Autor Tema: Golf 2 zadnji amortizeri  (Pročitano 975 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Marcelo_Maranzini

  • VW Početnik
  • Poruke: 41
  • Age: 28
  • Lokacija: Valjevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Passat B5.5
Golf 2 zadnji amortizeri
« poslato: Februar 29, 2016, 05:31:52 posle podne »
Pozdrav narode.
Golf 2 1.3 benzin.
Prednja strana uradjena, opruge amortizeri od 1.3 (gledajuci spreda leva strana vislja).
Zadnji amortizeri, poturane caure od 3cm, auto se izravnao (gledajuci od pozadi leva strana pala 4cm)

Kupio sam nove opruge za G2 1.3 zadnje, ali te koje sam uzeo su od mojih krace za neka 2cm, sta mi je ciniti. Gledao sam kod drugara kupio je nove Monroe amortizere, njemu bez caura ispod donjih solja auto stoji pobijen napred, zadnja strana vislja za centimetar.
Precnik donjeg dela amortizera kod njega je Fi38, a kod mene Fi40. Od centra srafa donjeg do donje solje (telo amortizera) kod njega je 31.5cm kod mene 30cm.
Dal je auto lupan ne znam, zazori na haubi dobri, vrata se lako zatvaraju, zazori na vratima isto dobri. ne vuce ni u jednu stranu.

Sta mi je ciniti, da pravim druge caure da poturam ili da kupim zadnje amortizere, ruzno ovako izgleda kad stoji. Hvala.

Van mreže dangubas

  • VW Početnik
  • Poruke: 186
  • Age: 61
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Karma: +5/-9
  • Pol: Muškarac
  • 105-106 oktana
  • Auto: g3..1,4
Odg: Golf 2 zadnji amortizeri
« Odgovor #1 poslato: Februar 29, 2016, 10:30:59 posle podne »
Baci neku sliku, dal su par prednjih guma iste a i zadnjih, naduvane na koliko, felne itd..  blink
(★★★★)

Van mreže Marcelo_Maranzini

  • VW Početnik
  • Poruke: 41
  • Age: 28
  • Lokacija: Valjevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Passat B5.5
Odg: Golf 2 zadnji amortizeri
« Odgovor #2 poslato: Februar 29, 2016, 11:05:00 posle podne »
Gume i felge su iste, to je provereno :)
Aj ako iskopam sutra neku, danas sam "pokusao" da poturim pod levu cauru jos 1.5cm i donekle sam ga ispravio al to nije to. Sad mi je dosla leva opruga sabijenija i taj kraj je tvrdji, malte ne ne pomera se kad skrecem.
Sutra fotos.