Autor Tema: Distance golf 3  (Pročitano 935 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže M.Milovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 77
  • Age: 30
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf III '95
Distance golf 3
« poslato: Jul 26, 2014, 11:46:08 posle podne »
Pozdrav ekipi imam jedno pitanje u vezi distanci za golf 3
Dakle moj problem je sljedeci imam 195/55 r15 na njemu et 35 i 7j
Kolika sirina distance bi trebala biti da se felga odnosno rub felge ili gume poravna sa rubom blatobrana?(nisu sireni)
Hvala pozdrav!

Van mreže knalek

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 849
  • Age: 55
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Karma: +56/-19
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 6 2.0 TDI CFFB
Odg: Distance golf 3
« Odgovor #1 poslato: Jul 30, 2014, 12:30:24 posle podne »
Za prednje točkove 1.5 cm,  a za zadnje oko 3-3.5 cm. Ček malo, jel' imaš plastične rubove?
« Poslednja izmena: Jul 30, 2014, 12:32:08 posle podne od strane knalek »
Nema dogovora izmedju lavova i ljudi.

Van mreže MkTrihi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 834
  • Age: 43
  • Lokacija: Neresnica>N.Beograd
  • Karma: +20/-4
  • Pol: Muškarac
  • one love
Odg: Distance golf 3
« Odgovor #2 poslato: Jul 30, 2014, 01:01:52 posle podne »
i ja u slicnoj dilemi, ne verujem da ce neko moci bas tacno da ti kaze... o.k. et znas, sto kaze @knalek, zavisi i od rubova, pa koliko je spusten... najbolje je u svakom slucaju da izmeris nekako ili da ih probas pre kupovine, natovaris nekog (barem pozadi) i vidis da li kaci.. u svakom slucaju  lost006
I dont drive fast i just fly slow

Van mreže M.Milovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 77
  • Age: 30
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf III '95
Odg: Distance golf 3
« Odgovor #3 poslato: Septembar 12, 2014, 10:39:20 posle podne »
nemam plasticne rubove goli lim je  thumbup
nazad je spusten 4 cm a naprijed 3 cm a za napakovat ovako nekoga pozadi i nije neki problem samo nebi bas da su poravnate skroz gume mogu da budu uvucene 1cm do 2cm ali ovo kako je u mene je strasnooo prvo mi je u oci upadalo sto je visok ko zirafa vozim se na 15 pa izgledaju kao 13 a niskoprofilne gume  boodala pa sam rijesio da ga spustim da taj dojam malo ublazim ali kako sam ga spustio uocio sam da su gume previse uvucene za moj ukus pa bi ono malo pokusao izbaciti vani
najveci je problem sto moram prvo kupiti pa onda gledati jer svatko tko to prodaje nije blizu mene uopce pa da sad ja ne uzmem neke previse izbacene a poslije kaci nenormalno.(vecinom se voze 2,3 ljudi u autu) rijetko kada 4,5
et mi je 35 felne su 7j a guma je 195 50 r15 ako sta znaci i pomaze vam u procjeni
u svakom slucaju hvala!
« Poslednja izmena: Septembar 12, 2014, 10:44:31 posle podne od strane M.Milovic »

Van mreže Ivke

  • IvKe ZaJeBaNt
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1263
  • Age: 38
  • Lokacija: Svilajnac
  • Karma: +26/-14
  • Pol: Muškarac
  • VW - Das Auto
  • Auto: VW Golf MK3 + MB Vaneo
Odg: Distance golf 3
« Odgovor #4 poslato: Septembar 18, 2014, 05:22:17 posle podne »
ja sam prosle godine spustao moj mk3 (po 5cm napred i nazad) i na felni pd 7.25J et35 15-ica je pozadi usla lepo a kada sam stavio distancere od 10mm, pozadi mi je kacilo u lim sa unutrasnje strane (bio sam u kolima) tako da sam ih skinuo pa sam ga pre zime podigao i onda sam ove god. stavio samo distance (bez spustanja) i dobio sam ono sto sam hteo, poravnjala se felna sa zadnjim krilom, iako je visok al ko ga sisa, za srpske puteve je dobar, nece da mi negde ostane karter i auspuh.

Van mreže MACNE_GTI

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3510
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd-kaludjerica
  • Karma: +53/-31
  • Pol: Muškarac
  • Tata kako se pise ljubav?? Pisi sine GTI
Odg: Distance golf 3
« Odgovor #5 poslato: Septembar 18, 2014, 09:25:37 posle podne »
Druze uzmi sam izmeri to..niko ti ne moze reci tacno...skini tocak i na glavcinu stavi nesto tipa 2cm debiljine pa stavis tocak preko i vidis,pa ako je malo ili mnogo uzmes drugu velicinu i tako dok ne dobijes trazeno....
PRODAJEM PLAVOG KAMELEONA.
Ne, crvenog...
Ne, zelenog... Uuuu... Ekstraaa... Ne prodajem ga !!
XD