Autor Tema: Zvucnici na suvozacevim vratima probijaju zvuk napolju / Golf 5  (Pročitano 6711 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže srba123

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
  • Auto: mk5
Zvucnici na suvozacevim vratima probijaju zvuk napolju / Golf 5
« poslato: Oktobar 29, 2020, 12:57:55 posle podne »
Pozdrav ljudi,

Imam problemi koji nije toliko strasan ali meni je jako iritantan. Volim da slusam malo glasnije muziku kada ga pojacam na nekih 20 i full na telefonu on probija napolju samo na suvozacevim vratima i cuje se isto kao i unutra i onako tup udar bassa dok je na vozacevim sve ok ne cuje se nista napolju.

Sad da li je to zvucnik u problemu ili mozda nije lepo pricvrscen ne bih sam da skidam vrata
Da li bi problem resio da uzmem samo fabricki zvucnik za golf 5 i zameni mga samo na suvazecvim ili da uzmem neke nove ako neko ima preporuku da onako zvuk ostaje u kabini al ida bude cist i dobar

Van mreže DzoBro

  • VW Početnik
  • Poruke: 17
  • Age: 23
  • Lokacija: Blace
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Student of physics, Naisus
  • Auto: Golf 4
Odg: Zvucnici na suvozacevim vratima probijaju zvuk napolju / Golf 5
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 29, 2020, 03:33:36 posle podne »
Dok ne skines tapacir i vidis na sta lici zvucnik, nitne na koje se drzi(dal je neko pre tebe budzio stavljao holsrafe ili kako vec montirao), dal ima onu gumu koja usmerava zvuk u kabinu,a ako je zvucnik dobar mozes samo da uzmes malo damping materijala i dampiras oko zvucnika. Ali to su sve nagadjanja i pretpostavke dok ne skines tapacir koji je na par torexa i par zabica i vidis o cemu se radi.

Van mreže srba123

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
  • Auto: mk5
Odg: Zvucnici na suvozacevim vratima probijaju zvuk napolju / Golf 5
« Odgovor #2 poslato: Decembar 30, 2020, 06:53:45 posle podne »
Evo jedva sam se nakanio da skinem vrata i nadajuci se da je neki zvucnik ispao sa lezist aili nesto slicno sve lepo stoji. Ista situacija i na vratima vozaca samo sto kod njih ne probija samo na suvozacevim. Da li je resenje mozda da uzmem zamenski zvucnik ili sta jako me nervira jer kada slusam glasnije muziku napolju se cuje kao i unutra





Van mreže mur3633

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2441
  • Age: 57
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +51/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
Odg: Zvucnici na suvozacevim vratima probijaju zvuk napolju / Golf 5
« Odgovor #3 poslato: Decembar 30, 2020, 09:28:25 posle podne »
Ja bih kupio Armaflex 9mm ili 11mm i obložio komplet vrata unutra. Mislim da bi dobio ono što tražiš.
TDI POWER