Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 210616 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #640 poslato: Januar 02, 2018, 04:58:05 posle podne »
ŽIV JE KRKELA umro nije, još uvek se po drumovima na ferku bije  driving driving driving ....

Srećna nova svim pratiocima moje teme, i znanim i ne znanim. Neka vam nova bude bolja nego stara ... a meni moze da bude i kao stara, neću se buniti  :) ....

Iznenadjen brojem svakodnevnih pregleda moje teme iako već duže vreme nisam ništa pisao, red je da se oduzim jednim putopisom. Ovo je ujedno bilo zatvaranje prošle sezone i otvaranje ovogodišnje. Jednim udarcem dve muve, kriza je i oskudacija pa mora da se misli na sve  bicedobro ...

Cela protekla nedelja je prošla u prazničnoj euforiji, žena samo kuka i traži pare, daj za ovo daj za ono ... daj za paketiće daj za rusku salatu daj za pečenje  badmood ...

Okle više, nikako da je objasnim da je održavanje krkele postala moja noćna mora. Stalno crkne neki ventil, neki senzor ... problemi sa elektronikom i hidraulikom su priča za sebe  boodala ...

U petak se prelila čaša kad mi je olupala oklagiju o glavu ... mada, bolje je i to nego da je krkeli izbišila krov sa viljuškom kao što mi stalno preti. To joj je životna želja, kaže da ne zna kojoj se više smučio ... ja ili krkela  boodala ...

Nekome je život majka a nekome maćeha. Meni ovo drugo  badmood ... Bolje da me ćale izdrko na bukvu pa da svinje imaju gde da se češu nego što se ovako zlopatim celog veka  :48 ....

Petak popodne, pitam šeficu da me pusti bar 15 minuta ranije kako bi pobegao od kuće dok travelmanka ne stigne sa njene šljake ali jok. Kaže, ne može . Još mi kaže da je čekam pola sata posle radnog vremena zbog nekih obaveza.
Nema veze, imam najbolju šeficu na svetu i ne bih nju jednu menjao za druge dve ...  :25 ...

Dolazim kući i pripremam krkelu za put. Pita keva jel to opet idem negde a ja kažem DA.
Krsti se zena i levom i desnom, kaže da će umreti a da neće saznati kakvu je to budalu rodila  lollol lollol lollol ...
Pita jel sam normalan i pri zdravoj pameti kad usred zime putujem kabrioletom ... kaze da najavljuju sneg zimu kijamet ...

Postoje ljudi koji nikada neće skapirati da dok se vozi GOLF kabriolet mk1 sunce u njemu uvek sija ...

Putopis započinjem nekih 500 km daleko od beograda. Celu noć se vozilo i pred svitanje zagrevanje uz čaj. Spoljnja temperatura je -7, ventilator kabine non stop duva na 2 a po potrebi i na 3. Mada duge gaće su keva za takve prilike  lollol ...

...
Dok ja cevčim čaj sa limunom, oko krkele se okuplja i ispoveda mladja braća kakvi ih sve problemi muče  bicedobro ...
Ona jadna ćuti i sluša ali ne zna kako da pomogne jer ona takvih muka nema  bleh ...

...
Bihać ... Una ... kanjon reke ...  koje tuda vozio, zna šta je merak.

Na jednom ovakvom mestu je bila planirana 1, jutarnja kafica.

...
Po ulasku u kanjon, počinje vejavica. Očas posla se sve zabelelo, napolju je minus a sneg suv. Idila ... krkela skroz suva, da nema slika niko ne bi ni poverovao.
Na nogama letnje continental sprinterice. Svaki komentar je suvišan ...

                                           ... napolju je poledica a ja pošla bez gaćica, suknja guzu čuva dok po pi.ki duva ...  lollol ...
...

...
Merak ... idila ... nirvana ...  wub ... ovakva mesta su lek za moju napaćenu dušu i na njima punim baterije ...

...
Jedna pozadinska, monitorska ... powered by cabriodubs ...

...
Još jedno kafenisanje, kako proći na bum pored ovakve prirodne lepote a ne uzivati u njoj  wub ...

...

...

...
Minut ovde minut onde a vreme leti ko ludo. Na ovakvim mestima bih provodio svo slobodno vreme ovoga sveta ali mora da se ide dalje.
A za tamo gde idemo moramo da budemo čisti lepi i sjajni.

Tuširanje a onda gassss u patossss   alealeee ...

...

Sad sledi EPP pa se vozimo daljeeee  :66 ....
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #641 poslato: Januar 02, 2018, 05:17:50 posle podne »
Meni obično dobre slike u temi odvuku pažnju dok čitam tekst, jer su zabavnije, ali kod tebe se ne za šta je bolje.  lollol :46 :46
« Poslednja izmena: Januar 02, 2018, 05:19:52 posle podne od strane BladeBG »

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže TOMARA

  • VW Početnik
  • Poruke: 130
  • Age: 34
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf Mk4 1.6 16v
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #642 poslato: Januar 02, 2018, 05:45:39 posle podne »
Ovo se dugo cekalo  :57 Ali sa letnjim patofnicama u planine... Pa to moze samo cika Travi  thumbup

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #643 poslato: Januar 02, 2018, 10:35:49 posle podne »
Na granici nema guzve, par minuta za formalnosti i teramo se dalje ...

...

...
Velebit ... prelazimo preko njega ... hrvatski alpi ...
Predeli kao sa neke zimske razglednice. Sunce i sneg svuda oko nas a put dobar i suv. Milina bozja  wub ...
I tako narednih sat vremena  driving ...

...

...
Lanci ... pa krkela nema ni zimske gume a kamoli lance  lollol .... samo patofnice na bose noge  lollol ...

Davno je to bilo, sedim u nekom društvu i slušam ribolovačke priče. Baja koji vozi nisan patrola mrsi mooda kako ga je uhvatila vejavica dok se peo na kopaonik, uključio redukciju proklizavanje abs. Kralj, popeo se na vrh sveta
Ja ga slušam i ćutim dok razmišljam da li je normalan. Pa ja sam to sve isto radio kao klinac sa Y45 i trajalovim gumama bez ikakvih problema.

                                                                         ... U ruci mandušića vuka svaka je puška ubojita :63 ...


...
U jednom trenu primetim da nema snega, zanesen uzivancijom nisam ni primetio kada smo iz zime prešli u proleće.

...
Ovo je krkela pregazila u cugu bez piš pauze  driving ... Spuštanje niz velebit a onda izlazak na jadransku magistralu kod senja gde hvatam pravac za rijeku ...

...

...
JADRANKA ... ljubav mojih školskih dana ...  sadašnjih a i budućih  wub ...
Treba je peglati s proleća ili u ranu jesen kada nije sezona i kada nema turista koji se vuku 60 na sat ...
Meni se lepo vreme potrefilo i sad, gas stiska ko koliko ima mooda  ;) ...

...

...

...
... do sutra  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6849
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #644 poslato: Januar 03, 2018, 04:55:38 posle podne »
To Legendo samo tako ... Jesi se spustao dole na Josip Dol ...Jezerane ...  :25 ... da sam znao u Dreznicu da navratis ... da malo meznes domace sta ...

 nisi mi javio gde ides  boodala

Ako ides od Rijeke ka Puli ..obavezno svrati u Medulin ... Premanturu ... Dozivljaj  thumbup

 :26 928 ... srecna 2018  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #645 poslato: Januar 03, 2018, 08:29:18 posle podne »
Ah taj medulin, kako mi je samo nekada davno ostao u lepom sećanju  wub ...

U staroj jugi je većina sportista tada tamo išla na pripreme pa se tako i ja obreo u njemu. Ja klinac 15ak godina a ona godinu više, imena joj se ne sećam ali pamtim da je u ladnoj vodi miško na nju skakao ko mače na kolače  lollol ....

Naravno da ništa nije bilo jel nisam imao hrabrosti da joj pridjem  boodala ... a onda malo kasnije su se stvari promenile  :) ...

                                                 ...  od kada sam počo redovno da prcam, ja u teškim dugovima grcam
                                                      od silnoga seksa odpale mi dlake a u dzepu nemam ni za žvake...
                                                  ... oj sudbino šta mi ovo treba da zbog pi.kl ja nemam za leba ...


 :84 ... nova uniforma  :79 ... u njoj pilotiramo bolidom kad otopli i spustimo krov  driving driving driving ... jebeš prazne džepove, samo nek je rezervoar pun  driving ...

...

U nastavku putovanja hvatam pravac za rijeku kako bi overili obilaznicu ...

...
Hvatamo pravac a onda turbo dolazi do izražaja  driving ...

...

...
Kroz SLO je kratka deonica pa i ne stajem.

...
ITALIA ... poseta trstu čisto radi reda da ne bude kako krkela ide samo za rumuniju. Prvobitno je bilo planirano da idemo još dalje iza njega ali vremenska prognoza to nije dozvolila.
               
...
Stiglo se u sumrak pa i nema nešto slika. Malo šetnja tršćanskom knez mihajlovom koja se zove, mislim, 20, septembar ... odlazak do rive i to je to. Veliki gradovi me ne privlače.

...

...

...
Preporuka za garažu. Nalazi se u centru grada i od nje vam je sve pešaka na dohvat ruke. Kao kada bi se u beogradu parkirali u garaži na zelenom vencu a iz nje za 2 minuta ušetali u knez ...

...
Iz trsta se po mraku vraćam do opatije gde mi je baza naredna 2 dana. Prognoza je sunčano/oblačno ali najbitnije da nema padavina. Subota je veče oko 10 sati. Zadnjh 24 sata se provelo za volanom. Kako sam spustio glavu na jastuk, momentalno sam se komirao.

Prvog dana je odvozano oko 800 km, cilj je bio uživanje u vožnji i okolini kojom se prolazilo.

Drugi dan je bio predvidjen za neke druge aktivnosti i pozeraj. A kako je to izgledalo ... pa izgledalo je ovako ali o tome u sutrašnjem izdanju krkelinog zabavnika ...

...
I posle će Djurica da mi kaže da na krkeli napišem ZU WERKAUFEN  batine ....
Ljubomoran je što me ove matore kokare iz pozadine skidaju pogledom  lollol. Tako su nekada i njega dok je vozio zelenka a onda se zahebo i prodao ga  bleh ...
...
Evo i jedna reprezentativna, iz prve ruke. Patrolno oko cabriodubs ekipe sve vidi za vas  bicedobro ...

...
... do sutra  mahac ...




 
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6849
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #646 poslato: Januar 03, 2018, 10:21:33 posle podne »
 clap clap clap ... to Legendo ...  :26

a od matorki ...pa moglo bi se probere po nesto  :rolleyes:

eh Trst ... nekad davno bese kad sam isao po Carera farmerke ...pop84 .. starke .... itd itd ...
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #647 poslato: Januar 04, 2018, 05:59:51 posle podne »
Osvanuo je i taj 31.12.2017. vreme malo tunjavo ali je najbitnije da nema padavina i da je put suv ...
Uslovi idealni za ovo doba godine. Ko dodje u istru a ne okadi deonicu opatija pula, bolje i da nije dolazio.

...
U puli šetnja, juče se ceo dan vozilo i potrebno mi je razgibavanje. Prijatan grad, oduvek sam ga gotivio.

...
Šetnja, pokloni, magneti a onda je vreme da se posvetim sebi  beer ... generalna proba najludje noći ...

...
Brzo pronalazim drugara, pa nisam valjda alkos da cevčim sam  lollol ...
Pristao je da pozira za vw club jer čika travi nikada ne krije iz kog je sela došao.

...
Muzika, ludilo, ribe šetaju gole ulicom  bicedobro ....
Ali samo su ovi klinci brejker zaslužili moj aplauz i da se nadju u krkelinom putopisu  tapsac ...

...

...
Sedlam irvase a onda idemo dalje.
Par dana pred polazak čika Joca se jednom porukom pokazao/dokazao da misli na mene. Ništa posebno, obična sitnica ... ali čika travi to ceni i poštuje.
VW CLUB SRBIJA
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #648 poslato: Januar 04, 2018, 06:52:43 posle podne »
 :84 ... VW CLUB SRBIJA se maksimalno reklamirao  alealeee ...


TEK KADA SAM U POZNE GODINE ZAŠAO, JA SAM PRAVU LJUBAV KONAČNO PRONAŠAO
PA MI PEDESETA SAD NIJE SMAK SVETA, ZBOG TEBE SAM I MATOR OPET GLADIJATOR ....

KAŽI MI DA KRENEM I IDEM BILO KUDA, SAGRADIĆU NOVIH 7 SVETSKIH ČUDA
TI SI MENI ZEMLJA, VATRA, VAZDUH I VODA, TI SI MENI MOJA LJUBAV ROPSTVO i SLOBODA ....
...https://www.youtube.com/watch?v=-LSNBUVlMC8 ...
...

...
Predjoh ulicu kako bi celu arenu turio u kadar sa krkelom, vraćam se i prilazim joj a ono počinje neko okupljanje. Turisti sa vodičem.
Ako ste mislili da je arena glavna turistička atrakcija u puli, onda ste se grdno zahebali  lollol ...
Ima nešto atraktivnije i od arene  bicedobro ...

...
Moj prijatelj talijan  congratulations ... zanimljivo je kako u ovakvim situacijama krkela parla sve jezike ...
Objasnim mu kako sam je čuvao 10 godina na tavanu bez da sam je vozio ... pokrivao sam je samo ćebetom a u medjuvremenu mazio i pazio. Pozdravljamo se i on kreće dalje  congratulations ...

...
Ali avaj ... dolaze i njegovi pajtosi i mole za jedno turističko razgledanje krkele ... a onda počinje žuraja, meni bi žao one tete vodiča jer je pala u drugi plan zbog krkele.
Kakva bre, rimska imperija  lollol krkela gostuje u gradu  bicedobro ...

...

...
Pita jel sme da udje i sedne, oči mu cakle od sreće pa nisam imao srca da ga odbijem.
Odgovor je DA dok mu dajem ključeve da je i upali. Motor je zagrejan pa mu kažem da slobodno može da ošine po gasu ...
Izraz i osmeh njegovog njegovog lica sve govori ... neprekidno je parlao COMPLIMENTI COMPLIMENTI COMPLIMENTI  wub ...

...

...
Ženski deo njihove grupe je bio zadužen za plaćanje krkrlinog razgledanja. Koja se kokara od one 3 žrtvovala, neka ostane tajna  bicedobro ...
Desni migavac i parkiranje na obali mora ... a onda pevušimo ...

   ... u opatiji gradu hebao sam talijanku mladu
       ja je hebem ona mrda guzom, bijem qrcom ko Marko topuzom
....
...


Vozimo se dalje .....
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže MACNE_GTI

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3510
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd-kaludjerica
  • Karma: +53/-31
  • Pol: Muškarac
  • Tata kako se pise ljubav?? Pisi sine GTI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #649 poslato: Januar 05, 2018, 01:47:37 pre podne »
 tapsac tapsac tapsac
PRODAJEM PLAVOG KAMELEONA.
Ne, crvenog...
Ne, zelenog... Uuuu... Ekstraaa... Ne prodajem ga !!
XD

Van mreže s/line

  • VW Klub Prijatelj
  • Sr. Member
  • ***
  • Poruke: 717
  • Lokacija: Grocka
  • Karma: +34/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #650 poslato: Januar 05, 2018, 10:52:43 pre podne »
Matori perverznjaku,j'bo si mu kevu


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže s/line

  • VW Klub Prijatelj
  • Sr. Member
  • ***
  • Poruke: 717
  • Lokacija: Grocka
  • Karma: +34/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #651 poslato: Januar 05, 2018, 10:55:28 pre podne »
Matori perverznjaku,j'bo si mu kevu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da bre ovako beše



Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4817
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #652 poslato: Januar 05, 2018, 08:08:50 posle podne »
to Sale  thumbup zavidim ti
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #653 poslato: Januar 05, 2018, 08:30:45 posle podne »
...  :26 ...

Oprem dobro al ne mogu često, zato stajem gde god vidim dobro mesto  :66 ... Jbg, sustigle godine ...

Vučem ručnu a onda qliranje + poziranje ... Sto obavezno do prozora kako bi se osmatrala situacija na terenu  :66 ...
Staje petarda tik do krkele i mini okupljanje je u najavi. Nes je tek stigao pa nisam bio u prilici za bleju. Ali, ključevi su na stolu  big_boss ...

...

...
Au rodjaci, kakva li muka muči vašu petardu kad zagledate kečinu ...

...

...
Raščistila se situacija na parkingu pa koristim priliku da se zapljunem da smo i ovde bili i osvetlali obraz naseg kluba  alealeee ...

...
Šteta što bašta nije radila, pogled je fenomenalan ... mada u ovom trenu je sve dobitak jer nema padavina ...

...
Kažem ja da je krkela lepak za muve a vi mi ne verujete  lollol ...
U opasnom sam tripu da me ne zaraze nekim virusom  lollol ... da neki gremlin ne baci sidro u moju elektroniku  lollol ...
Bežanija što dalje od njih, sledeće travelmanisanje je do turske pa dalje u aziju jer na ovom kontinentu više nemamo dostojnog protivnika. Ali otom potom  ;) ...
Ako me zaraze, neću smeti 15 km dalje od kuće bez dijagnostike  bicedobro ...

...
Reših da nadjem dobar uglić za kadar kad u tom trenu dolazi kolega drajver ...

...

...
Istih shvatanja, istog razmišljanja i istih pogleda na svet ... a onda odvajamo deo parkinga za nas i uz pijanku započinjemo druženje ...

...
Par slika za njegove drugare ...

...
Njegova APRILIA ... zaboravio sam koji je model jer slabo baratam tom materijom. Napravljeno je samo 2000 komada tog modela a on je jedan od ponosnih vlasnika.

...
Trkačka verzija prilagodjena uličnoj vožnji, 17 kg je lakši od osnovnog modela, odlikuje ga zlatni ram, mislim i da je boja felni u pitanju + brdo drugih detalja ...

...

...
Kažem mu kako nikada nisam sedeo na motoru a on mi nudi da probam. Odbijam, dovoljno mi je da ga samo posmatram ...

...
Mene prozivate što nisam pošao sa zimskim gumama a pogledajte ove njegove.

...
Više od sat vremena prijatnog druženja je proletelo kao par sekundi. Pokazao se kao dobar domaćin jer sam bio na njegovom terenu.
Pada dogovor da mu uzvratim gostoprimstvo ako bude dolazio u moj kraj. Biće mi zadovoljstvo  congratulations ...

...
RESPECT ...  Respect i tebi brate. Čast mi je dobiti takav pozdrav od jednog iskusnog pilota  :46 ...

...
Prvo je se začulo kratko BRM BRM BRM ... a onda BRRRRMMMMMM ....
Kako je došao tako je i otišao.
Neka te sreća prati i andjeli čuvaju dok peglaš i ispravljaš krivine.
...
Na svetu se sve može kupiti parama, i felne i muzika i turbo ... ali POŠTOVANJE nikada  congratulations ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Gustav

  • VW Početnik
  • Poruke: 6
  • Lokacija: Nedođija
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf I
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #654 poslato: Januar 05, 2018, 09:12:50 posle podne »
Uf dobro je ....  clap kad sam video lock na omiljenoj temi smrz'o sam se.
Pozdrav za krkelu, mrkelu, travelmana..... sve najbolje, hiljade i hiljade kilometara u novoj godini želim
i da ova tema još dugo traje ...  :26
« Poslednja izmena: Januar 05, 2018, 09:16:29 posle podne od strane Gustav »

Van mreže kubura16v

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 632
  • Age: 33
  • Lokacija: Cacak
  • Karma: +37/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf G60
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #655 poslato: Januar 06, 2018, 02:25:49 posle podne »
Krkela institucija!
Puno kilometara i lepih slika u novoj godini,pazljivo te pratimo  beer

Van mreže Tomislav Goronja

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1073
  • Age: 25
  • Karma: +20/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1 Cabriolet, Passat B5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #656 poslato: Januar 07, 2018, 11:46:44 posle podne »
Svaka čast, za tebe nema kraja/početka sezone! Vozi se uvek  :83

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #657 poslato: Januar 08, 2018, 07:56:52 posle podne »
Jbt, ovi iz IKOM.a i SBB.a se udružili pa mi sabotirali internet zbog krkele  lollol lollol lollol ...

Da se organizujem i prevezem instalaciju pa veceras nastavak putopisa  majstor1 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #658 poslato: Januar 08, 2018, 08:12:27 posle podne »
Ipak si zapatio nekog gremlina,  sreca pa u internet instalaciju otisao, zna da nema sta da trazi kod krkele

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #659 poslato: Januar 08, 2018, 09:21:10 posle podne »
 lollol lollol lollol nije se primio gremlinski pelcer na krkeli  lollol .... tačno znam koje su dve alamunje bacile začarani prah na krkelu ali džabe ...

Pu sotono pu pu ... iš od krkele  lollol lollol lollol ...
...

...

Brat Zoki je okadio 928 njegovom woodoo magijom  :+ ... nema zime za eskime   driving ...

Idem da piskaram, će dojde novo travelmanisanje na red a ja nisam završio putopis  boodala ...

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...