Autor Tema: Presretači  (Pročitano 53829 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

igorpolic

  • Gost
Odg: Presretac
« Odgovor #20 poslato: Jun 07, 2016, 11:37:57 pre podne »
Hahahaha, odosmo u OFF.
Ako komsija prihvati poziv, komsija nek i plati kaznu onda. Prosto. A iz kuce mu nece niko primiti, valjda zna sta treba da im kaze i kako da ih nauci.

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1770
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Presretac
« Odgovor #21 poslato: Jun 07, 2016, 11:46:34 pre podne »
Nemas drugo resenje, prvi poziv odbijes drugi primis i odes i kazes neces bez advokata, posle trazite suocenje, pa posle menjas adresu itd. Naucice te advokat vec kako ide. :53

Ja sam upravo tako radio. Odbio prvi poziv, drugi primio i tražio suočavanje uz tvrdnju da brzina nije merena u naseljenom mestu. Nisam dobio poziv za suočavanje već direktno presudu. Za brzinu 110kmh na ograničenju 50kmh naseljeno mesto, 4 poena, 9000 din. i 1 mesec zabrane. Ja zadovoljan.
Sve ti zavisi od sudije pa najbolje traži koji sudija je zadužen za tvoj slučaj... Srećno.
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

igorpolic

  • Gost
Odg: Presretac
« Odgovor #22 poslato: Jun 07, 2016, 11:54:07 pre podne »
Nema on sta da trazi potvrdu dal je mereno u naseljenom mestu ili nenaseljenom. Presretac ga je snimio na auto putu. Njemu po zakonu minimalna novcana kazna je 100,000 rsd. Sudija uz diskreciono pravo moze da smanji kaznu u pola, a on nece ici na tu varijantu kaznjavanja nego ide na varijantu da mu predmet zastari. Moje misljenje je da ce to ici malo teze, jer zivi u Paracinu malo mesto je, nema mnogo prekrsajnih slucajeva kao u Bgd, ali neka proba nista izgubiti nece moze samo da dobije. Drugi legalan nacin ne postoji za to.

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2595
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Presretac
« Odgovor #23 poslato: Jun 07, 2016, 12:48:32 posle podne »
Ja sam imao zabranu, odradio vaspitni meru (1 mesec),sudija se oglušio na moju usmenu molbu da sam profesionalni vozač i da mi je posao u pitanju,odredio mi kaznu...
Prihvatanjem kazne,posebno vaspitnog dela,barem 30% vozača poštuje ograničenja. Ali dok god postoje ovakve rupe u zakonu + veze i uticanje kod sudije, naše društvo ne zaslužuje da se nađe u evropskoj porodici.A o cirkusu koji stalno vidimo preko TV na političkoj sceni,ne treba trošiti reči. Samo mogu reći da smo sve ovo što nam se dešava od 1990. zaslužili.
Ja malo otišao u off.
Moj stav je ako si pogrešio,suoči se sa greškama.Tako je u civilizovanim državama EU i Švajcarske na primer.

Sony Z3

Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže Fitipaldi

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2301
  • Lokacija: Basra, Irak
  • Karma: +36/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat B6 2.0 TDI CR
Odg: Presretac
« Odgovor #24 poslato: Jun 07, 2016, 01:41:19 posle podne »
Plati 100000 i mirna glava.


Sent from my iPhone using Tapatalk
This time next year, we'll be millionaires!

Van mreže vwMARKO

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1228
  • Age: 31
  • Lokacija: Paraćin
  • Karma: +25/-15
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 Avant 2.0T FSI
Odg: Presretac
« Odgovor #25 poslato: Jun 07, 2016, 02:28:55 posle podne »
I ja sam profesionalni vozac, aktivan vozac E kategorije i od toga zivim sto cu i sudiji reci mozda ce da ublazi kaznu.. A to za urucenje nekom drugom, ja sam punoletan i niko ne moze umesto mene da primi moju kaznu, ko je primi i potpise taj neka je plati  biggrin

@ 2busy razumem i ja da sam pogresio i da treba da snosim posledice ali sve dok bude imalo rupa u zakonu za vozace besnih auta i maminih i tatinih sinova imace rupa koliko toliko i za nas, bar cemo se boriti da se izvucemo kao oni..

off: Licno znam decka iz Jagodine koji je nazovi neki baja pre par meseci vozio putem koji je ogranicen 80km-h 190km-h i nije platio dinara.. Zasto onda ne bih ja probao da se izvucem ako mogu

EDIT: Paracin je malo mesto ali previse korumpirano.. P.s. ali meni ne sude u Paracinu vec u Jagodini jer me je jagodinski presretaac upecao
« Poslednja izmena: Jun 07, 2016, 02:30:40 posle podne od strane vwMARKO »
Ne odnosi Bog ni dobrog ni zlog vec onog ko kasno ukoci...

Van mreže Fitipaldi

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2301
  • Lokacija: Basra, Irak
  • Karma: +36/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat B6 2.0 TDI CR
Odg: Presretac
« Odgovor #26 poslato: Jun 07, 2016, 06:03:32 posle podne »
Presretači su svi beogradski a verovatno si prekršaj napravio na teritoriji opstine Jagodina. Po zakonu, posiljka moze da se uruči i punoletnim clanu porodice   a ako odbije pošiljka se pribije za vrata a sudija o tome obavesti. Sad, dosta moze i postar da pomogne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
This time next year, we'll be millionaires!

Van mreže nikolassss

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 239
  • Age: 36
  • Lokacija: Ljig
  • Karma: +10/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Presretac
« Odgovor #27 poslato: Jun 07, 2016, 11:20:13 posle podne »
Mare tebi ce da se oduzme b kategorija samo.
Pre 4 god sam imao zabranu od 3 meseca i tad su mi oduzeli sve kategorije.. A sad za novu god mi je opet bila oduzeta dozvola na 3 meseca ali kao po novom zakonu samo  b kategorija  posto sam sa autom napravio prekrsaj.
A ta mogucnost da se vadis da si profesionalni vozac nista ne pomaze. Ja sam profi vozac sa svim mogucim nasim i EU licencama i nista nije pomoglo..
A inace u oba slucaja kad mi je bila oduzeta dozvola ja sam vozio bez problema, ali sam pazio da ne napravim neki prekrsaj..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže dejan921

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Age: 31
  • Lokacija: sombor-novi sad
  • Karma: +40/-24
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ibiza 6L
Odg: Presretac
« Odgovor #28 poslato: Jun 08, 2016, 12:22:10 pre podne »
i meni su proslo leto udarili zabranu na B kategoriu. a C i E nisu.


Van mreže vwMARKO

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1228
  • Age: 31
  • Lokacija: Paraćin
  • Karma: +25/-15
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 Avant 2.0T FSI
Odg: Presretac
« Odgovor #29 poslato: Jun 08, 2016, 12:25:19 pre podne »
Jeste, Ali od pre 2-3 meseca su poceli da dolaze Jagodinci po paracinu kao razmena patrola zbog korupcije I svaki Dan su neke akcije.. A pogotovo vole da startuju tako malo upadljive aute I ne bih smeo da se zezam.. Mada, od kuce do prvog parkinga ne bi trebalo da bude velikih problema 😂
Ne odnosi Bog ni dobrog ni zlog vec onog ko kasno ukoci...

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Presretac
« Odgovor #30 poslato: Jun 08, 2016, 12:32:06 pre podne »
Moze da zastari, al u Hondurasu, ili ako si dobar sa Palmom iz Jagodine  lollol

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2595
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Presretac
« Odgovor #31 poslato: Jun 08, 2016, 07:56:42 pre podne »
Ako imaš zaposlenje u nekoj firmi i to ti je jedini izvor prihoda,zamoli sudiju,ali mislim da je i to uzalud.Za utehu,zabrana za B kategoriju ti se odnosi samo u Srbiji u datom vremenskom periodu. Evo,drugarici 29.5. krenula zabrana,ona otišla u Montenegro 3 meseca i mirna Bačka.


Sony Z3

Rupa + alu felna = Reparirano rame

igorpolic

  • Gost
Odg: Presretac
« Odgovor #32 poslato: Jun 08, 2016, 02:03:15 posle podne »
Moze da zastari, al u Hondurasu, ili ako si dobar sa Palmom iz Jagodine  lollol

Arhivo, sto mislis da ne moze da zastari?
Meni od 36 prekrsajnih prijava, zastarelo 29, 5 sam platio po 5 hiljada a za 2 jos se krijem.

Van mreže Fitipaldi

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2301
  • Lokacija: Basra, Irak
  • Karma: +36/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat B6 2.0 TDI CR
Odg: Presretac
« Odgovor #33 poslato: Jun 08, 2016, 03:10:06 posle podne »
Nemoj da te čuje Vucko kako izbegavaš da uplaćujes u budžet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
This time next year, we'll be millionaires!

Van mreže 2000.B5

  • VW Početnik
  • Poruke: 115
  • Lokacija: Inđija
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: B5
Odg: Presretac
« Odgovor #34 poslato: Jun 08, 2016, 03:37:03 posle podne »
''  @ 2busy razumem i ja da sam pogresio i da treba da snosim posledice ali sve dok bude imalo rupa u zakonu za vozace besnih auta i maminih i tatinih sinova imace rupa koliko toliko i za nas, bar cemo se boriti da se izvucemo kao oni..   ''

Nemoj me pogrešno shvatiti i zameriti, ali npr za uslove većine ljudi i tvoj auto spada u ta ''besna auta'', pa kad si imao mu*a da voziš tom brzinom, sad imaj mu*a pa plati, to je neka moja filozofija  ;)
I am not in danger Skyler, I am the danger! A guy opens his door, and gets shot, and you think that of me? No, I am the on who knocks!

Zrnojed

  • Gost
Odg: Presretac
« Odgovor #35 poslato: Jun 08, 2016, 04:37:07 posle podne »
Ako imaš zaposlenje u nekoj firmi i to ti je jedini izvor prihoda,zamoli sudiju,ali mislim da je i to uzalud.Za utehu,zabrana za B kategoriju ti se odnosi samo u Srbiji u datom vremenskom periodu. Evo,drugarici 29.5. krenula zabrana,ona otišla u Montenegro 3 meseca i mirna Bačka.


Sony Z3



Čudo nije u Grčku? biggrin

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Presretac
« Odgovor #36 poslato: Jun 08, 2016, 06:45:19 posle podne »
Brat je imao slucaj na poslu, zenu su uhvatili na radaru 180 kod Smedereva. Posto je ona bila iz Beograda, sud iz Smedereva je prosledio za BG, ove je u pocetku bolelo dupe, posle je advokat odlagao i zastareo slucaj. Inace, advokat je jednom prilikom u odbrani rekao da je "objektivno nemoguce da zena vozi 180" hahaha

Vidi sa nekim advokatom, oni najbolje znaju kako i sta. ;)

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Presretac
« Odgovor #37 poslato: Jun 12, 2016, 04:12:50 posle podne »
Moze da zastari, al u Hondurasu, ili ako si dobar sa Palmom iz Jagodine  lollol

Arhivo, sto mislis da ne moze da zastari?
Meni od 36 prekrsajnih prijava, zastarelo 29, 5 sam platio po 5 hiljada a za 2 jos se krijem.

Dobar si sa Markovicem?

Van mreže ćubica

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1525
  • Age: 49
  • Lokacija: Novi sad
  • Karma: +70/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V GTI,rallye
Odg: Presretac
« Odgovor #38 poslato: Jun 12, 2016, 06:51:50 posle podne »
Moze da zastari, al u Hondurasu, ili ako si dobar sa Palmom iz Jagodine  lollol

Arhivo, sto mislis da ne moze da zastari?
Meni od 36 prekrsajnih prijava, zastarelo 29, 5 sam platio po 5 hiljada a za 2 jos se krijem.

Ovo sto si napisao je za osudu a ne za pohvalu.Trebao si razmisliti pre nego sto si ista napisao.

Van mreže voodoons

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 648
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +14/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk5 estate 2.0TDI DSG
Odg: Presretac
« Odgovor #39 poslato: Jun 12, 2016, 09:10:50 posle podne »
Ja koliko sam razumeo nov zakon o prekršajima a ovo se vodi kao prekrsaj, poziv za sud stiže u sanduče ukoliko nije bilo nikog kod kuće da primi taj poziv. U sanducetu pise da se dođe u prekrsajni sud na salter da se uruči prekrsaj u roku od 8 dana. Ako se ne uruči u roku od 8 dana, poziv će biti javno istaknut 14 dana na oglasnoj tabli u tom sudu i kad prođe 14 dana, smatra se da je "urucen"... Za krivicna dela je drugačije, ovo za prekrsaje je došlo valjda kad je došlo to da svaki prekrsaj koji se prizna, moze da se plati u iznosu pola sume... To je za mandatne kazne a posto se ovde ide kod sudije, sudija odredjuje cifru i koju odredi, ta se placa u roku predviđenom zakonom..


Sent from mighty voodoo magic ;)