Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 210894 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4817
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #920 poslato: Septembar 01, 2019, 10:53:46 posle podne »
 :17
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6850
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #921 poslato: Septembar 02, 2019, 05:32:10 posle podne »
kratak parking ...sirok pogled ...

*ebes klimu kad se sve klima ...bitno da se tockovi okrecu ...  :84


ajde teraj dalje ... driving
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #922 poslato: Septembar 02, 2019, 06:25:04 posle podne »
Moze i alu-pvc bez kvara kad se odrzava kako treba.
Ja imam neki plan sa golfom da obidjem celu bivsu Jugoslaviju onako muski, samo ima mnogo mesta da se obidje, a da ne znamo i mi sami.

Послато са SM-J415FN уз помоћ Тапатока


Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4817
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #923 poslato: Septembar 02, 2019, 07:39:12 posle podne »
Sta je Bocanac sa skodom ne smijes nego s golfom iz '80ih lollol lollol lollol
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9781
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #924 poslato: Septembar 02, 2019, 09:09:10 posle podne »
Ma ako do sad nije puko - nemoj da brines 😅

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #925 poslato: Septembar 02, 2019, 09:39:23 posle podne »
Sta je Bocanac sa skodom ne smijes nego s golfom iz '80ih lollol lollol lollol
I sa jednim i drugim gde god.

Послато са SM-J415FN уз помоћ Тапатока


Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6850
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #926 poslato: Septembar 02, 2019, 10:37:54 posle podne »
Opaaaa Paul ...aj sad decko ti odgovorio a ti ga prozivas i to ovde gde Drkela vodi glavnu rec  ;)
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #927 poslato: Septembar 03, 2019, 10:17:57 posle podne »
Zoki pusti decu nek se prepucavaju, nema ovde na forumu auta koji bi drkeli ugrozio poziciju  lollol lollol lollol ...

Ajd bar da zapocnem pa onda komentarisanje, svaka prozivka je u mojoj temi dobrodošla. Bitno da nije mrtvilo ....


A mene je u proteklom periodu baš smorilo mrtvilo što se tiče skitarenja, svakakve obaveze me spopale pa nisam imao vremena za sebe i  driving beer :dunk ...

Čime se ukazala prilika počinje razmišljanje šta gde kako ...

Hoću vamo hoću tamo, nemam pojma ni sam gde. Na kraju odlučim neću nigde, počela glava da me boli od svakakvih kombinacija.

U petak prepodne gledam vremensku prognozu a ono za dane vikenda svugde sunčano i temperatura preko 37  clap ...

Oko podneva šaljem poruku mojoj nadredjenoj princezi da me pusti ranije sa posla ali nema odgovora. Javlja se tek pred kraj radnog vremena, kaže nije videla poruku i pita šta sam hteo.

A ja odgovori na keca ... samo da ti čujem glas   wub wub wub ...

Šta god da sam hteo, sad je kasno. A hteo sam da trknem do grekosa i svima pokažem kako se sa drkelom, koja košta upola manje nego glava za neko plastično gomance, putuje bez ikakvih problema i kvarova  bicedobro ...

Petak je već na izdisaju, princeza se kasno javila i nesmem da rizikujem sa gužvama na granici.

Krećem sa posla i razmišljam gde ću. Razmišljam da palim za rumuniju i odvozam transfagarašan i transalpinu ali mi to nije zanimljivo. Bio više puta i znam svaku krivinu a i drkela se zapljunula tamo.

Hoću na more, hoću da plivam a ovaj vikend je kao stvoren za to. Kažu, to je zadnji pravi letnji sunčani vikend u ovoj godini. Tako i bi  clap ...

Boka je logičan izbor, na raspolaganju imam samo 48h pa i ne razmišljam o drugoj destinaciji.

Beše pola 7 uveče kad sam krenuo. Dal na ibarsku il da overim novi autoban. Nisam poslušao svoju savest i tu sam pojeo gomance  batine ...

Kolona me uhvatila par km pre ulaska na umku a onda narednih 15/20 km teraj prvom ili drugom.

U bariču stajem pored puta da se stišam i pišam. Više od sat vremena je vožnja kreni stani zbog gužve koja se napravila. Izgoreo sam  angry2 angry2 angry2 ...

...
Pre bih stigao do čačka da sam išao ibarskom ali posle hebe nema kajanja.
Autoban ok ali meni je to sve isto kao i drugi. Ubacim u GTI mod a onda  driving driving driving ,,,
what are other duties of a forensic anthropologist
...
PRELJINA ... kad sam stigao nemam pojma, više i ne gledam na sat ali znam da moram da ubrzam tempo.

Stajem na parking kod tržnog centra na skveru. Kratka pauza za odmor jer predstoji noćna vožnja u kojoj nema mesta za kikseve. Tu se svaka greška skupo plaća  :+ ...

Dižem haubu da proverim nivo ulja, vadim šipku a onda palim kinesku LED lampu da bolje vidim jer sam tako pročitao na forumu u temi balkanski trikovi  lollol lollol lollol ...

Kanula kapljica ulja sa šipke na branik pa krećem ka gepeku po maramicu. Papirnu  big_boss ...

A onda biser No1  lollol lollol lollol ...

Pridjoše lokalni lešinari, pitaju jel treba pomoć, jel treba šlep ... piataju jel imam neki problem.

Ja ćutim i kuliram a oni se i dalje nude da pomognu. A onda  lollol ...

... imam problem ... kažem ja

... kakav ...

... pa treba do sutra uveče da stignem u rim pa razmišljam da li će trajekt da kasni ili ne ...

Stigli i neki taksisti pa sad ne znaju jel se zezam ili ne. A ja mrtav ozbiljan  lollol ...

... A šta ćeš u rimu ... pita jedan od njih.

... ma bio sa ženom na letovanju a ona negde izgubila ogrlicu. Juče nam javili iz hotela da su je pronašli pa sad idem po nju lollol ...

Vidim ja da se oni u rebusu a onda izvadim mobitel i pokažem slike sa drkelom u glavnoj ulozi.

A onda se svi razidjemo na svoju stranu.

Pa mamu vam lešinarsku, našli ste čika travija da radite. Nema leba od mene da se najedete, ja vozim DMB a ne TDI  lollol lollol lollol ...

...
Krenem dalje. Datum 30,08, petak je. Da posle ne bude kako sam vozio 14 dana a ovde mrsim mooda sa 2 dana  ;) ...

...
Gužva tu i tamo, ništa posebno za drkeline sposobnosti.
Vreme kratim multimedijom. Više od jedne decenije šljaka bez greške a tako i treba kad je oridjidji germenska a ne made in PRC u ljoobu posle tri dana arbajtovanja :20 ...

...
Opletem ga do zlatibora a onda laganim kasom do prijepolja gde dajem desni migavac pa pravac uz brdo do GP jabuka

A na granici nigde nikog, tu mi se popravilo prolazno vreme  clap ...

Oko 3 ulazim u žabljak, nidje nikog. Umor me trese zadnjih sat vremena i znam da nisam sposoban za uspon i serpentine koje me čekaju tamo negde.

Vučem ručnu i obaram sedište a budjenje naručujem u pola 6.

A onda kunt ... ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ...

Sutra krećem sa slikama, sledi dnevna vožnja ...  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #928 poslato: Septembar 04, 2019, 08:21:12 posle podne »
Samo polako legendo..... :47
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #929 poslato: Septembar 05, 2019, 09:09:48 posle podne »
...  :26 ...

Ima jedna krčma u planini ....  za ovu ste pesmu svi čuli.

Ali, dragi čitaoče, ovo sigurno nisi znao ...

Jedna krčma u planini a pred njenim vratima putnik namernik.

Otvara vrata i odvažno ulazi u nju.

Gleda levo desno, osmatra situaciju ...

Putnik namernik bira sto za koji će da sedne ...

A onda uzima jelovnik i otvara ga da vidi šta se nudi.

Čita ... kafa 1e, sok 2e, sendvič 3e, drkanje 15e ...

Okreće se oko sebe i gleda ... Levo krčmarica a desno neki muškarac sa blaženim osmehom na licu.

A onda pozove krčmaricu i priupita je ...

... sestro, ko radi drkanje ...

... JA ... odgovori mu krčmarica.

... OK, sad idi operi ruke. Ja bi sendvič  lollol lollol lollol ...



...

Kako sam se probudio i otvorio oči, tako me dočekuje predivan prizor. Sunce se polako budi i obasjava durmitorske vrhove ...

Durmitor, ipak je ovo krkelina tema pa da joj se odužim  wub ...
temporarily upload pics
...

...
Iz žabljaka put dalje vodi ka šavniku, drkela je odavno postigla radnu temperaturu i sa lakoćom gazi serpentine i uspone koji se pred njom.

A kada smo se popeli na liticu, crveni zmaj No2 osmatra brda i doline koje smo pregazili.
Vreme je za doručak, krčme nema ... a i da ima sigurno ne bi jeli u njoj. Ne zato što su krčmarici prljave ruke nego zato što nam ugodjaj ne bi bio kao na ovom mestu  wub wub wub ...

...
I tako rodjaci, pre nego okačite fotku kako žderete ovčeće i praseće bolje razmislite da li je kurvarica oprala ruke  lollol lollol lollol ....

Idemo dalje. Punog stomaka lakše gazim gas do kraja  driving driving driving ...
picture hosting
...
Odjedared fatamorgana ... ali nije. Vuče se ručna i mota volan a onda parkiranje uz njega  wub ...
closest chase atm near me
...
pip boy thumbs up
...
pictures upload sites
...
Komande na volanu  :20 ... To je za one kojima ćuna služi samo za šoranje.
Nekada je na volanu bilo dovoljno imati samo niklovan taster sirene kako bi svirkao ičkicama pored puta ...

...
Nekada je za opuštajuću atmosferu na zadnjoj klupi bio dovoljan i mono razglas sa koga je dopirao hit na zadnjem sedištu moga auta  :dunk
Danas u modi mmedije, vuferi  trte mrte ... instalira se internet u kola a onda novine pune žalopoljki kako je današnja omladina zastranila  boodala ...

...
...  wub wub wub ... šta reći a ne zaplakati  wub wub wub ... kakav, bre, kompresor, brabus ili amg ...
Sa ovakvim detaljima je autoindustrija elegantno grabila ka svom usponu i kasnijem vrhuncu moći.
gas stations with e85 gas near me
...
A kada se počelo sa primenom centralnog i daljinskog zaključavanja, počelo se i sa sunovratom ...

...
Merc je bio 220 zlo a ovaj moj je 1,1 zin  big_boss ...
Ali, rodjaci, znate onu narodnu u ruci mandušića vuka  :63 ...

...
Ispred nikšića smak sveta i to nekih par km  angry2 angry2 angry2 ... Ubio sam ramena za sve pare.
Al ko ga hebe. Odavno su naručena nova oridjidji žabarska i samo se čeka isporuka  clap ...

...
Ša e bilo rodjaci, najskuplje gevinde, opruge i ostala mooda čuda a abart vas dere ko zeka vevericu  lollol ...

...
A kad smo izašli na asfalt pola njih hoće da podleti pod šleper samo da me obidje.
Kakav je to kompleks u brckoplaninskim njuškama, nemam pojma.

...
Malo se i ofroadisalo, ja dete sa sela pa mi to bilo zanimljivo. Trajalke T-400 dot 0107 u akciji  bicedobro ...
freeimage hosting
...
I negde oko 600g km stigosmo na moreeeeee  yupi3ti ... naravno, bez ikakvih usputnih kvarova  :53 ...
upload images
...
Drkela glisira uz obalu dok nam talasi zapljuskuju sporcke opruge i bbske ali nam to nije cilj  :69 ...

...
Parkiram drkelu ispod nekih jela a smola kaplje samo tako.
Ali boli me tuki, napokon imam auto o kom nemoram da brinem. Zatvaram vrata nogom a onda pravac riva.

RISAN ...  kafenisanje na samoj obali, ništa one fore što dalje od centra to jeftinije.

Kažu crnogorac kad progovori i prvo što reče je cetinje il dedinje  :) .... Tako i ja, uz more il ništa drugo  lollol ...

...
Nes 1,8e, normalno daje se 2e. Ništa kusur, malo se bahatim i rasipam ... džabe kinta ako niko ne vidi da imam  :65 :65 :65 ...

...  :84 ... ključevi na stolu, obavezno da se vidi šta se vozi  bicedobro ...
upload your pic
...
Krećem ka drkeli ali ugledam njega, vožnja obalom zaliva 20e. Malo se dvoumim ali odustajem. Plivanje bi mi više godilo a i nemam previše vremena na raspolaganju.
top baby names 1976
....
PERAST ... tu vučem ručnu i uvek se samo tu kupam.

...
Tu su plaže IN, ja volim kamenjar i gde nema nigde nikog. Alergičan sam na gužvu i punišiće koji udju u vodu do pupka a onda tako stoje 5 minuta dok zamišljeno gledaju u daljinu.

A jel znate šta rade tako  :54 ... Pa šoraju, rodjaci  lollol lollol lollol ...

A jel znate šta rade oni što odplivaju do bova a onda je zagrle i tako budu narednih 15 minuta  lollol lollol lollol ...

Dakle, za yugo sirotinju samo plaža IN ... gde nema nigde nikog.

...
Parkiram drkelu i povučem ručnu a onda se skinem skroz. Jbg, volim go da plivam. Ponesem samo peškir kojim sam se već pohvalio
upload png
...
Šunjam se polako po onom kamenjaru i pazim da ne izginem po onim stenama  lollol ... Malo kvarcujem moje zmijsko telo na onom suncu kad odjedared čujem kako me neko doziva ... Dje si Qre, Dje si Qurinoooo  :71 ...

Auuu rodjaci našta sam ja nabasao. Švedjanke, videle bilija pitona pa pale u trans  bicedobro ... Gutaju me očima ...

...
Pridjem im ja na prvu loptu, moj teren i tu plivam ko riba u vodi. A onda im dam pinokija da se igraju sa njim, što ja više baronišem to njemu sve više raste nos  lollol ...

...
Okupila se tu neka deca, vidim gvire iza žbunja. Još su njima ćune male da bi znali što mene švedjanke zovu qre ali me jedan od njih priupita ...

... čika kure, a jel ćeš ti sad da hebeš ....

Viknem ja tu turu sokića za njih i kažem im da gledaju i uče a onda se posvetim mojim dragim  švedjankam.

A onda je bilo duuuuleeee saaaviiiić  lollol lollol lollol ...

Do sutra rodjaci  mahac ....
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4817
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #930 poslato: Septembar 05, 2019, 09:48:07 posle podne »
To Sale :46 lollol lollol lollol lollol
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6850
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #931 poslato: Septembar 05, 2019, 10:23:51 posle podne »
uf ...  :57 ... koliko Svedjanki ... dolazim u ispomoc sa Sharanom ...bice generacijo mesta za celu zimnicu  :84
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #932 poslato: Septembar 05, 2019, 10:54:30 posle podne »
Pravi putopis, Perast je bas lepo mesto od kako su ga sredili.

Послато са SM-J415FN уз помоћ Тапатока


Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #933 poslato: Septembar 06, 2019, 01:06:07 posle podne »
Jao pa ti se nisi ni kupao, dok si obavio sve oko svedjanki bio vakat za polazak kuci...
Znaci jos nisu radovi zavrseni posle Niksica ka moru, prosao tu u julu isto sve bilo iskopano. Jesi bacio pogled na ono jezero posle niksica kad se krenes penjati gore bas me zanima tvoj komentar

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže itrajkovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Age: 47
  • Lokacija: Leskovac
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 4 - 4motion
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #934 poslato: Septembar 06, 2019, 06:10:33 posle podne »
Među tvojim šveđankama izgleda i jedan uljez, japanka, sudeći po kupaćem i papučama 😂

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #935 poslato: Septembar 07, 2019, 09:37:09 pre podne »
A šta fali japankama, ništa lepše nego kad ih navučeš na plaži  thumbup ...

...
Mikula, nemam neko posebno iskustvo sa nikšićem. Oko centra i to je to.
Jedne godine u tako kratkoj šetnji sretnem bivšeg kolegu sa kojim sam nekada davno radio. On je rodjeni nikšićanin, još i djukanović.
Sednemo u njegov auto i proveze me po okolnim izletištima a izmedju ostalog i do jezera. Šta gde i kako nemam pojma ali se sećam da je bilo lepo i ok za videti.

PERAST ... upravo tako, lep gradić mada je još bolje reći najlepši gradić crnogorskog primorja.

Još uvek ima onaj pravi morski šmek mada je zadnjih godina i on maksimalno komercijalizovan a pogotovo izgradnjom luksuznog hotela.

Nekada davno dok je još slobodno moglo da se ulazi kolima u njega, letovali dve sezone za redom.

Ima prelepe plaže i more ...

...
A šetnja ulicom uz more je poseban doživljaj, kakve, bre, lefkade krmenadle marmelade i ostala grčka sela.
Girosa nigde na vidiku ali zato  wub ...

Ovde, bre, dolaze silni turisti sa kruzera da bi videli ovo čudo tehnike koje su čak i germani prekopirali da bi napravili G mk1 a pojedinci pljuju po njemu  lollol ...
nearest gas station open 24 7
...
A ti turisti po kopnu glisiraju u ovome. Samo za rodjake felgaše ...
gas close to me
...

...
U temi  OO ---- OO sam prokomentarisao stare vatrogasce i obećao par njihovih slika a neke su mogle i ovde da se naprave ali  :69 ...

Jbg, modernizovali se i oni ali su ipak donekle ostali verni starom sjaju.

Jes da nije OO --- OO ali je lepo videti i O ---- O  :25 ...
best free image hosting site
...

...
Jedna čoporativna, ipak se u garaži vidi OO ali noviji model  :25 ...

...
Jbt kako moćno izgleda, imaš utisak da bi prošao kroz kuću kao tenk. Ovim plastičnim danas da lupiš čvrgu odma se raspadnu ko u crtanom filmu.

Oni stariji se sećaju kako je nekada moćno izgledala novčanica od 100 DM, da se smrzneš. Današnjih 100 e vredi samo za brisanje ljoobe.


...
Prošetam se perastom i napunim baterije u njemu, još bih ostao i uživao u onoj atmosferi ali mora da se tera dalje. Vreme leti ko ludo.

Vraćam se ja mojoj drkeli, ona me verno čeka tamo negde na magistrali. Sunce upeklo samo tako, prži li prži.
Za drkelu nema brige jer je otporna na sunčeve zrake ali ja rodjaci izgoreo sav  lollol ...

...
Sve i svašta može da se vidi na putu ali meni su posebno upečatljivi bili ovi sa balkan expresa. Video sam preko 50ak udarnih modela iz doba najvećeg vrhunca autoindustrije.

Da vam ja ne bi pričao i prepričavao šta je balkan expres evo kratak info ...
...

Quickfacts - BALKAN EXPRESS RALLY
THE ROUTE

Start: Dresden, Germany. Finish: Salzburg, Austria.
4,000 km in 13 days through:

The Carpathians, the Low & High Tatras, the Dinaric Alps
The Balkans, incl. Macedonia, Albania, Montenegro, Bosnia-Herzegovina
Poland, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Romania, Bulgaria, Serbia, Croatia
Budapest, Belgrade, Sibiu, Sofia, Sarajevo, Tirana, Dubrovnik, Split
Transylvania & the Adriatic Sea
Slovenia and Austria
THE VEHICLE

Cars
Old-school cars: Classics or modern classics, at least 20 years old (incl. 1999 makes)

Two-wheelers
Old-school bikes: At least 20 years old (incl. 1999 makes); a motorcycle team may consist of no more than two motorcycles

Commercial vehicles
Old-school vans & trucks: At least 20 years old (incl. 1999 makes); campers/RVs and trailers are not allowed

REGULATIONS

Codex

No GPS
No navigation systems
No highways/motorways
More adventure!
Roadbook
The Roadbook awaits you and your team, filled with great suggestions for your trip in addition to cool challenges and opportunities for extra fun.
The activities and tips in the Roadbook are just a bonus, not mandatory!
...

Koliko se ja razumem u ove stranjske jezike tamo gore piše da u obzir dolaze sdamo kojekakve krkele drkele i mrkele. Dakle samo jaki momci bez GPSa što znači da devojčice sa mmedijom ostaju kod kuće da se igraju u pesku i preskaču lastiš jer za bolje i nisu.

A kad malo bolje bacim oko na rutu koju će da voze, čika travi je to sve odvozao a vi imali prilike da čitate u ovoj temi. BRAVO za JA  tapsac ...

...
Stižem do moje verne drkele a ono mi nešto zaklanja sunce, bacim oko u daljinu a ono  :71 ...

...
Sevaju blicevi rodjaci, sasvim normalna pojava gde god se čika travi pojavi ali ja ne marim za to uopšte. Slava mi nije udarila u glavu već sunce  lollol ..

Skidam se a onda trk niz onaj kamenjar da se bućnem u vodu i rashladi. Taman se spremam da napravim lastu kad čujem kako me neko mazno doziva ćaooo, jel hoćeš da mi pomogneš, malo sam zagorela na ovom suncu wub   ...



A ja dobra duša rodjaci, nisam imao srca da je ne pomognem.

Poprskam je kopertonom a ona poče da se maže i odma kaže da se bolje oseća  :27 ...


       
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6850
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #936 poslato: Septembar 07, 2019, 06:23:32 posle podne »
Cepaj stare novine ... samo program cuvaj  clap

dzidzu badzu sve po mindze  :57

i naravno pazi na vagres  :84
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #937 poslato: Septembar 07, 2019, 09:41:52 posle podne »
...  :26 ...

Vozimo se dalje, nove avanture nas zovu  driving ...

Peče zvezda a klime nema, jbg sirotinjski auto. Majca siledžijka se natopila znojem pa mora na cedjenje ... a gde drugde nego na vrata.

Parking u ladovini, i to debeloj  clap clap clap ...

Baje ga zavrću do kraja po izlasku iz krivine, kakve bre, blokade i kontrole proklizavanja. Nije to za prave dečake  driving driving driving ...

...
A onda  wub ...

Neko reče da nije imao tu sreću da vozi i putuje sa jugom. Neće je nikada ni imati jer sreća i putovanje se ne mere kolima koja se voze.

Danas se zastava vozi iz ljubavi i poštovanja. A jedine dve stvari na ovome svetu koje se ne mogu kupiti parama su upravo ljubav i poštovanje.

Odmah sam ih snimio  :71 i mahnuo  mahac a od njih dobio odgovor u vidu ablenda i sirene.

Z101 prva serija sa velikim prednjim migavcima u krilu. Tablice PL, one stare crne sa belim brojevima. A pozadi ona velika četvrtasta  wub ...
Uživaju momci za sve pare, znam kako se osećaju jer tako sam se i ja qrčio proletos kada sam bio kod njih na vozikanju.

...
photos img
...
Meditiram i punim baterije, uživam u poju ptica i šumu talasa  bicedobro ...

Uskoro treba da krenem nazad, da hvatam kurs ka mom selu  :20 ...

Parking je na lepom mestu, puca pogled na qrčinu, pardon, pučinu ...

Staju, da se fotkaju.

Zanimljivo je kako se u takvim situacijama osećaju pozitivne vibracije izmedju ljudi koji imaju iste poglede na svet  congratulations ...

Šta da vam rečem rodjaci, iako je moj duplo kraći od njihovog drkela je privukla njihovu pažnju.
To je sasvim dovoljno da vam rečem, ostalo je manje bitno  ;) ...

...
Pozitiva gotiva, takvi smo mi koji uživamo u nekim drugim stvarima a ne samo u materijalnim.
U takvim prilikama jezik nikada nije barijera,  sklonost ka istim stvarima ruši sve baijere. Poželesmo srećan put jedni drugima a onda svako na svoju stranu.
Oni nastaviše sa balkan expres turom 2019 a ja sa mojom morskom vikend turom.

...
Kombeta je sa njima u grupi ali je stajao podalje na parkingu i nisu izlazili napolje.
Mašina je VR6 i kevće kada joj se doda gas ali je sve to slabo u odnosu na drkelu koja laje kad se tera 3, pun gas uz brdo  bicedobro bicedobro bicedobro ...

...
Još jedna legenda prošlih vremena  :46. Imao drugar sa posla .
upload pics
...
Parkiram se u dobroti kako se ne bi hebavo sa parkingom u kotoru. Do tamo pešaka uz rivu  :66 ...

Mislim da je pomorski fakultet u pitanju, kapija beše pritvorena a to znači da sme da se udje čim nije zatvorena do jjajja.

Učite rodjaci, ovako izgleda blok koji može da tera brdo nautičkih milja.
uploaded photos
...
Nema plivajući nema turbo nema bi turbo nema dolbi stereo i ostala novokomponovana oranja.
Ali zato može da odpliva do grekosa xyz puta bez ikakvog kvara  :53 ...

...
Ispred starog grada standardno gužva na bike parkingu. Par fotki, radi reda .

...

....
Uz maršala TITA junačkoga sina ..... ...  https://www.youtube.com/watch?v=Oy3Pv1iOFNI ...

...
Udjem unutra a ono ko u konzervi sardine, kruzeraši ...
free image hosting
...
Toliko slični a ipak totalno različiti ...
upload image to get url
...
Ja se odma izmigoljim u uličice i osamim, volim taj ambijent i takvu atmosferu ..

...

...
Sa vrha bacam pogled ...
Nema gužve kao što ume da bude ...

...
A onaj odozgo samo ubacuje drva u smederevac i loži za sve pare. Bilo je nekih 38c.
Za ručak bile neke slane semenke pa se ožednelo. Bolje reći dehidriralo.

Biram najfensi i najskuplji lokal a onda sedam. Čekam konobaricu.
 U tom trenu projuri nešto ko mećava  driving ...

Ja reko sad će da izobara sve one astale i stolice  lollol lollol lollol ...

Ma kakvi rodjaci, ćera ga avetinja samo tako iako ima prikolice  :46 ...

A ovi današnji rodjaci ne umeju da se uparkiraju ni sa parking senzorima  lollol lollol lollol ... Gledam kod mene u ulici svima očešani branici i rubovi  boodala ...
pics upload
...
Ja naručio čašu vode, znate one fore kao moram da popijem lek, boli me zub. Okle mi kinta za nešto drugo.

Stigla voda ali i račun  :71 ... Ja bacim petardu i kažem ok mada me steglo nešto u grlu. Za te pare sam mogao da uradim mali servis na drkeli.

...
Legla mi ona krigla samo tako, gledam one kruzeraše kako se šetaju a niko da se uvati za budjelar.

Viknem ja tu još jednu turu i puknem još jednu petardu ali sa željom da popijem njima za dušu da ne pocrkaju od one vrućinčine  :+ ...

Zveknem ono na eks i tu pojem gomno. Znao sam da će tako da bude al ajde  batine ...

Umor je učinio svoje, sunce me dotuklo a pivo me ubilo. Klecaju noge a treba da krenem za moje selo  boodala ...

Lobanja radi al džabe kad noge klecaju.

Ma idem da se bućnem u vodu i malo isplivam.

Šetam rivom i tražim zgodno mesto al obavezno da bude plićak, da se ne udavim negde  lollol lollol lollol ...

Rodjaci, koliko ženskog sveta ima samog da to nije normalno.

Ovi današnji pioniri stvarno zastranili kao što pišu novine. Hebale ih felne koje poliraju i kerovi koje šetaju  boodala ...

Kupaju se i letuju same, venu u cvetu mladosti ...
 
...
Sva sreća da ima nas koji vozimo juga i koji volimo da beremo cveće  :79 ...

...
A onda lagano i diskretno moj peškir do njenog, bitno je samo privući njenu pažnju.
A ako ste mislili da gaćice spadaju na ono TDI GTI grdno se varate. Suvozačice zanima nešto drugo ... https://www.youtube.com/watch?v=0YgBtLrRsfs  ;) ,,,

...
I tako rodjaci, kad sad razmislim i bolje je što nisam imao vremena za plivanje  big_boss ...

Bolje je što sam se udavio u njoj nego u moru  lollol lollol lollol ...

...
Do sutra rodjaci  mahac ... Vikend je pa čika kure ima neke druge obaveze  :79 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4817
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #938 poslato: Septembar 07, 2019, 10:26:20 posle podne »


Legenda iz proslih vremena cak i opjevana u 80-im godinama (0:38).
ZOI84 je za potrebe olimpijade dobio dosta ovakvih kombija od vlade Japana. Vozio ih ko je stigao i ubiti se nisu mogli.
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #939 poslato: Septembar 08, 2019, 07:50:56 posle podne »
A sto se Travi druze ne javi da ti napravim sacekusu u Zegipo,da popijemo i popricamo,a mogo sam i konak drugu da obezbedim? :26
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀