Autor Tema: Eibach Pro-Kit 25/30mm drop VW Polo. Dali ugraditi?  (Pročitano 13431 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže AND_VW

  • VW Početnik
  • Poruke: 25
  • Lokacija: Kumanovo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Polo 1.0 TSI Highline
Eibach Pro-Kit 25/30mm drop VW Polo. Dali ugraditi?
« poslato: Jun 22, 2019, 02:32:37 pre podne »
Zdravo ljudi,

U planu sam ugraditi nemacke Eibach Pro-Kit opruge razvijene bas za 1.0TSI model Pola. Naspram Sportline linije Pro-kit manje :67 spusta karoseriju t.j za oko 25mm spreda i 30mm straga. Opruge se progresivne te u pocetku su mekse a tek onda postaju tvrde pod jacim pritiskom tako da udobnost ne bi trebalo da puno strada. Prema proizvodjaca ne treba menjati amortizere uz ove opruge. Ovo bi uradio jer je auto fabricki dosta visok (oko 3cm je visi nego standardnog Golfa) tako da bi ovako dosao na "normalnu" visinu. Cena opruge je oko 200eura.

Koje je vase mislenje/iskustvo dali uraditi takvo nesto?

Evo i slika kako sada izgleda, vidi se da ima vise razmaka iznad tocka nego po strani.

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Eibach Pro-Kit 25/30mm drop VW Polo. Dali ugraditi?
« Odgovor #1 poslato: Jun 23, 2019, 07:52:04 posle podne »
To ti je jedna od najboljih marki, tako da nema mnogo razmisljanja. Nece biti neudoban sa - 3cm, kod mene su H&R opruge, malo je samo kruci auto od fabrike.

Van mreže Zeleni Zub

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 295
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +23/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b5,5
Odg: Eibach Pro-Kit 25/30mm drop VW Polo. Dali ugraditi?
« Odgovor #2 poslato: Jun 24, 2019, 07:20:49 pre podne »
I ja sam za spustanje.
Malo ces biti nizi i malo lepsi, a ako ne budes stavljao vece tockove, neces primetiti tih par % tvrdje vesanje.

Jedino sto je cena malo jaca. Ako nadjes i polovne da nisu bas zardjale i previse matore, opusteno mozes i sa njima.