sa jugom  lollol ...

...
Vraćam se do drkele a onda se sirotinjski malo privatio leba i vode što sam poneo od kuće.
...  :84 ... oni kosturi mi otvorili apetit  :+ ...

average salary of a forensic anthropologist
...

Startujem drkelu a onda se prebacujemo do sledećeg lokaliteta, do sledeće drkela džons avanture  big_boss ...



Do sutra  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #877 poslato: Jun 26, 2019, 09:35:29 posle podne »
Kažem ja vama rodjaci da je drkela za kratko vreme postala medijska zvezda i da opasno preti krkeli da joj ugrozi popularnost koju je ona gradila godinama.

Evo naslovna strana jednih dnevnih novina od ponedeljka, pročulo se kuda je sve to drkela špartala u nedelju i to je sad odma udarna vest  bicedobro ...

...
Krenemo stazicom ali nema dalje, nastavak je moguć samo pešaka.
Parkiram drkelu u ladovinu a onda put pod noge.
unique but strong boy names
...
Tamo idemo ...

...
the closest gas station near my location
...
Prilazim i tražim način kako da se uvučem unutra ali džabe kad je sve zaključano.

...
Provučem se i preskočim neka vrata a onda trk gore.

...
Baš je verno + majstorski napravljeno. Sve od drveta ...

...
Daske škripe pod nogama a meni se manta u glavi  lost006 ... Imam fobiju od visine pa gledam samo ispred sebe, nikako dole.
Ubrzo se penjem na zadnji sprat ...

...
Moja slidža, bolja od one profi  novinarske  bicedobro ...

...
Pogled na pozornicu ...
find the closest shell station
...
Malo se šepurio u carskim odajama a onda povratak. E tu nastaje frka jer moram da gledam gde stajem a sve se vidi do prizemlja  :73 ...
arvest locations near me
...

...
Neka majstorčina ga pravila, svaka mu čast  :46 ...

...
Oridjidji temelji na kojima počiva amfiteatar ...

...

...
Uspevam da izadjem na centralni plato i uživam u prizoru ...

...

...
U mislima se vraćam u vreme gladiatora, u doba asteriksa i obeliksa ... a to bi izgledalo ovako
...  :84 ... za moj ukus, najbolja akcija u celom filmu  :25 ...

                                                            ... https://www.youtube.com/watch?v=aQ_gLof5ifM ...
...
Nekako se dogegam do drkele, sunce prži a ja krenuo u pustinjsku avanturu bez kapi vode  boodala ...

...
Nova šatra nova iskopina ... javni toalet i javno kupatilo iz doba rimljana i njihovog carstva ...

...
chase bank near me open now
...
Ovako je to izgledalo nekada ...

...
bank of america near me hours of operation
...
Pogled na čika travijevo patrolno vozilo, pogled sa nekog rimljanskog čučavca ...

...
Ispreturam ja tu svo ono kamenje u nadi da ću pronaći neki zlatnik koji ću menjati za neko plastično četvorotočkalo ali džabe. Nemaaaa gi ...

Krenusmo dalje  driving ... Kopa se na svakom korako a i čitao sam da je ovo područje bogato rimskim ostacima.

Ko voli ovakve stvari, eto mu jednog odličnog jednodnevnog izleta ...
closest suntrust bank to me
...

...  :84 ... rodjaci, jel znate vi onu staru rimljansku poslovicu ... BONUS FALUS PAX IN DOMUS ...

U prevodu, dobar urac mir u kući ....

I tako rodjaci, ako hoćete da vas ženče pušta svaki vikend da se vozikate sami i još vam daje džeparac za kafu, sad znate rešenje   :53 ...

Nastavak sutra  mahac ...
« Poslednja izmena: Jun 26, 2019, 09:37:15 posle podne od strane travelman »
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #878 poslato: Jun 28, 2019, 09:07:43 posle podne »
jesi li ti planirao da odes u Golubacki grad od kad je renoviran i otvoren za posetioce ...  ;)

 :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #879 poslato: Jun 29, 2019, 12:42:04 pre podne »
Prošao sam par puta posle renoviranja ali nikada nisam imao volju da svratim. Gledajući sa magistrale sve to lepo izgleda ali komercijalne stvari mi nisu privlačne.

Mada, moraću jednom da udjem i vidim kako je sve to skockano.

Više preferiram sporedne puteve i kada ti pritisak skače od same pomisli šta ako se auto pokvari u nekoj pustagiji  :73 ....

Sva sreća bio je dan pa ako drkela ostane u kvaru kod ove iskopine, nije problem. Može pešaka da se ode po pomoć ...
Tu se malo proverio zazor na klackalicama i naštelovale platine  majstor1 ... Lako je otići od kuće ali se treba i vratiti bez ikakvih problema ...

...
Legijski logor ...

...

...

...
A ispod čadora se nalazi ovo. Ulaz u logor....

...
nearest chevron gas station
...
Beše tu komaraca kolko nećeš, svog me iznabadali  angry2 ...
Krenuo od kuće na jednu stranu a završio skroz na drugoj, od prvobitnog plana nema ništa jer je podne uveliko. Gladan žedan sav nikakav ... krećem nazad.

Vozim se nekim sporednim putićima i čim sam ugledao prvu prodavnicu vučem ručnu.
...  :84 ... za sladoled i neku čokoladicu, dehidrirao sam i pao mi šećer pa da mi se digne  beer ...

Stojim tako na džadi kad staje R... eh, živote ... nekome si majka a nekome maćeha.

Radnička klasa ali čistog obraza ... sa posla kući ali prvo da se stuče jedno ladno zmijče s nogu  :25 ....

...
Malo dalje neki bircus. I to onaj pravi šoferski. Nije punjena vešalica ali je prijalo kao da jeste.
buy e85
...
Sedim ja tako i drinkam dok vrtim onu čačkalicu medj zubima, svi spominju neko nevreme koje se sprema ali mene boli raka za njega.
Ipak se polako spremam i krećem kući da stignem za videla.

Ubacujem u abart mod i deljem sve pred sobom, taman da proverim kako sam naštelovao platine.
...  :84 ... Pravi majstori obično zacepe parče kartona sa kutije od šibice i to koriste za pravilan zazor mada neću da vam otkrivam sve tajne  majstor1 ...

...
Do čepa majstore, i to onaj najskuplji. Samo benzinjara, ništa ono sirotinjsko gorivo što ne može da se sipa u kanister. To je za GTIjevce ...
Ako kažem kolko drkela malo troši niko neće verovati. Zato ćutim.
meaning of ramona in hebrew
...
Poako krećem i spremam se za ulazak u cunami kad ono  lollol lollol lollol ...
Lepo to zvuči HDI TDI ali to je samo za po lokalu, eventualno km ili dva van naselja i to je to. Za put, onli drkela boj  lollol ...

...
Namrčilo se za sve pare a onda počinje  badmood ...
forensic anthropologist job description
...
Prvo slaba  badmood a onda  badmood badmood badmood ...
Brisači u 5oj brzini ali džabe. Jebavam ali ne postizavam. Polako kreće potop  :17 ...

...
Felgaši  lollol ... oni su u stanju da pišu kilometarske postove o vrstama guma i koja je za koje doba godine ali kad mečka zaigra pred vratima odma bežanija u stranu.
Čika travi vozi unisex trajalke, isključivo T-400 dot 0107 i sa njima testira drkelu do krajnjih granica  big_boss ...

...
Raspad sistema, voda nosi brda planine i sve što joj se nadje na putu ali sve je to pačija škola za drkelu.

...
Drkela gazi vodu do kolena, trajalke plivaju ko po suvom  bicedobro ...
nearest gas station
...
nearest chase bank open
...
Stižem u moje selo kad ono kataklizma.
Pa rodjače gde si ti krenuo sa tom sirotinjom. Drkela može biti samo jedna  big_boss ...
Ona vam je kao plazma keks, zaštićena je po bambi tehnologiji i zato je kadra u jednom danu pregurati sva 4 godišnja doba  bicedobro ...

...
Moj sokak poplavljen, mrkela hrabro stoji na 1, liniji fronta i odoleva svim udarima. Čuva mesto drkeli dok se voda ne povuče iz dvorišta pa da je uteram.

...
Ja stigao taman kad je cunami prestao, kaže keva da kiša nikad nije tukla kao taj dan. Gejzir u dvorištu.

...
Na ulici graja, nekom se izlila voda u prizemlju, nekom ušla voda u podrume i garaže. Meni bilo sve potaman, ja vozio drkelu pa nisam ni primetio da je bila kataklizma.
Jedino sam primetio da je drkela bila sva isprskana i štrokava, vadim crevo i počinjem da je perem a keva me samo pogledala i pitala da li sam normalan  lollol lollol lollol ...

...
I tako rodjaci, prodje još jedna zanimljiva putešestvija koju bih preporučio svakome za izlet.
Kilometraža ništa posebno, iz mog sela nešto malo preko 200 km ali zato skroz opuštena i relaksirajuća vožnja.

Drkela na visini zadatka mada nije ona za svakoga ... samo za jake i aktivne momke željne avanture na 4 točka.

...  :84 ... Rodjaci, ja vama ne mogu da opišem taj doživljaj kada svaki put podjete negde van grada a onda pitate sami sebe da li ćete uspeti da se vratite nazad bez ijednog kvara  lollol lollol lollol ...

Do neke sledeće avanture  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...