Autor Tema: moj Golf IV  (Pročitano 4198 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže kexi

  • VW Početnik
  • Poruke: 14
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW GOLF IV, 1.9TDI 110ks
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #20 poslato: Mart 25, 2012, 01:17:42 posle podne »
hvala, hvala.... :) sad sam bio u garaži i gledao šta bih da mu radim u narednom periodu... opet kažem branici ili nastavak, možda maska bez znaka, i te gluposti, felne na žalost ne, jer mi je 17 preskupa guma.... stvarno mi je to previše, e sad malo bih ga spustio, ali problem mi je ulica.... on i sad zakači uvek na jednom mestu, mogu da zamislim šta bi bilo kad bih ga spustio malo. i da, šta mi sve treba za spuštanje? i još jedna stvar, koja me mnogo nervira, a to je farbanje novih delova..... u redu, po kodu ću da pogodim nijansu, ali sjaj, i sve.... pa biće sigurno razlike, to sam video i na prošlom autu.... ista boja, ali ova što je 10-ak godina mlađa ima veći sjaj.. kako to može da se reši?

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #21 poslato: Mart 25, 2012, 04:54:05 posle podne »
Sto se spustanja tice, mozes da kupis druge opruge i da ih namestis na tvoje amortizere ( 50-70 eura opruge ) ili da kupis komplet druge amortizere sa oprugama sto je veoma skupo. A oko boje moze da se resi, kad sve ofarbas, ispoliras ceo auto i nema razlike :)
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže kexi

  • VW Početnik
  • Poruke: 14
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW GOLF IV, 1.9TDI 110ks
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #22 poslato: Mart 25, 2012, 06:28:37 posle podne »
i ju.... pa meni treba jedno 1100€ za sve što ja hoću.... + farbanje + sve ostalo..... računao sam: farove i stop lampe, šeširić pozadi, opruge, bodykit...... mnogo bre to....  boodala

Van mreže MISHAA9

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 583
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +15/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf IV
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #23 poslato: Mart 25, 2012, 06:52:03 posle podne »
Brate jeste to skup sport , ali ako hoces da ti auto izgleda extra onda nije mnogo.....   ;)

Peco, dobre opruge nemas ispod 100e

Van mreže jevtta

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 504
  • Lokacija: Pasuljanske Livade bb
  • Karma: +11/-6
  • Nemoj na silu, uzmi veci cekic....
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #24 poslato: Mart 26, 2012, 05:36:39 posle podne »
Pa polako, ne moras sve od jednom biggrin

Jedno po jedno, postavi prioritete B)

Van mreže kexi

  • VW Početnik
  • Poruke: 14
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW GOLF IV, 1.9TDI 110ks
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #25 poslato: Mart 26, 2012, 08:55:53 posle podne »
ma seo sam juče i razmislio lepo.... spuštanje ne dolazi u obzir, pre ću kroz neko vreme da uzmem nižu gumu (205/45 na primer) nego da menjam opruge, jer ću da izgubim na udobnosti i (činimi se) na čvrstini auta...  (verovatno lupam)  biggrin bodykit je zajeban, jer sam čuo da neću moći sam da ga nakačim, i da je to gore nego branik, tj. svako pipkanje, ode sve... s' toga razmišljam, ili nov branik ili vr6 nastavak i maska bez znaka i ćao :D mada ćale bi da stavimo i pragove.... i možda šeširić i to je to.... a da, da li farbati farove u crno? s' obzirom da je boja auta tamna? a onda ću malo da se zabavim unutrašnjošću... :D valjda.... mnogo sam lenj, a sve bih hteo...

Van mreže MasterChief

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 277
  • Lokacija: Šabac
  • Karma: +10/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 TDI
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #26 poslato: Mart 26, 2012, 09:15:01 posle podne »
Sa nižim profilom gume ćeš samo dobiti prazniji rub, to jest biće ružnije, a i opet gubiš na udobnosti. A ako spustiš auto sigurno nećeš izgubiti na "čvrstini" šta god ti to značilo. Auto će biti tvrđi (u zavisnosti od amortizera i opruga), jer sa nižim oprugama hod amortizera se smanjuje pa neće moći da "upija" rupe kao fabrički, i gubiš na klirensu to jest nećeš moći da se popenješ na svaki ivičnjak, malo češće ćeš kačiti šusplehom... Ako hoćeš pravu stvar uzmeš štelujuće amortizere (gewinde), mislim da je neko ovde na forumu prodavao za cca 180 eura. Mani se bodykit-a kvalitetan bodykit od ABS plastike košta dosta, a i to je već preterano i po meni bez ukusa.
« Poslednja izmena: Mart 26, 2012, 09:22:11 posle podne od strane MasterChief »
Atomic batteries to power! Turbines to speed!

Van mreže Miok

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 293
  • Age: 33
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +12/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf mk4 1.9TD(I)
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #27 poslato: Mart 26, 2012, 09:18:36 posle podne »
Da se ja pitam,ja tu nista ne bi dir'o  biggrin Odlican Golf ! clap
VW

Van mreže martini_u_kuci

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4799
  • Age: 38
  • Lokacija: Stari Košutnjak, BGD
  • Karma: +46/-29
  • Auto: 2003 Golf mk4 TDI GTI
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #28 poslato: Mart 27, 2012, 01:32:05 posle podne »
nikako crne farove na ovu boju, nikako niza guma bez spustanje ko stoe i reko sef dva posta iznad...a pogotovo ne pragove na auto koji nije spusten...
inace samo da znas bez dobrog tocka i spustanje nema stajlinga...tako da ako to ne planiras da uradis, bolje nemoj da bacas lovu na bodikitove i ostale gluposti...

Van mreže Nikola Calasan

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3917
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Karma: +94/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw e91 320d
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #29 poslato: Mart 27, 2012, 02:23:32 posle podne »
sto kaze martini ako nesces da stavis veci tocak i da spustis auto, onda nista ne diraj, sedi i vozi i stekaj pare, ne bacaj ih na gluposti :)

Van mreže kexi

  • VW Početnik
  • Poruke: 14
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW GOLF IV, 1.9TDI 110ks
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #30 poslato: Mart 27, 2012, 10:25:12 posle podne »
znači da se malo pozabavim unutrašnjošću  biggrin trebalo bi da mi sad stigne naslon za ruku... posle ću da uzmem cd player, mada sve će to da ide sa fleša.... i da, trebam na levoj kadici vozačevog sedišta da sredim malo sunđer, jer je od izlaženja propao malo sunđer... da li rašivati sedište ili kako? i da kako volan da sredim što je izgreban? možda i bolje tako da ne diram ništa, ne trošim pare..... samo ću da mu uzmem jače sijalice, volim kad se lepo vidi, i kad lepo vidim...... ostalo je sve u najboljem redu.... eto, onda od tih para koje sam planirao da potrošim, uložim u gume za zimu i to je to... imam (za mene) savršen auto.... mada nakon nekog vremena planiram da ubacim i HHO

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #31 poslato: Mart 27, 2012, 11:14:46 posle podne »
braniku ti ne gine flekovanje desne polovine, ono nema trika da iko može poliranjem regulisat ... pogotovo rub  ;)

inače fin golf, perverzna boja, brat ima takvu na škodilaka jao sad je mazao nekim mazama najljepša boja na svijetu (dok ne pane prašina na nju  lollol)

i što ti kažu kolege odluči šta ćeš ako ćeš stajling ono baš pravi stajling spuštanje i minimum 17" ti ne gine ... ako ćeš čisto ono malo da ga upicaniš imaš neke fabričke dodatke i tako to ... ali nikako neke body kitove tipa maska Audi A6, zadnji branik fast&furiouse i sl gluposti ...

ali obavezno profi poliranje, viđećeš i sam zašto kad ga ispoliraš  biggrin  jer vidim imaš riseva po boji ko da si u svatove bio  biggrin

Van mreže Mekan

  • VW Početnik
  • Poruke: 97
  • Lokacija: Tutin
  • Karma: +3/-8
  • Prodji samnom kroz crveno...)))
  • Auto: Golf 4
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #32 poslato: Mart 29, 2012, 12:02:31 pre podne »
Ekstra autic

Van mreže kexi

  • VW Početnik
  • Poruke: 14
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW GOLF IV, 1.9TDI 110ks
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #33 poslato: April 02, 2012, 11:04:05 posle podne »
braniku ti ne gine flekovanje desne polovine, ono nema trika da iko može poliranjem regulisat ... pogotovo rub  ;)

inače fin golf, perverzna boja, brat ima takvu na škodilaka jao sad je mazao nekim mazama najljepša boja na svijetu (dok ne pane prašina na nju  lollol)

i što ti kažu kolege odluči šta ćeš ako ćeš stajling ono baš pravi stajling spuštanje i minimum 17" ti ne gine ... ako ćeš čisto ono malo da ga upicaniš imaš neke fabričke dodatke i tako to ... ali nikako neke body kitove tipa maska Audi A6, zadnji branik fast&furiouse i sl gluposti ...

ali obavezno profi poliranje, viđećeš i sam zašto kad ga ispoliraš  biggrin  jer vidim imaš riseva po boji ko da si u svatove bio  biggrin

shvatio sam šta je spuštanje bez većih felni... video sam spuštenu četvoriku sa 15-ticama  i ono je blago rečeno smešno... tako da nemam para za to bacanje... mada naleteo sam na ovu sliku, i sviđa mi se, pristojno izgleda, i nije neko ulaganje.... samo maska i farbanje iste... a onda bi usledilo i branika naravno.... a farove bih sam ofarbao... kako vam izgleda ovaj....

« Poslednja izmena: April 02, 2012, 11:05:19 posle podne od strane Ivan »

Van mreže martini_u_kuci

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4799
  • Age: 38
  • Lokacija: Stari Košutnjak, BGD
  • Karma: +46/-29
  • Auto: 2003 Golf mk4 TDI GTI
Odg: moj Golf IV
« Odgovor #34 poslato: April 03, 2012, 12:03:26 pre podne »
meni na ovu boju kola mnogo mnogo lepse idu hrom farovi...