Skorašnje poruke

Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: Letnje gume - Vaša iskustva, preporuke, saveti...
« Poslednja poruka od strane mur3633 poslato juče u 08:48:20 posle podne »
Kupih sve 4


Sent from my SM-S928B using Tapatalk

12
VW - Tuning / Odg: Čipovanje automobila - pitanja, saveti, iskustva . . .
« Poslednja poruka od strane jerotije318 poslato juče u 04:38:39 posle podne »

Da valja fabrika bi chipovala a u svom interesu :rolleyes:
13
VW - Tuning / Odg: Čipovanje automobila - pitanja, saveti, iskustva . . .
« Poslednja poruka od strane sebekkg poslato juče u 04:31:37 posle podne »
Idi u novi sad u safe chip tunning. U bg samo freaks motorsport.

Sent from my SM-G780G using Tapatalk
Hrabra izjava bez bilo kakvog potkrepljenog argumenta. Konkretno freaks baš udaraju sa cenama, ali to ne znači da drugi ne znaju. Ja sam nekoliko vozila čipovao na par mesta (bez da reklamiram) i baš sam zadovoljan, a smatram da sam poprilično tehnički potkovan da znam šta gledam kod čipovanja.

Jel zna neko iz iskustva da ima neko u BG pouzdan da radi remap,a da cene nisu 300e ? 


I ja sam se iznenadio da pored velike konkurencije da su cene i dalje su poprilično jake. Da li je pouzdan neko za 100€, a da ne vidiš krive dijagrama ili rezultat šta si platio? Trebalo bi razmisliti, pogotovu ako je auto malo skuplji. Iskreno možda je bolje platiti koliko treba, a da imaš crno na belo. Svi vlasnici misle da im je auto spreman za čip, ali realnost je drugačija. Zato mislim da valjci trebaju prvo da pokažu krivu postojeće mape. Ima u Srbiji čip za 250€ sve sa valjcima. To je najniže da ja znam da ima.
Platili me da pišem

Sct - Radio sam kod njih i imao priliku da pričam sa dečkom koji je cipovao auto. Postavljao mu dosta potpitanja i sve je odgovorio kako treba. Dobjjen grafik krive pre i posle. A i razvoj snage je bio identičan fabričkom samo translatorno pomeren naviše.

Nije ni ja da sam sisao vesla pa da se ne razumem u po neku stvar. Ja sam po vokaciji profesor fizike/IT, a put me odveo da se bavim sam ITjem, tako da sam mogao da prosudim da li ljudi lepo rade. I da li se razumeju sa tehničke strane.

Npr radio sam i kod čuvenih u smederevu i nisam se lepo proveo tako da njih ne bih preporučio.

Za freaks sam čuo preporuku od druga koji je isto ljubitelj i cipovao je tamo auto. Posle sam se zanimao i pratio šta rade i video da rade dosta ozbiljnih auta i lep pristup radu.


Sent from my SM-S928B using Tapatalk

14
VW - Tuning / Odg: Čipovanje automobila - pitanja, saveti, iskustva . . .
« Poslednja poruka od strane jerotije318 poslato juče u 03:51:56 posle podne »
Za moju staru kantu ne bih dao vise od 50 eura
15
VW - Tuning / Odg: Čipovanje automobila - pitanja, saveti, iskustva . . .
« Poslednja poruka od strane Wele poslato juče u 03:45:31 posle podne »
450. To je najviši iznos u Srbiji da sam ja čuo za stejdž 1.
16
VW - Tuning / Odg: Čipovanje automobila - pitanja, saveti, iskustva . . .
« Poslednja poruka od strane Bingodalton poslato juče u 03:09:14 posle podne »
Nisam siguran bas da Freaks lupa po usima. Koliko si cuo da je mapa kod njega?

Cena zavisi i od onoga sta hoces, p&b, multimaps, rolling launch,...
Cene su svakako nize nego preko, a mape se rade preko, jer realno kod nas nema ljudi koji imaju toliko znanja da mogu to da urade na visem nivou. Mogu da procackaju par tabela, pa uzrocno posledicnom vezom dobijes vise snage.
Mozes i sam skinuti neku za 50e, pa upucati i ako imas srece bice sve ok.

Sent from my SM-S901B using Tapatalk

17
VW - Tuning / Odg: Čipovanje automobila - pitanja, saveti, iskustva . . .
« Poslednja poruka od strane Wele poslato juče u 02:56:25 posle podne »
Idi u novi sad u safe chip tunning. U bg samo freaks motorsport.

Sent from my SM-G780G using Tapatalk
Hrabra izjava bez bilo kakvog potkrepljenog argumenta. Konkretno freaks baš udaraju sa cenama, ali to ne znači da drugi ne znaju. Ja sam nekoliko vozila čipovao na par mesta (bez da reklamiram) i baš sam zadovoljan, a smatram da sam poprilično tehnički potkovan da znam šta gledam kod čipovanja.

Jel zna neko iz iskustva da ima neko u BG pouzdan da radi remap,a da cene nisu 300e ? 


I ja sam se iznenadio da pored velike konkurencije da su cene i dalje su poprilično jake. Da li je pouzdan neko za 100€, a da ne vidiš krive dijagrama ili rezultat šta si platio? Trebalo bi razmisliti, pogotovu ako je auto malo skuplji. Iskreno možda je bolje platiti koliko treba, a da imaš crno na belo. Svi vlasnici misle da im je auto spreman za čip, ali realnost je drugačija. Zato mislim da valjci trebaju prvo da pokažu krivu postojeće mape. Ima u Srbiji čip za 250€ sve sa valjcima. To je najniže da ja znam da ima.
18
Motor, Menjač, Auspuh / Odg: Golf7, 1.6TDI......Greska P190D00
« Poslednja poruka od strane Terenac poslato juče u 08:57:00 pre podne »
Novi momenti...... Očita a greška, sada je P190E00.... Naponsko napajanje.
Upali se nekad prilikom starta pumpe, a nekad ne...... Pumpa je nova..... Samo mi je važno da ona radi..... Ali lampica bode oči.
Neka iskustva sa ovim?
19
Motor, Menjač, Auspuh / Golf7, 1.6TDI......Greska P190D00
« Poslednja poruka od strane Terenac poslato April 25, 2024, 08:18:14 posle podne »
Upali se lapica..... Check engine......i ocita se greska P190D00 (Pumpa sredstva hladjenja hladnjak zraka,Mehanicka greska). Imajuci u vidu da je na velikom servisu zamenjena pumpa za vodu(ona koju pogoni remen) proverim elektricnu kod hladnjaka,tako sto joj istaknem kabal,napravim prekid da vidim kako ce je izbaciti na greskama......i zakljucim to je to ....Pumpa sredstva hladjenja ......., Prekid.
Yamenim istu sve lepo vratim.......kad ono opet se pali lampica. Da li je neko imao slican problem.....mislim da je sve vraceno kako treba i da je povukao vodu jer sam posle prvog punjenja .....naknadno dolio pola litra otprilike(posle otvaranja termostata). Znam da ima i ona mala na zadnjoj strani motora takodje elektricna.....ali cuje se kako radi.
Da li je neko imao slican problem?
20
Motor, Menjač, Auspuh / Odg: EPC problem TFSI motor
« Poslednja poruka od strane Desmo poslato April 25, 2024, 05:33:41 posle podne »
Kakve su svecice, ima li garzi u cilindrima? Potrosnja ulja?
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10